M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

2022-02-24 22:37

Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" nie nacieszy się spokojnym życiem u boku Pawła (Rafał Mroczek). Tuż po ślubie mieli oddać się romantycznym uniesieniom, ale nic z tego, bo do jej życia wkroczy podły, obrzydliwy ojciec Jaśka (Stanisław Dusza). Już raz napadł na góralkę w jej własnym domu, ale to dopiero początek! W kolejnych odcinkach "M jak miłość" okrutny Igor (Bogusław Kudłek) zamieni życie Franki w piekło, a ona oszuka Pawła. Żona Zduńskiego znajdzie się w sytuacji bez wyjścia i tym razem temperament i cięty język mogą nie pomóc. Zobaczcie te sceny w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zboczeniec Igor zniszczy Frankę w "M jak miłość"? Góralka oszuka Zduńskiego 

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" życie Franki stanie na głowie. Igor pokaże, że jest wstrętnym manipulatorem, który potrafi doprowadzić człowieka do szału! Góralka radziła sobie z wieloma przeciwnościami losu, ale ojciec Jaśka okaże się bardzo trudnym przeciwnikiem. 

- Franka nie wie, jak się zachować. Jest w niej szok, wstyd, taka niepewność i niedowierzanie, że taka sytuacja się dzieje, jeszcze u niej w domu! Zostaje sprowadzona do parteru i właściwie boi się zareagować. Nie wie, czy to wydarzyło się naprawdę, właściwie sama podważa, że to się stało - komentuje molestowanie Igora serialowa Franka w kulisach "M jak miłość". - Ta myśl, czemu od razu nie powiedziała Pawłowi jest z nią cały czas. Franka martwi się o to, że to skomplikuje sytuację rodzinną, na pewno nie chciałaby, żeby gdzieś to co się stało zaważyło na relacji Basi i Jaśka, bo ona im bardzo kibicuje - dodaje aktorka. 

Przeczytaj: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

Nie da się ukryć, że Franka z "M jak miłość" oszuka Pawła i nie powie mu o koszmarnym zachowaniu zboczeńca Igora. - Ona też nie mówi o tym Pawłowi, bo się wstydzi. To jest takie przewrotne, bo absolutnie nie było to z jej winy, natomiast odczuwa wstyd, że to jest coś, z czym ona nie mogła poradzić sobie sama - mówi Dominika Kachlik w kulisach "M jak miłość". - Franka zda sobie sprawę z tego, że być może nie warto mieć tajemnic przed kimś, kto jest blisko i cię kocha - dodaje aktorka. 

Wiadomo już, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Igor pojawi się nawet w pracy kobiety i dosłownie na nią napadnie! - Co, lubisz na ostro? Dobra! - powie zboczeniec, obmacując kobietę. Góralka nie będzie wiedziała, co robić, dlatego szybko pobiegnie po nóż i zacznie grozić Igorowi! Nic dziwnego, skoro psychol będzie nieobliczalny i wydawać by się mogło, że jest gotowy na wszystko, byle dobrać się do Franki. Paweł długo nie będzie wiedział, że jego żona jest w takim niebezpieczeństwie, a co za tym idzie - nie bardzo da radę pomóc. Podły Igor bardzo namiesza w życiu Zduńskich i sam Jasiek będzie wiedział, że ojciec jest oszustem, któremu nie da się ufać. 

Przeczytaj: M jak miłość. Gigantyczna wpadka z ciążą Patrycji i Anety. Widzowie ostro reagują na dziwny scenariusz

M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany
Najnowsze