M jak miłość, odcinek 1610: Budzyński kupi Magdzie siedlisko w Grabinie! Tam rozpoczną nowe życie?

2021-10-14 11:44
M jak miłość, odcinek 1610: Budzyński kupi Magdzie siedlisko w Grabinie! Tam rozpoczną nowe życie?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1610: Budzyński kupi Magdzie siedlisko w Grabinie! Tam rozpoczną nowe życie?

W 1610 odcinku "M jak miłość" życie Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) po raz kolejny zostanie wywrócone do góry nogami. Niestety znów odezwie się przeszczepione serce Magdy (Anna Mucha), która wyląduje w szpitalu! Ale Magda ma szczęście w nieszczęściu - Andrzej dosłownie "stanie na głowie", aby znaleźć dla niej pociechę w ciężkich chwilach. I tak żona Andrzeja zostanie panią na włościach, bo jej mąż kupi jej w ramach niespodzianki siedlisko w Grabinie! Zwykle mężowie decydują się na czekoladki w kształcie serca dla chorej żony, ale przecież Budzyński jest nie jest małżonkiem przeciętnym. Czy Magda i Andrzej w 1610 odcinku "M jak miłość" znajdą szczęście i rozpoczną nowy etap życia w siedlisku?

"M jak miłość" odcinek 1610 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Magda w 1610 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala! Stan jej chorego serca pogorszy się na tyle, że będzie musiała przejść kolejną serię skomplikowanych badań i zostanie na jakiś czas pod opieką lekarzy. Budzyński nie będzie mógł bezczynnie patrzeć na cierpienie chorej żony i przyszykuje dla niej niespodziankę. I to jaką!

Andrzej Budzyński z "M jak miłość" "wyrósł" w serialu na męża idealnego, takiego o jakim marzyłaby każda kobieta. Choć początki w tej roli miał trudne - jego małżeństwo z Martą nie udało się, również przez jego romanse.

Wierni widzowie "M jak miłość" wiedzą, że Budzyński jest jak dobre wino - z wiekiem nabiera charakteru. Jako mąż Magdy zawsze elegancki, przystojny, czuły i sprawczy mężczyzna z poczucie humoru potrafi znaleźć się w każdej sytuacji. I tak będzie w 1610 odcinku serialu! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1606: Aneta domyśli się, że pacjentka Karolina to jej siostra? Wreszcie wyjawi, że Robert Kryński był jej ojcem! - ZDJĘCIA

Kiedy Magda w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie poddawać się cierpliwie medycznym procedurom w szpitalu, jej mąż jej coś kupi. Ot, taki drobiazg - to on właśnie zostanie nowym właścicielem siedliska, które było domem Marzenki i Andrzejka, ale od końcówki 21 sezonu serialu jest własnością ojca Lilki (Monika Mielnicka). Bogaty biznesmen (Tomasz Sobczak) wyczuł spadek koniunktury na miejsca wypoczynkowe i postanowił pozbyć się niedawnej inwestycji. I tak jedno szczęśliwe małżeństwo w "M jak miłość" coś straci, aby druga mogła zyskać. Czy Magda i Andrzej rozpoczną w siedlisku nowe życie? 

W 1610 odcinku "M jak miłość" zobaczymy też niezwykły sposób wręczenia prezentu Magdzie. Choć piękna pani Budzyńska od zawsze była obiektem wyjątkowej adoracji mężczyzn, zdradzamy, że na takiej randce w życiu jeszcze nie była!  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1609: Koniec historii Dawida. Jaszewscy raz na zawsze pożegnają się z dramatem syna

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze