M jak miłość, odcinek 1630: Tragiczna kłótnia przed weselem Franki i Pawła. Nie przewidzą najgorszego!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1630: Tragiczna kłótnia przed weselem Franki i Pawła. Nie przewidzą najgorszego!

M jak miłość, odcinek 1630: Tragiczna kłótnia przed weselem Franki i Pawła. Nie przewidzą najgorszego!

2022-01-02 11:16

W 1630 odcinku "M jak miłość" Frankę (Dominika Kachlik) poniosą emocje i tuż przed ślubem z Pawłem (Rafał Mroczek) rozpęta się prawdziwe piekło. Zduńskiemu i góralce nie bardzo jest po drodze do ołtarza, bo cały czas dzieje się coś, co przeszkadza w realizacji planów. W 1630 odcinku "M jak miłość" wybuchnie kolejny skandal, a Franka wyjdzie z siebie. Ślub w Bukowinie będzie nadchodził wielkimi krokami, a panna młoda dostanie szału. Rozpęta się afera, a cała atmosfera, która powinna być radosna i wzniosła, po prostu wyparuje. A do tego narzeczeni w 1630 odcinku "M jak miłość" nie przewidzą najgorszego...

"M jak miłość" odcinek 1630 - wtorek, 18.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1630 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł będą dopinać ostatnie kwestie w związku ze ślubem, który zacznie się zbliżać wielkimi krokami. Góralka i Zduński nie bardzo mają szczęścia co do ceremonii, bo cały czas dzieje się coś, przez co wypadałoby odsunąć ślub. Ostatnio w "M jak miłość" był to wypadek Artura (Robert Moskwa), który trafił do szpitala po zasłabnięciu w skutek bójki. Franka i Paweł zdecydowali wtedy, że to Rogowski poprowadzi pannę młodą do ołtarza i nie wyobrażają sobie, że go tam nie będzie. W końcu w "M jak miłość" Artur doszedł do siebie, to powstała nowa afera z Majką (Laura Samojłowicz), która bezceremonialnie pocałowała Zduńskiego na oczach przyszłej żony. Właśnie wtedy powstały wahania, czy ślub w ogóle się odbędzie. Państwo młodzi przezwyciężą jednak przeciwności losu i będą niemal gotowi do pójścia przed ołtarz, ale wtedy pojawi się inny problem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Poruszająca spowiedź Marzenki. Olga Szomańska zdradziła kulisy odejścia z TVP

Przedślubna afera w 1630 odcinku "M jak miłość" powstanie przez stryja Gutowskiego (Piotr Majerczyk), który lubi się wtrącać i dorzucać przysłowiowe "trzy grosze" do każdej sprawy. Kiedy w 1630 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostatnich dyskusji na temat wesela i planów z tym związanych, Jędrzej zacznie się wymądrzać, a Franka wyjdzie z siebie. Od słowa do słowa wykluje się afera, która pochłonie całą przyjemną atmosferę planowania. Franka się wścieknie, a stryj zacznie czuć się urażony. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1626: Aresztowanie Łukasza. Będzie walczył o Patrycję do ostatniej sekundy - ZDJĘCIA

W 1630 odcinku "M jak miłość" u Zduńskich zapanuje nieciekawa atmosfera, a Jędrzeja poniosą emocje. Będzie dodatkowo rozdrażniony, bo relacja z Iwoną (Hanna Śleszyńska) nie ułoży się najlepiej. Mężczyzna zakochał się w matce Anety (Ilona Janyst) od pierwszego wejrzenia, ale wkrótce boleśnie się przekona, że nie wszystko jest takie kolorowe. Wiadomo już, że w "M jak miłość" mimo wszystko wreszcie dojdzie do wyczekiwanego ślubu Franki i Pawła i Zduński oficjalnie poślubi góralkę. 

M jak miłość, odcinek 1620: Rozwód Pawła i Franki przesądzony jeszcze przed ślubem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze