M jak miłość, odcinek 1621: Zaręczyny Anity i Kamila i szybki ślub. Tylko tak będą mogli zatrzymać Polę i oszukać sąd- ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1621: Zaręczyny Anity i Kamila i szybki ślub. Tylko tak będą mogli zatrzymać Polę i oszukać sąd- ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1621: Zaręczyny Anity i Kamila i szybki ślub. Tylko tak będą mogli zatrzymać Polę i oszukać sąd- ZDJĘCIA

2021-11-26 14:47

W 1621 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) zaręczą się i zaraz potem wyznaczą datę ślubu! Co sprawi, że związek Anity i Kamila rozwinie się tak szybko - od romansu do małżeństwa? Czyżby Gryc wreszcie zrozumiał, że spotkał kobietę swojego życia? Nie do końca, bo w 1621 odcinku "M jak miłość" w sądowej walce o córkę Polę (Hania Nowosielska) z jej matką Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska) pojawią się nieoczekiwane problemy. Jedynym wyjściem będzie ślub Kamila z Anitą. Ale to będzie jedno, wielkie oszustwo dla dobra dziecka. Sprawdźcie, co się wydarzy i jak daleko posuną się sprawy między tą parą kochanków!

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku "M jak miłość" w domu Kamila i Poli zjawi się młoda psycholog sądowy Dagmara (Marianna Janczarska), która będzie miała ocenić, czy Gryc nadaje się na ojca. Przed sądem Kamil będzie bowiem walczył z Weroniką o prawo do Poli! Bo bezwzględna Weronika, która dotąd nie interesowała się córką, wyciągała od byłego kochanka tylko pieniądze w zamian za trzymanie się od niej z daleka, nagle postanowi być mamą idealną!

Nieco wcześniej w "M jak miłość" matka Poli złoży w sądzie wniosek o wyłączną opiekę nad dziewczynką, pewna tego, że wygra, bo sądy zawsze stają po stronie kobiet w takich przypadkach. Zupełnie jakby zapomniała, że porzuciła Polę, a potem dosłownie sprzedała ją Kamilowi! Sąd nie wyda decyzji od razu.

Dlatego w 1621 odcinku "M jak miłość" w domu Gryca zjawi się psychol sądowa, żeby będzie miała sprawdzić jak Kamil wychowuje córkę, jak silna więź ich łączy i czy dziecko ma odpowiednie warunki - zapewnione bezpieczeństwo i stabilizację! Od wizyty psycholog Dagmary będzie zależało to, czy Pola wróci do Weroniki, czy zostanie z tatą, którego tak mocno kocha i ciocią Anitą.

Nie przegap: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży! Tak Olek zareaguje na wieść, że będą mieli dziecko - ZDJĘCIA

Już na początku wizyty w 1621 odcinku "M jak miłość" zdenerwowany Kamil wypomni Dagmarze młody wiek. Psycholog sądowa stanowczo podkreśli, że ma niezbędne uprawnienia do pracy jako biegła w sądzie. Sytuacja Gryca zrobi się tak beznadziejna, że w 1621 odcinku "M jak miłość" chwyci się ostatniej deski ratunku - postawi na szczerość i przyznanie się do tego jak bardzo Pola zmieniła jego życie, jak bardzo Weronika ją skrzywdziła.

- Brak mi doświadczenia w opiece nad dziećmi, to prawda. Ciągle się uczę, każdego dnia, jak być dobrym ojcem... I naprawdę bardzo kocham Polę. Gdybym wiedział, że będzie szczęśliwsza z mamą, zgodziłbym się, żeby wróciła z nią do Londynu. Chociaż, pewnie zawaliłby mi się przez to świat. Problem polega na tym, że po prostu nie jestem w stanie przewidzieć, co jej matka tym razem wymyśli... W jaki sposób złamie Poli serce. Bo, że to zrobi, tego jestem pewien!

Gdy Anita, która w 1621 odcinku "M jak miłość" wróci do domu Kamila po pogrzebie cioci, zorientuje się, że ojciec Poli ma problemy. Obmyśli więc dość ryzykowny plan jak pomóc ukochanemu. I zapewnić psycholog sądową, że Pola ma pełną rodzinę, gdzie jest bezpieczna, zdrowa i świetnie się czuje. W grę w 1621 odcinku "M jak miłość" będzie przecież wchodziło dobro Poli, którą Anita kocha jak własne dziecko i nie wyobraża sobie, żeby mogła ją stracić. 

To Anita w 1621 odcinku "M jak miłość" oszuka psycholog, mówiąc, że jest z Kamilem zaręczona! Pożyczy od Kingi (Katarzyna Cichopek) pierścionek, a potem ogłosi, że ona i Gryc za dwa miesiące biorą ślub.

- Kochanie, wybacz spóźnienie, panią też najmocniej przepraszam... Ale wie pani, jak to jest: tysiąc spraw do załatwienia przed ślubem! - okłamie ją Anita. - Nie mówił pan, że zamierzacie się pobrać... - wtrąci Dagmara.

- To świeża sprawa, jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy... Ale już za dwa miesiące będziemy formalnie rodziną! - zapewni Anita.

Co na to Kamil? W 1621 odcinku "M jak miłość" nie będzie zachwycony pomysłem ślubu z Anitą. Świadomy tego, że oszukiwanie sądu nie doprowadzi do niczego dobrego, a Weronika może to wykorzystać przeciwko niemu. Wreszcie w 1621 odcinku "M jak miłość" zapyta Polę czy chce z nim zostać, czy wolałaby wrócić do matki. Córka Kamila odpowie, że kocha mamusię, ale pragnie zostać z tatą i ciocią, a Weronika może ich przecież odwiedzać.

Na pewno w 1621 odcinku "M jak miłość" jeszcze sąd nie zdecyduje co się stanie z Polą i które z rodziców dostanie prawo do opieki nad dziewczynką! Kluczowa będzie opinia psycholog Dagmary, która uwierzy w kłamstwo Anity o ślubie.

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze