M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Patrycja oszaleje z zazdrości o Magdę! Zacznie pilnować Łukasza jeszcze bardziej – ZDJĘCIA

W 1687 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) wpadnie w szał zazdrości o Łukasza (Jakub Józefowicz) z powodu Magdy (Anna Mucha)! Wyciekły nowe ZDJĘCIA z 1687 odcinka "M jak miłość", na których widać spotkanie tej trójki w Grabinie. Mina zazdrosnej Argasińskiej mówi wszystko - Magda to dla niej groźna rywalka! Nie wydaje nam się prawdopodobne, aby zdradzona żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) była w ogóle zainteresowana romansem z młodszym Łukaszem, pasierbem męża. Ale Patrycja zacznie go pilnować "jak oka w głowie" - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1687 odcinku "M jak miłość" Patrycja z Łukaszem wybiorą się na spacer z synkiem Jasiem (Aleksander Cacko). Nieuniknione będzie spotkanie z Magdą, która postanowi zostać w siedlisku na stałe i założyć tam pensjonat. Jednak nikt się nie spodziewa, że na widok pięknej Budzyńskiej Argasińska wpadnie w szał zazdrości - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Wierni fani "M jak miłość" pamiętają, że kiedyś Łukasz nie "grzeszył wiernością". Wojciechowski "skakał z kwiatka na kwiatek", krzywdząc swoje kochanki. Tak stracił Katię (Joanna Jarmołowicz) i córkę Natalkę, również zakochana w nim Aga wyjechała na zawsze, bo zrozumiała, że z tego romansu związku nie będzie. Dopiero na punkcie Patrycji Łukasz zupełnie oszalał i świata poza nią nie widzi. Tyle, że ona nie do końca w to wierzy.    

Patrycja zazdrosna o Magdę w "M jak miłość"!

Kiedy w Grabinie na stałe zamieszka Magda Patrycja w 1687 odcinku "M jak miłość" nie zniesie konkurencji. Piękna Budzyńska stanie się obiektem zazdrości kochanki Łukasza i Argasińska nawet nie spróbuje tego ukrywać!

Na ZDJĘCIACH z 1687 odcinka "M jak miłość" widzimy jak Patrycja zaczyna pilnować Łukasza. Będę też piękne chwile - Wojciechowski z Argasińską wyglądają na naprawdę szczęśliwych, kiedy wybiorą się sami, bez syna do kawiarni. Tyle, czy Łukasz będzie jeszcze mógł ruszyć się gdziekolwiek bez towarzystwa zazdrosnej kochanki? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1686: Nie tylko Weronika okradnie Wernera! Majątek stracą wszyscy przyjaciele Adama

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Najnowsze