M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży! Tak Olek zareaguje na wieść, że będą mieli dziecko - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży! Tak Olek zareaguje na wieść, że będą mieli dziecko - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży! Tak Olek zareaguje na wieść, że będą mieli dziecko - ZDJĘCIA

2021-11-24 11:45

Ilona Janyst, która w "M jak miłość" gra Anetę Chodakowską jest w ciąży i lada moment urodzi drugie dziecko. To już pewne, że Aneta też będzie w ciąży, a radosna nowina w rodzinie Chodakowskich ujrzy światło dzienne w 1622 odcinku "M jak miłość" w grudniu! W małżeństwie Anety i Olka (Maurycy Popiel) nie zabraknie szokujących zwrotów akcji, ale dziecko, którego oboje przecież jeszcze nie planowali, będzie sporą niespodzianką. Tak wielką, że zanim Aneta w 1622 odcinku "M jak miłość" powie Olkowi, że zostaną rodzicami najpierw podzieli się tym z matką Iwoną (Hanna Śleszyńska) i siostrą Karoliną (Oliwia Motyka-Radłowska). Jaka będzie reakcja Olka? Zobaczcie ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Anety w "M jak miłość" nie była tak oczywista choć Ilona Janyst już podczas wakacji ogłosiła, że pod koniec tego roku urodzi drugie dziecko i  związku z tym na jakiś czas odejdzie z serialu. Aktorka przyznała się nawet, że na planie "M jak miłość" musi oszukiwać i ukrywać ciążowy brzuszek. To wyznanie Janyst zrodziło podejrzenia, że Aneta i Olek jednak nie będą mieli dziecka, że nie spełni się marzenie Iwony Kryńskiej, by jedyna córka obdarowała ją wnukiem. Zdjęcia z 1622 odcinka "M jak miłość", który w TVP2 zostannie wyemitowane w połowie grudnia nie kłamią! Aneta zrobi badanie USG, które wykaże, że jest w ciąży i wkrótce zostanie mamą!

Nie przegap: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Aneta z "M jak miłość" będzie w ciąży tak jak Ilona Janyst!

Wkrótce w 1622 odcinku "M jak miłość" nie zabraknie jednak emocji u Anety i Olka, bo wybuchowy temperament Chodakowskiej w połączeniu z szalejącymi hormonami ostro dadzą się we znaki jej małżonkowi. Od rana Aneta w 1622 odcinku " jak miłość" będzie chodzić zdenerwowana. Pokóci się z każdą napotkaną osobą. Także w mężem!

Wreszcie w 1622 odcinku "M jak miłość" wyzna stażystce Kasi (Paulina Lasota) w pracy, że prawdopodobnie jest w ciąży. Wkrótce straci kontrolę nad swoimi nerwami i wybuchnie przy Argasińskim (Karol Strasburger). Ordynator postanowi ją natychmiast zwolnić. Kiedy w 1622 odcinku "M jak miłość" Aneta zrobi test ciążowy i badania okaże się, że jest w ósmym tygodniu ciąży...

Aneta o ciąży najpierw w 1622 odcinku "M jak miłość" powie swojej matce i przyrodniej siostrze Karolinie. To one pierwsze będą się cieszyć z pierwszego dziecka w małżeństwie Chodakowskich. W tym czasie w "M jak miłość" popędzony przez żonę Olek poszuka pocieszenia u Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski).

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z 1622 odcinka "M jak miłość" kiedy ciąża Anety wyjdzie na jaw >>>

Sprawdź też: Nowa Aneta w M jak miłość! Olek już nie pozna swojej żony

Na szczęście w 1622 odcinku "M jak miłość" młodszy brat i przyjaciel przekonają Olka, że powinien pogodzić się z Anetą. Niespodziewanie żona ogłosi mu zaskakujące wieści, że będą mieli dziecko. Pokaże nawet ukochanemu wyniki badania USG, które potwierdzi ciążę Anety. Olek na wieść, że zostaną rodzicami w 1622 odcinku "M jak miłość" z trudem zapanuje nad emocjami. Z jednej strony poczuje radość, z drugiej ogromny strach jak to teraz będzie i czy poradzą sobie w nowej roli.

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze