M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Włamanie do domu chorego Jakuba Karskiego! Zniknie jego broń i wszyscy wpadną w panikę – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1680 odcinku "M jak miłość" zobaczymy włamanie do domu śmiertelnie chorego Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)! Zacznie się od tego, że z sejfu Jakuba w agencji detektywistycznej zniknie broń i Marcin (Mikołaj Roznerski) z Olewiczem (Tomasz Dedek) zaczną panikować. Co gorsze, Kasia (Paulina Lasota) również nie będzie miała kontaktu z ukochanym i całą trójka spotka się pod domem przyjaciela. Co zastaną na miejscu w 1680 odcinku "M jak miłość"? Zobacz koniecznie nowe ZDJĘCIA z włamania do domu Karskiego w GALERII i ZWIASTUNIE.

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1680 odcinku "M jak miłość" pierwsza scena pokaże nam poruszające wyznanie Jakuba, jak bardzo się boi. Wtedy on i Kasia złożą sobie piękną przysięgę, ale później wydarzenia potoczą się innym torem. Karski po spotkaniu z klientem dostanie krwotoku, a słowa które wypowie dadzą wszystkim dużo do myślenia. ostatecznie Jakub spisze testament, zabierze z sejfu broń i urwie się z nim wszelki kontakt.

Marcin w 1680 odcinku "M jak miłość" znajdzie też datowany na ten dzień testament Jakuba i zacznie podejrzewać, że stanie się coś złego. Wprawdzie Olewicz będzie tłumaczył, że to normalne, że chory Karski porządkoje swoje sprawy, ale Chodakowski będzie miał najgorsze przeczucia. A potem zadzwoni telefon. 

- Mówi Piotr Kownacki. Widziałem się dzisiaj z panem Jakubem i prosił, abym odtąd kontaktował się z panem - powie klient agencji Marcinowi przez telefon. Kownacki doda, że dzięki Karskiemu jednak zostanie w firmie i prosił, aby mu podziękować. - Powiedział dziś coś, co dało mi do myślenia, że każdy ma prawo zdecydować, kiedy nie ma sensu już walczyć. 

Włamanie w "M jak miłość" do domu śmiertelnie chorego Jakuba  

Po tej rozmowie w 1680 odcinku "M jak miłość" Marcin szybko ustali, że Jakub zabrał z sejfu broń i pojedzie z Olewiczem do przyjaciela. Jak dojdzie do włamania do domu śmiertelnie chorego Karskiego?    

W 1680 odcinku "M jak miłość" Marcin z Olewiczem i Kasia w żaden sposób nie dostaną się do środka domu Jakuba. Karski nie będzie reagował na dzwonek, nie odbierze też żadnego telefonu. Kasia spróbuje otworzyć drzwi swoimi kluczami, ale okaże się, że od środka już są włożone klucze Kuby. I wtedy Chodakowski zdecyduje się na włąmanie!

Kiedy Marcin wyłamie drzwi do ogrodu wpadnie prosto na półnagiego Jakuba! Co się wydarzy w domu Jakuba? Przekonamy się już w poniedziałek 24.10 o stałej porze w TVP. 

Nie przegap: M jak miłość. Horror w domu Kamila! Weronika znów posunie się do przemocy, a Pola będzie musiała na to patrzeć! - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1680 ZWIASTUN. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Zostawi testament i zabierze broń z agencji!
Najnowsze