M jak miłość, odcinek 1642: Argasiński zbajeruje Kasię! Ordynator zrobi na podwładnej wielkie wrażenie

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1642: Argasiński zbajeruje Kasię! Ordynator zrobi na podwładnej wielkie wrażenie

M jak miłość, odcinek 1642: Argasiński zbajeruje Kasię! Ordynator zrobi na podwładnej wielkie wrażenie - ZDJĘCIA

2022-02-25 9:20

Argasiński (Karol Strasburger) w 1642 odcinku "M jak miłość" pokaże się Kasi (Paulina Lasota) z najlepszej strony. W klinice ordynatora nie wiedzą, że Jerzy zamienił życie Patrycji (Alżbeta Lenska) w piekło, a ciężarna kobieta musiała uciec, by chronić siebie i nienarodzone dziecko. W 1642 odcinku "M jak miłość" Argasiński przybierze maskę cudownego szefa i ujmie tym Kasię. Była Łukasza (Jakub Józefowicz) nie wie, że to właśnie on grozi Wojciechowskiemu. Ona tak ulegnie jego grze, że aż pocałuje szefa i zrobi z niego bohatera!

"M jak miłość", odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1642 odcinku "M jak miłość" Argasiński omami wszystkich w klinice. Wie, że żona uciekła od niego, bo był dla niej tyranem i więził ją w domu. On jednak nie pozwoli, by jego reputacja ucierpiała i stanie się wielce życzliwy w stosunku do personelu. Najpierw weźmie na litość Olka (Maurycy Popiel), który uwierzy, że ordynator bardzo kocha żonę i chce dla niej jak najlepiej. Sam powie Łukaszowi, że Jerzy nie skrzywdziłby żony. Argasiński w 1642 odcinku "M jak miłość" weźmie się też za Kasię i zbajeruje ją w gabinecie pod pretekstem tego, że niby bardzo troszczy się o jej życie prywatne. 

- My lekarze pracujemy na naprawdę wysokich obrotach i w stresie, dlatego poukładane życie osobiste to podstawa tego, żebyśmy nie zwariowali. Ja to mówię do pani z pełną życzliwością, bo bardzo panią lubię. Zresztą podobnej porady udzieliłem doktorowi Karnowskiemu - zacznie swój wywód Argasiński i uda, że bardzo przejmuje się losem Kasi. Nie wie, że ona niedawno poznała Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), który zawrócił jej w głowie, ale kobieta myśli, że już więcej nie będzie im dane się spotkać. 

Przeczytaj: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

Dziwną rozmowę w 1642 odcinku "M jak miłość" przerwie Aneta (Ilona Janyst), a Jerzy jeszcze bardziej podkręci rozmowę. - Rozmawialiśmy wałśnie o pani, będzie nam pani bardzo brakowało tu na oddziale. Pani Kasiu, proszę zobaczyć, to jest właśnie przykład udanego życia rodzinnego. Świetna lekarka i w przyszłości na pewno świetna mama - powie ordynator i obsypie żonę Olka komplementami. Jego gra w cudownego szefa przyniesie skutki, bo Kasia nabierze się na sztuczki ordynatora. Kiedy wreszcie okaże się, że Karski pojawił się w szpitalu i umówił się z lekarką, ta będzie niemal skakać z radości. 

Przeczytaj: Dawid z M jak miłość naprawdę jest dużo starszy! Iwo Wiciński gra 13-latka, ale tak ukrywają różnicę wieku - ZDJĘCIA

Kiedy Kasia spotka się z Karskim, cały świat zawiruje. Zobaczy Argasińskiego, więc w 1642 odcinku "M jak miłość" natychmiast do niego podbiegnie i mu podziękuje! - Widzę, że pani doktor kocha dziś cały świat - powie miło Jerzy. - Panie ordynatorze, miał pan rację! Trzeba dać życiu szansę! - powie i pocałuje Jerzego w policzek. Wszystkiemu będzie przyglądał się Łukasz, który dobrze wie, jakim draniem jest szef. Argasiński znów osiągnie swój cel, bo cały personel kliniki będzie uważał, że pomimo niektórych przewinień, bardzo dobry z niego człowiek. Nikt nie wie, że chce dopaść ciężarną żonę i znów przejąć nad nią kontrolę. 

M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! Tutaj zamieszka z Łukaszem?
Najnowsze