Ciężarna Ilona Janyst musi oszukiwać w M jak miłość. Aneta nie będzie już taka sama - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film Ciężarna Ilona Janyst musi oszukiwać w M jak miłość. Aneta nie będzie już taka sama - ZDJĘCIA

Ciężarna Ilona Janyst musi oszukiwać w M jak miłość. Aneta nie będzie już taka sama - ZDJĘCIA

2021-10-21 8:29

Ilona Janyst gra w "M jak miłość" z ciążowym brzuszkiem, bo prywatnie aktorka spodziewa się dziecka. Nie zrezygnowała jednak z roli Anety Chodakowskiej i nadal będzie pojawiać się w nadchodzących odcinkach "M jak miłość". Jak się okazuje, rola wymaga poświęceń, a życie żony Olka (Maurycy Popiel) znacznie różni się od prywatnej historii aktorki. Dlatego też na planie "M jak miłość" pojawi się oszustwo! Ilona Janyst musi oszukiwać widzów, do czego otwarcie przyznała się w swoich mediach społecznościowych. O co chodzi?

Ciężarna Ilona Janyst musi kłamać w "M jak miłość". Tak poświęca się dla roli Anety Chodakowskiej 

Prywatnie gwiazda "M jak miłość" spodziewa się dziecka, czym już jakiś czas temu pochwaliła się przed fanami. To nie zagraża jednak jej roli w "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Anety. Trzeba przyznać, że prywatne życie aktorki, a perypetie Chodakowskiej są bardzo od siebie odległe. Kiedy aktorka przygotowuje się do przyjścia na świat jej maleństwa, w serialu musi zagrać panią doktor, która boryka się z przeszłością. Niedługo odkryje, że jej pacjentka Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska) nie jest zwykłą podopieczną kliniki. Okaże się, że to jej siostra, o której istnieniu nie miała pojęcia. Wszystko przez wspólnego ojca, o którym Iwona (Hanna Śleszyńska) za dużo nie mówiła. Prawda wyjdzie jednak na jaw, co zmieni życie Chodakowskich. 

Zobacz przemianę Ilony Janyst w "M jak miłość" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Jak się okazuje, Aneta z "M jak miłość" musi oszukiwać podczas zdjęć do najnowszych odcinków "M jak miłość". Aktorka pokazała zdjęcia z planu, na których pozuje z ciążowym brzuszkiem. Jak wiadomo, Aneta Chodakowska nie jest w ciąży i chociaż poruszała już ten temat z Olkiem, póki co nie spodziewają się dziecka. Ilona Janyst musi więc oszukiwać i zasłaniać brzuszek, by widzowie nie widzieli, że jest w stanie błogosławionym. Dzięki umiejętnej charakteryzacji, stroje Chodakowskiej są tak dobrane, by nie było widać, że kobieta jest w ciąży.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1606: Bandyta Herman rozprawi się z Argasińskim, a później weźmie się za Patrycję! Ordynator pomoże bandycie uniknąć więzienia - ZDJĘCIA

Ilona Janyst nie kryje radości z faktu, że niedługo urodzi i jest bardzo szczęśliwa. Na zdjęciach pozuje uśmiechnięta i bawi ją cała sytuacja w udawanie, że nie jest w ciąży. Rola w "M jak miłość" tego wymaga, aktorka się podporządkowuje. Na szczęście dla fanów wątku Anety i Olka, nie zdecydowała się zaprzestać grania w hicie TVP2 i póki co nie odchodzi z serialu. W wątku Chodakowskich pojawi się wiele zwrotów akcji, a główne zamieszanie w najbliższych odcinkach będzie spowodowane właśnie relacjami Anety z odnalezioną siostrą. 

M jak miłość. Dawid pokona śmiertelną chorobę i przyzna się Basi co zrobił byłej dziewczynie!
Najnowsze