M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Córka Chodakowskich poważnie zachoruje! Izę i Marcina przerażą objawy Mai - ZDJĘCIA

2022-10-20 9:07

W 1680 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy zobaczą niepokojące objawy choroby na ciele córki! 5-letnia Maja (Laura Jankowska) pokaże podejrzane zmiany skórne rodzicom, a Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) przerażą się na całego! W 1680 odcinku "M jak miłość" wszystko będzie wskazywało na to, że Maja cierpi na jakąś chorobę, chociaż rodzice zgodnie nie domyślą się, co właściwie dolega córce. Czyżby sprawa była poważna, a siostra Szymka (Staś Szczypiński) poważnie zachoruje? Iza i Marcin wezmą się za zdrowie dziecka.

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1680 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin zauważą dziwne zmiany na skórze małej Mai. Dziewczynka dostanie czerwonej wysypki, a Chodakowskim nie będzie do śmiechu. Żyją na odległość, bo Iza rozwija karierę w "Głosie Gródka", gdzie sprawdza się jako dziennikarka. Ona i detektyw dowiedzą się jednak o chorobie Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i nikomu nie będzie do śmiechu. Sytuacja będzie o tyle trudna, że z emocjami muszą poradzić sobie na odległość. Iza obudzi męża i da mu znać, że musi wracać do Gródka. - (...) Ciągle się mijamy. Ty pracujesz w Gródku, ja zapierniczam w firmie, tam też tyle obowiązków... - powie zmęczony Chodakowski. - Powiedz mi, Jakub, jak się trzyma? - zapyta się Iza. - Rokowania nie są najlepsze... - oznajmi smutno Marcin. - A ty? Jak się trzymasz z tym wszystkim? Twój przyjaciel jest chory... - dopyta zmartwiona Chodakowska. - Ja to najmniej jestem w tym wszystkim ważny - powie Marcin. 

Iza i Marcin zauważą pierwsze objawi choroby córki w 1680 odcinku "M jak miłość"

Kiedy Iza znów wyjedzie do Gródka, połączy się z mężem na wideo, by wieczorem zobaczyć się z nim i dziećmi. - Mamo, ja mam jakieś plamki na rączkach... - powie Maja i pokaże rodzicom rękę, całą w czerwonej wysypce. - Co to jest? - zapyta się zaskoczona i przerażona Iza. - Poważnie wygląda... - przyzna Marcin, spoglądając na rączkę dziewczynki. Chodakowscy zaniepokoją się stanem zdrowia córki, ale póki co nie podejmą żadnych decyzji, co robić dalej. Marcin będzie miał na głowie również chorobę Jakuba, z którym bardzo się zaprzyjaźnił i zżył. Wkrótce mężczyzna zacznie przyjmować chemię, a ten czas okaże się trudny dla wszystkich. Jeśli jeszcze Maja okaże się chora, to będzie już prawdziwe apogeum nieszczęścia! 

M jak miłość odcinek 1680 ZWIASTUN. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Zostawi testament i zabierze broń z agencji!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze