M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Andrzej postawi Magdzie twardy warunek zanim otworzy pensjonat w siedlisku! Odda żonie połowę majątku

2022-11-06 18:46

W 1686 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) dowie się, że Magda (Anna Mucha) rozpocznie nowe życie w Grabinie, że znów otworzy w siedlisku pensjonat i zostanie na wsi na stałe. Zaskoczony Budzyński nie zrobi jednak nic, by wybić Magdzie z głowy ten pomysł. Wręcz przeciwnie, pochwali żonę za odważną decyzję, ale w 1686 odcinku "M jak miłość" postawi ukochanej jeden warunek. Kiedy Magda usłyszy czego od niej żąda niewierny Andrzej stwierdzi, że nie ma do tego prawa! W ramach wsparcia Budzyński odda żonie połowę majątku z ich wspólnego konta. Skruszy w ten sposób jej serce? Sprawdź, co będzie dalej z tą parą.

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Nowe życie Magdy w 1686 odcinku "M jak miłość" zacznie się z chwilą, gdy postanowi zmienić siedlisko w Grabinie w pensjonat. Zanim w listopadzie zeszłego roku Budzyński kupił dla żony urokliwy dom na wsi, siedlisko było pensjonatem, który prowadzili Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Rok temu w "M jak miłość" Lisieccy się stamtąd wyprowadzili, a siedlisko kupił od Uli (Iga Krefft) Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), biologiczny ojciec Lilki (Monika Mielnicka). Od tego czasu do siedliska Magdy i Andrzeja nie przyjeżdżali goście, zapraszali tam tylko przyjaciół.

Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" odda Magdzie połowę majątku

Ale w 1686 odcinku "M jak miłość" Magda postanowi, że nadeszła pora znów otworzyć pensjonat! Pomoże jej w tym Kamil Gryc (Marcin Bosak), który zaoferuje przyjaciółce sporą pożyczkę na rozkręcenie interesu. Dołoży się także Budzyński, który właśnie od Kamila usłyszy o planach żony. Odwiedzi ukochaną w Grabinie, żeby zapewnić ją o swoim wsparciu. Tak będzie chciał odzyskać Magdę, pokazując jej, że może na niego liczyć w każdej sytuacji. - Przez przypadek dowiedziałem się o twoich planach. Przelałem na twoje prywatne konto połowę wszystkich naszych środków - poinformuje Andrzej, którego cytuje światseriali.interia.pl.

Żądanie Budzyńskiego w 1686 odcinku "M jak miłość" wkurzy Magdę

Magda w 1686 odcinku "M jak miłość" nie będzie kryła zaskoczenia, że Andrzej zabrał pieniądze z ich małżeńskiego konta, które odkładali na realizację wspólnych marzeń. - Teraz to są tylko twoje pieniądze. Przyjechałem, bo chciałem ci powiedzieć, że cię wspieram, jeśli chodzi o pensjonat... Stawiam jeden warunek... - stanowczym tonem ogłosi Budzyński, lecz w 1686 odcinku "M jak miłość" Magda od razu mu przerwie. Jako niewierny mąż stracił prawo do dyktowania jej, co ma robić. - Nie masz prawa stawiać mi żadnych warunków! - uprzedzi ostrym tonem.

Jednak Budzyński w 1686 odcinku "M jak miłość" nie odpuści i postawi Magdzie swoje żądanie. - Założymy tu alarm i monitoring... Zostanę tu na noc i jutro wszystkim się zajmę. Będę spał w pokoju gościnnym. Nie chcę, nie pozwolę, żebyś tu dziś została sama. Jak tylko załatwię monitoring, natychmiast wyjadę... - wyjaśni Magdzie, która zgodzi się na jedną wspólną noc w siedlisku. I właśnie wtedy w 1686 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej zaczną się całować!

M jak miłość. Ostatnie takie sceny w siedlisku Magdy i Andrzeja w Grabinie! Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek pokazali film z planu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze