M jak miłość, odcinek 1635: Zaginiony Mateusz wróci do Grabiny? Jeszcze długo nie odejdzie serialu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1635: Zaginiony Mateusz wróci do Grabiny? Jeszcze długo nie odejdzie serialu

M jak miłość, odcinek 1635: Zaginiony Mateusz wróci do Grabiny? Jeszcze długo nie odejdzie serialu

Mateusz w "M jak miłość" odszedł po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka), którą kochał nad życie. Młody Mostowiak (Krystian Domagała) ze złamanym sercem wyruszył sam w ciemną noc i na naszych oczach rozważał samobójstwo! Ostatecznie Mateusz zaciągnął się na statek i popłynął w nim w daleki rejs. Krystian Domagała gra Mateusza od pierwszych miesięcy miesiąca życia - syn Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) dorastał na oczach widzów razem ze swoim bohaterem. Młody aktor nigdy nie pożegnał się oficjalnie z "M jak miłość", a w 1635 odcinku przekonamy się, że jego Mateusz jeszcze długo będzie obecny. Czy wróci do Grabiny i ukoi stęsknione serce Barbary (Teresa Lipowska)? Zobacz Mateusza od pierwszych dni w "M jak miłość" GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość", odcinek 1635 - poniedziałek, 7.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Mateusza do "M jak miłość" ucieszyłby wielu fanów. Ale największe szczęście wybuchłoby w Grabinie - Barbara dosłownie oszalałaby na widok całego i zdrowego wnuka! W 1635 odcinku serialu przekonamy się, że Mostowiakowa nie tylko tęskni za Mateuszem, ona się dalej o niego zamartwia! Czy twórcy serialu zrobią swoim bohaterom i fanom niespodziankę i "postawią" w drzwiach młodego Mostowiaka?

Krystian Domagała gra w "M jak miłość" prawie od urodzenia. Maleńki syn Marka i Hanki dojrzewał na naszych oczach, a wyrósł na niezwykle dobrego człowieka. Jego oddanie dla Lilki wzruszało wszystkich! Kiedy Banachówna została zgwałcona Mostowiak uratował jej życie, ożenił się z nią, tyrał na jej rodzinę i zabrał do Australii do ojca. Lilka z nękanej w domu ojca pijaka (January Brunov) dziewczynki zmieniła się w pewną siebie kobietę. I wtedy zadała cios - zdradziła Mateusza z milionerem, a po powrocie do Grabiny ostatecznie porzuciła. Przez wiele odcinków nie wiedzieliśmy, co się dzieje z młodym Mostowiakiem, a Barbara dosłownie umierała ze strachu o wnuka. I w 1635 odcinku przekonamy się, że niewiele się zmieniło...   

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1634: Smutny koniec Majki. Tylko Marysia zostanie przy byłej narzeczonej Pawła - ZDJĘCIA

Mateusz z pewnością jeszcze długo będzie obecny w "M jak miłość", prawdopodobnie do końca serialu. Tak się dzieje z jego serialowym ojcem Markiem. Kacper Kuszewski kilka lat temu pożegnał się z produkcją serialu, ale jego bohater żyje i odgrywa o jakiś czas znaczącą rolę w życiu bohaterów. To do niego poleciał Mateusz z Lilką...

Krystian Domagała nigdy nie powiedział, że żegna się z "M jak miłość" na zawsze.  Co więcej, na swoim profilu na Instagramjie młody aktor wspomina z rozrzewnieniem swoją serialową historię! 

- Dokladnie 19 lat temu 21.03.2002 odbył się mój pierwszy dzień zdjęciowy w MjM. Foto z tamtego dnia?? - napisał prawie rok temu Domagała pod zdjęciem Mateusza niedługo po narodzinach.

Fani "M jak miłość" zareagowali natychmiast, prosząc, aby Mateusz szybko wrócił do serialu.  

- Trochę odczuwa się Twój brak w odc nieraz. Mam nadzieję że kiedyś wrócisz do mjm

Niech pan nie odchodzi z m jak miłość bez pana serial m jak miłość już nie będzie taki sam :(

- Mialeś roczek gdy zacząłeś grać w serialu, to tak naprawdę całe twoje życie. Powiedz czy na planie grasz siebie czy wcielasz się w postać. Tak sobie myślę że jak ktoś gra od takiego malucha tyle lat czy w serialach czy w filmach to czy nie stajesz się tym kim grasz ?

- Czy to prawda że odejdziesz z tego Serialu?

- Szkoda by było ???

- ?? Aktor od urodzenia! ?

W 1635 odcinku "M jak miłość" Mateusz pojawi się po raz pierwszy od dawna. Barbara wyzna Marysi jak bardzo martwi się o wnuka, który zerwał z nią kontakt. Czy w ślad za słowem, młody Mostowiak pojawi się na ekranie, czy wzorem serialowego ojca, pozostanie postacią ważną, ale nieobecną? Przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub Tadeusza i Oli. Nie będzie miał pojęcia, że ukochana ma już męża - ZDJĘCIA

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze