M jak miłość, odcinek 1633: Marta pójdzie na układ w sprawie Patrycji. Tak ona i Łukasz wezmą się za Argasińskiego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1633: Marta pójdzie na układ w sprawie Patrycji. Tak ona i Łukasz wezmą się za Argasińskiego

M jak miłość, odcinek 1633: Marta pójdzie na układ w sprawie Patrycji. Tak ona i Łukasz wezmą się za Argasińskiego

2022-02-01 8:34

W 1633 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) i Łukasz (Jakub Józefowicz) pierwszy raz tak szczerze porozmawiają o Patrycji (Alżbeta Lenska). Nie mają pojęcia, że kiedy oni zaczną obmyślać plan działania, Argasińska ucieknie z domu ordynatora. Wojciechowski w 1633 odcinku "M jak miłość" tak nagada matce, że Marta przerazi się, że syn zrobi coś potwornie głupiego. W tej sytuacji sędzina stanie na wysokości zadania i pójdzie na układ, który pozwoli jej kontrolować sytuację. Ona i Łukasz wezmą się za Argasińskiego i skończą się przepychanki. Ordynator wpadnie w szał.

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Marta będzie w szoku, kiedy odkryje bojową postawę syna. Owszem, od początku chciał ratować Patrycję, ale ostatecznie wydawało się, że odpuścił ten temat. Nic bardziej mylnego, bo Wojciechowski w 1633 odcinku "M jak miłość" wróci z Gruzji i najdzie go na zwierzenia.

- Całą drogę z Gruzji zastanawiałem się co jest ze mną nie tak, że tracę ludzi, na których mi zależy... - powie Łukasz w 1633 odcinku "M jak miłość", myśląc o córeczce Natalii (Lena Dałek), której nie widuje zbyt często. - (...) Jeżeli się kogoś naprawdę kocha, to się nie odpuszcza! Natalię straciłem, wychowuje ją Igor. Obiecałem sobie, że nie stracę Patrycji - powie twardo fizjoterapeuta, ale Marta początkowo odwiedzie go od pomysłu walki o ukochaną. - To nie jest dobry pomysł. Patrycja jest w końcówce ciąży, miała problemy z jej utrzymaniem, była w szpitalu... Potrzebuje teraz ciszy i spokoju, nie można jej fundować takiej szarpaniny - uświadomi mu.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Błogosławieństwo przed ślubem Pawła i Franki wymknie się spod kontroli. Marysia z trudem się powstrzyma – ZDJĘCIA

- On jej nie kocha! On ją posiada! Na własność. Ona przy nim zginie, rozumiesz? Udusi się! Znam ją, wiem jaka jest wrażliwa - zacznie się kłócić Łukasz w 1633 odcinku "M jak miłość". - (...) Sorry, może nie powinienem ci o tym mówić... Ale sama zapytałaś, a ja już mam dość kłamstw... Oszukiwania innych i samego siebie. Porozmawiam z Patrycją, jeszcze raz spróbuję ją przekonać, żeby zostawiła tego dupka i wyjechała razem ze mną - doda Łukasz w 1633 odcinku "M jak miłość", a Marta szybko przemyśli sprawę i podejmie decyzję, że stworzy z synem duet w walce z Argasińskim. 

- Poczekaj, Łukasz. Pomogę ci. Pod jednym warunkiem. I musisz mi to obiecać... Nie zrobisz niczego na własną rękę. Pozwól mi działać. Zaufaj mi. Chodzi o Argasińskiego. Tylko tyle mogę ci powiedzieć - powie Marta i zatrzyma syna. Pójdzie z nim na układ, który ma jej zagwarantować, że Łukasz nie będzie działał pochopnie i samemu. Ona wie doskonale, jak niebezpieczny potrafi być ordynator. Mimo to, Łukasz i tak uda się do domu Argasińskich, ale przekona się, że Patrycji już tam nie ma.

Przeczytaj: Zniewolona 3, odcinek 14: Katia ucieknie przed Żadanem! Książę Jabłoniewski i Olga ukryją ją w monastyrze w Czernihowie - ZWIASTUN

- Ty nawet nie wiesz gnojku, w co się wpakowałeś! - rzuci Argasiński do Łukasza w 1633 odcinku "M jak miłość", kiedy Wojciechowski wkroczy do jego domu. Wyjdzie na jaw, że obaj nie wiedzą, gdzie właściwie jest Patrycja. Póki co nie będą wiedzieli, że kobieta postanowiła uciec do Poznania. Spanikowana Argasińska w 1633 odcinku "M jak miłość" zdąży jeszcze zadzwonić do męża i poinformować go, że jeśli ten będzie jej szukał, ona uda się na policję z jego dokumentami. Zagwarantuje też bezpieczeństwo Łukaszowi. 

M jak miłość, odcinek 1633 ZWIASTUN. Ucieczka Patrycji od Argasińskiego! Łukasz będzie w to zamieszany
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze