M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja zawalczy o Łukasza jak nigdy! Ostatni raz zaryzykuje wszystko dla Wojciechowskiego

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja zawalczy o Łukasza jak nigdy! Ostatni raz zaryzykuje wszystko dla Wojciechowskiego

M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja zawalczy o Łukasza jak nigdy! Ostatni raz zaryzykuje wszystko dla Wojciechowskiego - ZDJĘCIA

2022-01-31 19:57

W 1633 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) w końcu odzyska jasność umysłu i odkryje, że Argasiński (Karol Strasburger) otumania ją lekami. Ocknie się z letargu i natychmiast zacznie działać. Zawalczy o siebie, dziecko i Łukasza (Jakub Józefowicz). Nie pozwoli, by stała mu się jakakolwiek krzywda i znajdzie sposób, żeby ordynator jej to zagwarantował. W 1633 odcinku "M jak miłość" Argasińska zaryzykuje wszystko, by ratować siebie i Wojciechowskiego, ale nie ma pojęcia, że on w tym samym czasie zdecyduje się na ważny krok.

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Patrycja odkryje spisek Argasińskiego i nie pozwoli, by dłużej otumaniał ją lekami. Ordynator sam wygada się do telefonu, że faszeruje żonę lekami i ją ogłupia. Patrycja zagra więc w jego grę i uda, że łyka leki, po czym je wypluje i zacznie udawać bardzo zagubioną i nieogarniętą. Specjalnie rozbije szkło i się skaleczy, by udowodnić, że w ogóle nad sobą nie panuje.

- Jerzy! Pomóż mi, proszę... - krzyknie Patrycja w 1633 odcinku "M jak miłość", kiedy specjalnie rozbije szklankę. - Co się dzieje? Zasłabłaś? - zatroskany ordynator przybiegnie na ratunek. - Nie wiem, jak to się stało... Boże, nie ogarniam już najprostszych spraw... Chciałam zrobić sobie herbatę, szklanka wypadła mi z ręki. Próbowałam posprzątać, i... - rozpłacze się Patrycja i wskaże na zakrwawioną dłoń, którą specjalnie skaleczy, by mąż uwierzył, że leki działają, a ona w ogóle się nie kontroluje.

Trochę później w 1633 odcinku "M jak miłość" Patrycja ucieknie i pomyśli o ochronie siebie i dziecka, więc wykradnie dokumenty Jerzego, by mieć coś do ewentualnego szantażu. - Byłam pewna, że pani Patrycja będzie spała. Połknęła tabletki nasenne, była oszołomiona, rozbita... Nie mogła daleko uciec... - zacznie tłumaczyć Bogna (Katarzyna Skolimowska), kiedy wściekły ordynator zauważy, że żona zniknęła.  - Chyba, że ktoś jej pomógł... - zacznie podejrzewać Argasiński.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub Tadeusza i Oli. Nie będzie miał pojęcia, że ukochana ma już męża - ZDJĘCIA

W 1633 odcinku "M jak miłość" Patrycja ucieknie z wykradzionymi dokumentami i skontaktuje się z Argasińskim telefonicznie. Właśnie wtedy udowodni, że oprócz zdrowia dziecka, cały czas troszczy się o bezpieczeństwo Łukasza.

- Halo, to ja... - rzuci Patrycja do telefonu w 1633 odcinku "M jak miłość", ale Jerzy natychmiast jej przerwie. - Patrycja?! Gdzie ty jesteś??? - wrzaśnie. - Mam twoje dokumenty, jeżeli zaczniesz mnie szukać, to zaniosę je na policję - powie ciężarna kobieta. - Ale kochanie, o czym ty mówisz, przecież ja po prostu martwię się o ciebie, zrozum to. W twoim stanie... - Argasiński znów ucieknie się do sztuczek, ale te nie podziałają. - Daj spokój! Dobrze wiesz o czym mówię. Jeszcze jedno, jeżeli cokolwiek stanie się Łukaszowi, zaniosę te dokumenty nie tylko na policję, ale i do prasy - doda kobieta i zawalczy o ukochanego jak nigdy. 

Nie ma jednak pojęcia, że Łukasz w tym samym czasie zdecyduje się walczyć o nią i wykraść ją z rąk męża. Poinformuje o tym Martę (Dominika Ostałowska). - Całą drogę z Gruzji zastanawiałem się co jest ze mną nie tak, że tracę ludzi, na których mi zależy... - powie do matki. - Czasem nie ma innego wyjścia. Trzeba odpuścić... - poradzi synowi Marta, ale w 1633 odcinku "M jak miłość", a on ostatecznie popędzi do domu Argasińskich, gdzie ciężarnej już nie będzie. - Ty nawet nie wiesz gnojku, w co się wpakowałeś!  - usłyszy od wściekłego ordynatora, ale baj nie będą wiedzieć, gdzie znajduje się kobieta. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Zaginiony Mateusz wróci do Grabiny? Jeszcze długo nie odejdzie serialu

M jak miłość, odcinek 1633 ZWIASTUN. Ucieczka Patrycji od Argasińskiego! Łukasz będzie w to zamieszany
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze