M jak miłość, odcinek 1621: Zaręczyny Anity i Kamila i szybki ślub. Tylko tak będą mogli zatrzymać Polę i oszukać sąd- ZDJĘCIA

2021-11-26 14:47
M jak miłość, odcinek 1621: Zaręczyny Anity i Kamila i szybki ślub. Tylko tak będą mogli zatrzymać Polę i oszukać sąd- ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1621: Zaręczyny Anity i Kamila i szybki ślub. Tylko tak będą mogli zatrzymać Polę i oszukać sąd- ZDJĘCIA

W 1621 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) zaręczą się i zaraz potem wyznaczą datę ślubu! Co sprawi, że związek Anity i Kamila rozwinie się tak szybko - od romansu do małżeństwa? Czyżby Gryc wreszcie zrozumiał, że spotkał kobietę swojego życia? Nie do końca, bo w 1621 odcinku "M jak miłość" w sądowej walce o córkę Polę (Hania Nowosielska) z jej matką Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska) pojawią się nieoczekiwane problemy. Jedynym wyjściem będzie ślub Kamila z Anitą. Ale to będzie jedno, wielkie oszustwo dla dobra dziecka. Sprawdźcie, co się wydarzy i jak daleko posuną się sprawy między tą parą kochanków!

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku "M jak miłość" w domu Kamila i Poli zjawi się młoda psycholog sądowy Dagmara (Marianna Janczarska), która będzie miała ocenić, czy Gryc nadaje się na ojca. Przed sądem Kamil będzie bowiem walczył z Weroniką o prawo do Poli! Bo bezwzględna Weronika, która dotąd nie interesowała się córką, wyciągała od byłego kochanka tylko pieniądze w zamian za trzymanie się od niej z daleka, nagle postanowi być mamą idealną!

Nieco wcześniej w "M jak miłość" matka Poli złoży w sądzie wniosek o wyłączną opiekę nad dziewczynką, pewna tego, że wygra, bo sądy zawsze stają po stronie kobiet w takich przypadkach. Zupełnie jakby zapomniała, że porzuciła Polę, a potem dosłownie sprzedała ją Kamilowi! Sąd nie wyda decyzji od razu.

Dlatego w 1621 odcinku "M jak miłość" w domu Gryca zjawi się psychol sądowa, żeby będzie miała sprawdzić jak Kamil wychowuje córkę, jak silna więź ich łączy i czy dziecko ma odpowiednie warunki - zapewnione bezpieczeństwo i stabilizację! Od wizyty psycholog Dagmary będzie zależało to, czy Pola wróci do Weroniki, czy zostanie z tatą, którego tak mocno kocha i ciocią Anitą.

Nie przegap: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży! Tak Olek zareaguje na wieść, że będą mieli dziecko - ZDJĘCIA

Już na początku wizyty w 1621 odcinku "M jak miłość" zdenerwowany Kamil wypomni Dagmarze młody wiek. Psycholog sądowa stanowczo podkreśli, że ma niezbędne uprawnienia do pracy jako biegła w sądzie. Sytuacja Gryca zrobi się tak beznadziejna, że w 1621 odcinku "M jak miłość" chwyci się ostatniej deski ratunku - postawi na szczerość i przyznanie się do tego jak bardzo Pola zmieniła jego życie, jak bardzo Weronika ją skrzywdziła.

- Brak mi doświadczenia w opiece nad dziećmi, to prawda. Ciągle się uczę, każdego dnia, jak być dobrym ojcem... I naprawdę bardzo kocham Polę. Gdybym wiedział, że będzie szczęśliwsza z mamą, zgodziłbym się, żeby wróciła z nią do Londynu. Chociaż, pewnie zawaliłby mi się przez to świat. Problem polega na tym, że po prostu nie jestem w stanie przewidzieć, co jej matka tym razem wymyśli... W jaki sposób złamie Poli serce. Bo, że to zrobi, tego jestem pewien!

Gdy Anita, która w 1621 odcinku "M jak miłość" wróci do domu Kamila po pogrzebie cioci, zorientuje się, że ojciec Poli ma problemy. Obmyśli więc dość ryzykowny plan jak pomóc ukochanemu. I zapewnić psycholog sądową, że Pola ma pełną rodzinę, gdzie jest bezpieczna, zdrowa i świetnie się czuje. W grę w 1621 odcinku "M jak miłość" będzie przecież wchodziło dobro Poli, którą Anita kocha jak własne dziecko i nie wyobraża sobie, żeby mogła ją stracić. 

To Anita w 1621 odcinku "M jak miłość" oszuka psycholog, mówiąc, że jest z Kamilem zaręczona! Pożyczy od Kingi (Katarzyna Cichopek) pierścionek, a potem ogłosi, że ona i Gryc za dwa miesiące biorą ślub.

- Kochanie, wybacz spóźnienie, panią też najmocniej przepraszam... Ale wie pani, jak to jest: tysiąc spraw do załatwienia przed ślubem! - okłamie ją Anita. - Nie mówił pan, że zamierzacie się pobrać... - wtrąci Dagmara.

- To świeża sprawa, jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy... Ale już za dwa miesiące będziemy formalnie rodziną! - zapewni Anita.

Co na to Kamil? W 1621 odcinku "M jak miłość" nie będzie zachwycony pomysłem ślubu z Anitą. Świadomy tego, że oszukiwanie sądu nie doprowadzi do niczego dobrego, a Weronika może to wykorzystać przeciwko niemu. Wreszcie w 1621 odcinku "M jak miłość" zapyta Polę czy chce z nim zostać, czy wolałaby wrócić do matki. Córka Kamila odpowie, że kocha mamusię, ale pragnie zostać z tatą i ciocią, a Weronika może ich przecież odwiedzać.

Na pewno w 1621 odcinku "M jak miłość" jeszcze sąd nie zdecyduje co się stanie z Polą i które z rodziców dostanie prawo do opieki nad dziewczynką! Kluczowa będzie opinia psycholog Dagmary, która uwierzy w kłamstwo Anity o ślubie.

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze