Dawid z M jak miłość naprawdę jest dużo starszy! Iwo Wiciński gra 13-latka, ale tak ukrywają różnicę wieku - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Dawid z M jak miłość naprawdę jest dużo starszy! Iwo Wiciński gra 13-latka, ale tak ukrywają różnicę wieku - ZDJĘCIA

Dawid z M jak miłość naprawdę jest dużo starszy! Iwo Wiciński gra 13-latka, ale tak ukrywają różnicę wieku - ZDJĘCIA

2022-02-24 21:34

Iwo Wiciński od roku w "M jak miłość" gra Dawida Jaszewskiego, rówieśnika 13-letniej Basi Rogowskiej (Karina Woźniak), z którą połączyła go wielka miłość. Zanim Wiciński dołączył do obsady "M jak miłość" wyglądał zupełnie inaczej. Choć Dawid jest jeszcze dzieckiem, chodzi do podstawówki w Lipnicy, to prywatnie Iwo Wiciński jest dużo starszy od serialowego bohatera. Różnica wieku między Dawidem w "M jak miłość" a Iwo Wicińskim jest coraz bardziej widoczna. I nawet zabiegi produkcji serialu niewiele dają, by ją ukryć. Ile naprawdę lat ma Iwo Wiciński? Poznajcie szczegóły!

Ile lat ma naprawdę Iwo Wiciński, czyli Dawid Jaszewski z "M jak miłość"?

Ile lat ma Dawid z "M jak miłość"? Dlaczego w serialu chłopak Basi ma 13 lat, a produkcja obsadziła w tej roli dużo starszego młodego aktora Iwo Wicińskiego? Tak jak z wiekiem Basi Rogowskiej, który wzbudza wielkie emocje wśród fanów serialu i dyskusje, że Karina Woźniak nie pasuje do roli dziecka, w przypadku Wicińskiego reakcje są bardzo podobne. Bo przecież już na pierwszy rzut oka widać, że Iwo nie wygląda jak 13-latek! Żeby ukryć prawdziwy wiek Wicińskiego wątek Dawida w "M jak miłość" wiąże się z przerażającymi wydarzeniami, które mają podkreślić jak wiele 13-latek przeszedł, jak szybko musiał wydorośleć i dojrzeć. 

Ukochany Basi z "M jak miłość" ma za sobą śmiertelną chorobę, próbę samobójczą byłej dziewczyny, a nawet fascynację przemocą, ludzkim cierpieniem, uwiecznianiem tego wszystkiego na zdjęciach. Kiedyś Dawid uchodził za nastoletniego psychopatą. I dalej w zachowaniu Dawida czasem jest coś mrocznego, ale zmieniła go miłość Basi i przebyta choroba, a także tragedia jaka ostatnio spadła na Jaszewskich.

Nie przegap: Wiek Basi z M jak miłość budzie wiele kontrowersji. Ile lat ma Karina Woźniak, która gra 13-latkę?

Prywatnie Iwo Wiciński urodził się 22 maja 2004 roku, a to oznacza, że za trzy miesiące skończy 18 lat, będzie dorosłym mężczyzną. A w "M jak miłość" nadal pozostanie dzieckiem! Tak jak rok od niego młodsza Karina Woźniak. Ponieważ Basia i Dawid z "M jak miłość" wyglądają na dużo starszych, nie zachowują się jak para 13-latków, widzowie coraz częściej szukają informacji o grających te postaci aktorach i prześcigają się w domysłach stąd tak duża różnica wieku.

Sprawdź też: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

To produkcja "M jak miłość" niemal dwa lata temu zdecydowała, żeby córką Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich zagrała niespełna 15-letnia wówczas Karina Woźniak. Mimo, że Basia w "M jak miłość" miała wtedy zaledwie 11 lat. Z kolei Iwo Wiciński dołączył do obsady "M jak miłość" jako 17-latek w styczniu zeszłego roku. Choć od początku było wiadomo, że syn Olgi (Małgorzata Lewińska) i Mariusza (Tomasz Lulek) Jaszewskich jest w wieku Basi. Kiedy dzieci poznały się w sadzie miały zaledwie 12 lat!

Kim jest 18-letni Iwo Wiciński, który gra Dawida w "M jak miłość"?

Iwo Wiciński lada moment skończy 18 lat, ale już od trzech lat jego kariera rozwija się w szybkim tempie. Zanim dostał pracę w "M jak miłość", a wcześniej w "Na dobre i na złe" występował w teatrach: Roma, Syrena, Teatrze Powszechnym w Warszawie. Dawniej Iwo Wiciński był prezenterem programów dla dzieci "Masz Wiadomość" czy "Teleranek". W teatrze Iwo Wiciński grał w przedstawieniach dla dzieci i młodzieży, takich jak "Królowa Śniegu", "Księżniczka z Burbona".

Największą popularność Iwo Wicińskiemu przyniosła mu rola Jędrka z "Na dobre i na złe", w którego wcielał się przed rok, od 2018 roku. Jędrek był chłopcem z domu dziecka, którego chciała adoptować Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska). Kiedy odnalazł biologiczną mamę, Wiki zrezygnowała z adopcji. 18-letni Iwo ma młodszego, 15-letniego brata Borysa, również aktora dziecięcego, który grał Grzesia w serialu Polsatu "W rytmie serca". Wiciński jest także aktorem dubbingowym.

Niespełna 18-letni Iwo Wiciński ukończył Studium Teatralne Mała Syrenka oraz Studium Teatralne Mała Filmówka przy WSF.

M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany
Najnowsze