M jak miłość, odcinek 1626: Aresztowanie Łukasza. Będzie walczył o Patrycję do ostatniej sekundy - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1626: Aresztowanie Łukasza. Będzie walczył o Patrycję do ostatniej sekundy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1626: Aresztowanie Łukasza. Będzie walczył o Patrycję do ostatniej sekundy - ZDJĘCIA

W 1626 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wpadnie w pułapkę Argasińskiego (Karol Strasburger). Oszalały z miłości do Patrycji (Alżbeta Lenska) Wojciechowski nie wytrzyma dłużej jej milczenia. Nie będzie też wiedział, że jest jego ukochana codziennie zatruwana dużymi dawkami psychotropów! Łukasz w dramatycznych scenach 1626 odcinka "M jak miłość" pojedzie do domu Argasińskiego, a kiedy zostanie przegnany przez "opiekunkę" Bognę (Katarzyna Skolimowska), pod osłoną nocy wróci. Niestety, kiedy Wojciechowski będzie krzyczał z rozpaczy i błagał Patrycję, aby otworzyła mu drzwi, za jego plecami pojawi się policja! I tak kiedy zakochany Łukasz w kajdankach trafi za kratki, jego ukochana Patrycja będzie spała otumaniona lekami! Ta runda walki o miłość będzie z pewnością należała do podłego ordynatora - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1626 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie przeżywał coraz większe katusze z powodu rozdzielenia z Patrycją. Ciężarna Argasińska tymczasem dostanie do domu strażnika - oddaną bezgranicznie ordynatorowi Bognę. Kobieta będzie miała za zadanie nie tylko karmić Patrycję psychotropami - ona będzie pilnowała, żeby Łukasz się do niej nie zbliżył!

Łukasz w 1626 odcinku "M jak miłość" będzie już w tak złym stanie psychicznym, że wyżali się nawet swojej byłej kochance, Kasi (Paulina Lasota). I to dziewczyna, której złamał kiedyś serce ostatecznie przekona go, aby walczył o Patrycję aż do końca - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1625: Wściekła Magda rozkręci aferę u Zduńskich. Nawet Kinga przestraszy się przyjaciółki - WIDEO

- Patrycja, otwórz te cholerne drzwi! Porozmawiaj ze mną! Nie odejdę stąd dopóki do mnie nie wyjdziesz! Słyszysz?! - będzie krzyczał zrozpaczony Łukasz w nocy pod domem Argasińskich. - Błagam Cię, wyjdź do mnie! Patrycja!

W tym momencie 1626 odcinka "M jak miłość" Łukasz usłyszy policyjną syrenę i zobaczy światła. Ale i to zakochanego w Patrycji chłopaka nie powstrzyma!

- Nie ruszę się stąd, rozumiesz?! Będę tu stał dopóki do mnie nie wyjdziesz - będzie nadal krzyczał zakochany Łukasz. - Patrycja, porozmawiaj ze mną, błagam... Przecież ty go nie kochasz! Popełniasz błąd! - wyrzuci jeszcze zakuwany w kajdanki Wojciechowski - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Tymczasem nieszczęsna Patrycja w 1626 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała pojęcia o dramacie, który rozgrywa się pod jej domem. Otumaniona psychotropami Argasińska w tym czasie będzie głęboko spała, a pilnująca jej Bogna zamelduje Argasińskiemu: -  Proszę się nie martwić, panie profesorze. Wszystko jest pod kontrolą. 

Czytaj też: Zniewolona 3, odc. 4: Tajemnica zamachu na Żadana wyjdzie na jaw?! Miał zginąć przez miłość do tej samej kobiety - ZWIASTUN

M jak miłość. Argasiński zamknie Patrycję w więzieniu i będzie miał wspólniczkę! Zrobi z żony wariatkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze