M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Koszmarny wypadek Anity! Zakochany Werner doprowadzi do tragedii – ZDJĘCIA

2022-09-27 20:18

W 1673 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 27.09.2022 o 20.55 w TVP2) Sylwia (Hanna Turnau) umówi się z Wernerem (Jacek Kopczyński), aby wciągnąć go w swój plan ujawnienia zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek). Oczywiście, Adam nie będzie tego świadomy i już nie będzie mógł doczekać się spotkania z prawniczką, co doprowadzi do tragedii! Rozkojarzony Werner w 1673 odcinku „M jak miłość” doprowadzi do przerażającego wypadku Anity (Melania Grzesiewicz), w wyniku, którego ukochana Kamila (Marcin Bosak) wyląduje w szpitalu! Pech sprawi, że Adam uszkodzi Laskowskiej ten sam bark, który jeszcze nie zagoił się po ataku kochanka Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska)…

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku „M jak miłość” Adam od rana będzie urzędował w nowej kancelarii, aby w ten sposób odkupić swoje winy za to, że to przez jego niedopatrzenie stracili poprzedni lokal! Oczywiście, Werner będzie chciał pochwalić się efektami swojej pracy, dlatego ściągnie do pracy Anitę, Kamila i Polę (Hania Nowosielska), gdzie Laskowska przeżyje szok! Okaże się, że Werner wziął się za porządkowanie dokumentów jej i Magdy i zamiast im pomóc tylko dołożył roboty, bo wszystko źle poukładał! W 1673 odcinku „M jak miłość” Anita i Kamil zajmą się sprzątaniem po Adamie, ale Laskowska będzie miała go już serdecznie dość! Niestety, nie będzie świadoma, że Werner doprowadzi do jeszcze większej tragedii, a ona stanie się jej największą ofiarą…

Chwilę później w 1673 odcinku „M jak miłość” Adam otrzyma wiadomość od Sylwii, która zaproponuje mu spotkanie! Werner będzie w siódmym niebie, gdyż po ostatniej wpadce, kiedy nie zjawił się, aby przekazać jej klucze do mieszkania Julii (Marta Chodorowska), czym o mały włos nie wydał zdrady Andrzeja, Magdzie, myślał, że między nim a prawniczką już wszystko skończone. Jednak w 1673 odcinku „M jak miłość” Sylwia skontaktuje się z Adamem, którego będzie chciała wciągnąć w swoją intrygę, aby Budzyńska dowiedziała się o zdradzie męża i ciąży jego kochanki. Oczywiście, nie zdradzi nic wcześniej Adamowi, który niczego się nie domyśli i cały w emocjach będzie oczekiwał na randkę, co najmocniej odczuje biedna Anita…

- Kochani, mam dobrą wiadomość. Sylwia najwidoczniej wybaczyła mi ostatnią wpadkę i umówi się ze mną! I co i jak wyglądam? Jest okej? – zapyta Anitę i Kamila.

- Nowa koszula? A skąd ją wytrzasnąłeś? – zdziwi się Laskowska.

- Jak to mówią szczęście sprzyja lepszym. Zamówiłem przez Internet i właśnie dzisiaj doszła - ucieszy się.

- No Sylwii na twój widok zmiękną kolana – uzna Anita.

- No mam nadzieję – przyzna, po czym z impetem wpadnie na ukochaną Kamila!

Wtedy w 1673 odcinku „M jak miłość” Anita złapie się za rękę i zacznie zwijać się z bólu. Pech sprawi, że Adam uderzy ją w ten sam bark, w który Laskowska oberwała od kochanka Weroniki, gdy próbowała powstrzymać ich przed porwaniem Poli!

- Oj Anitko, przepraszam. Nie chciałem – zacznie tłumaczyć się Adam, ale Anita zacznie coraz bardziej krzyczeć z bólu.

- Usiądź, usiądź, usiądź. To jest ten bark co ten fagas Weroniki ci… I to jest świetne przypomnienie, że można jej zaufać, wiesz – stwierdzi Kamil.

- O Jezu, nic się nie stało – przyzna Anita.

Wówczas w 1673 odcinku „M jak miłość” Adam spróbuje pomóc Anicie, ale Kamil mu na to nie pozwoli i każe mu trzymać się z daleka! Gryc zabierze ukochaną do szpitala, ale pojawi się kolejny problem, gdyż nie będzie miał co zrobić z Polą. Oczywiście, Werner w ramach rekompensaty zgodzi się zostać z córeczką Gryca, ale to wcale nie ucieszy Kamila, który teraz będzie musiał martwić się i o Polę!

- Weź, nie dotykaj jej, a my jedziemy do szpitala, bo to trzeba sprawdzić, tylko nie wiem co z Polą – uzna Gryc.

- Nic się nie martw, ja się Polą zajmę – zapewni Werner.

- No jakoś nie jestem przekonany – skwituje.

- No wiesz… - zasmuci się Adam.

- A twoje spotkanie z Sylwią? – zmartwi się Anita.

- Być może to i lepiej, że Pola z nami będzie – przyzna i wcale się nie pomyli, gdyż zobaczy, że Sylwia zupełnie nie ma podejścia do dzieci, przez co całkowicie sobie ją odpuści!

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze