M jak miłość, odcinek 1606: Aneta pozna tragiczne losy siostry Karoliny! Po śmierci rodziców została sama - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1606: Aneta pozna tragiczne losy siostry Karoliny! Po śmierci rodziców została sama - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1606: Aneta pozna tragiczne losy siostry Karoliny! Po śmierci rodziców została sama - ZWIASTUN

2021-10-19 8:41

W 1606 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) usłyszy poruszającą historię Karoliny (Oliwia Motyka-Radłowska), nastoletniej pacjentki, którą niedawno operowała. Bo życie Karoliny naznaczyła tragedia, śmierć jej rodziców, o których dziewczyna dotąd niewiele mówiła. Choć w 1606 odcinku "M jak miłość" Aneta nie będzie miała jeszcze pojęcia, że Karolina to jej siostra, córka zmarłego Roberta Kryńskiego, to zrobi jej się żal pacjentki po tym co Karolina jej powie. Pierwszy raz piłkarka wspomni też ojca Roberta, a Anetą wstrząśnie to jeszcze bardziej. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Siostra Anety w 1606 odcinku "M jak miłość" przerwie milczenie i wreszcie powie kim był jej ojciec! Zanim to jednak nastąpi Chodakowska przyjmie pacjentkę na kolejną wizytę, żeby upewnić się, że jej wyniki badań są w porządku. Po operacji nogi Karoliny, która doznała poważnej kontuzji na boisku w czasie meczu, pojawiły się bowiem komplikacje. Istniało ryzyko, że nastolatka nie będzie już mogła grać w piłkę. To Aneta i Olek (Maurycy Popiel) uratowali ją przed trwałym kalectwem. Ale w 1606 odcinku "M jak miłość" w życiu Karoliny rozegra się kolejny dramat. Piłkarka zostanie sama, a śmierć rodziców, którzy nie żyją od lat, znów boleśnie ją dotknie.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: Aneta domyśli się, że pacjentka Karolina to jej siostra? Wreszcie wyjawi, że Robert Kryński był jej ojcem! - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

Aneta w 1606 odcinku "M jak miłość" zauważy smutek Karoliny, która wcale nie będzie się cieszyła z pomyślnych wyników badań, ani nawet z wygranego meczu i strzelonej bramki. - Skąd taka mina? - zapyta wprost Chodakowska, która od dawna czuje dziwną więź z pacjentką. - Wie pani, sukces smakuje gorzko, kiedy nie można się nim podzielić... Wszystkie dziewczyny rozjechały się ze swoimi rodzicami, znajomymi, a ja... No cóż. Prawda jest taka, że zostałam sama jak palec... - wyżali jej się nastolatka.

Chodowska w 1606 odcinku "M jak miłość" nie odważy się zapytać Karolinę o jej zmarłych rodziców. Dobrze bowiem wie, że piłkarkę wychowuje ciotka, bo jej matka i ojciec nie żyją od lat.  - Ale jak to? Poza drużyną nie masz żadnych przyjaciółek, koleżanek?

- Nie no... Dwie najlepsze kumpele przeniosły się do Gdańska, a ciotka miała inne plany... Także tak...

Poruszona historią Karoliny Aneta w 1606 odcinku "M jak miłość" postanowi zbliżyć się do niej jeszcze bardziej, zaoferować przyjaźń, nieświadoma tego, że to jej siostra. - To dlaczego ty nie zadzwoniłaś do mnie? Przecież ja bym z największą przyjemnością przyszła na twój mecz! Szczególnie, że wstyd się przyznać, ale ja nie widziałam nigdy jak grają dziewczyny. Muszę to koniecznie nadrobić!

Jeszcze tego samego dnia w 1606 odcinku "M jak miłość" Aneta zaprosi Karolinę na kolację do swojego mieszkania. A kiedy pacjentka wspomni o zmarłym ojcu, którego nie pamięta, bo zmarł jak była malutka, a który był lekarzem i miał na imię Robert, zaskoczona Aneta uzna to za zbyt dziwny zbieg okoliczności.

M jak miłość, odcinek 1606 ZWIASTUN. Marta poświęci życie dziecka Łukasza i Patrycji dla syna! Argasiński go zabije?
M jak miłość. Tajemnicza pacjentka siostrą Anety! Dla niej Chodakowska przekroczy wszelkie granice i zostanie matką
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze