M jak miłość, odcinek 1606: Bandyta Herman rozprawi się z Argasińskim, a później weźmie się za Patrycję! Ordynator pomoże bandycie uniknąć więzienia - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1606: Bandyta Herman rozprawi się z Argasińskim, a później weźmie się za Patrycję! Ordynator pomoże bandycie uniknąć więzienia - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1606: Bandyta Herman rozprawi się z Argasińskim, a później weźmie się za Patrycję! Ordynator pomoże bandycie uniknąć więzienia - ZDJĘCIA

2021-10-19 19:59

W 1606 odcinku „M jak miłość” role między Jerzym Argasińskim (Karol Strasburger) a bandytą Hermanem (Piotr Łukawski) niespodziewanie się odwrócą i od teraz, to szef mafii będzie dyktował warunki! Przestępca będzie tak pewny swojej pozycji, że zacznie szantażować Jerzego, w którego oczach pierwszy raz pojawi się strach nie tylko o własne życie, ale również i Patrycji (Alżbeta Lenska)! W 1606 odcinku „M jak miłość” Herman wyciągnie brudy Argasińskiego i zacznie mu grozić, że załatwi najpierw jego, a potem żonę ordynatora! Jerzy stanie przed bardzo trudnym wyborem. Będzie musiał znów sfałszować dokumentację medyczną Hermana!

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku „M jak miłość” na celowniku Hermana znajdzie się sam Argasiński! Bandyta zacznie go śledzić i pilnie będzie nalegał na kontakt z ordynatorem! Początkowo Jerzy zacznie go zbywać, jednak szef mafii będzie bardzo przekonujący i postawi na swoim. Argasiński będzie zdumiony jego zachowaniem, ale ostatecznie zgodzi się na spotkanie jeszcze tego samego dnia w swojej klinice. Nie będzie jednak wiedział, że to dopiero początek metamorfozy mafiosy!

W 1606 odcinku „M jak miłość” Herman kolejny raz poprosi Argasińskiego o pomoc w sfałszowaniu swojej dokumentacji medycznej dla lekarza sądowego. Przypomnijmy, że tylko dzięki układowi z Jerzym, szef mafii nie siedzi w wwiezieniu za przestępstwa, jakich się dopuścił! Argasiński od lat z nim współpracuje i z tego tytułu sam również ciągnie korzyści.

- W czym mogę pomóc? – zacznie Jerzy.

- Chodzi o dokumentację dla lekarza sądowego, proszę zerknąć... Taka drobnostka – uśmiechnie się Herman.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1609: Marysia weźmie się za grabarza Leona! Dopiero przy niej stanie na wysokości zadania

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak zmieniły się role między Hermanem a Argasińskim w 1606 odcinku "M jak miłość" >>>

Argasiński w 1606 odcinku „M jak miłość” przejrzy dokumenty Hermana i uzna, że prosi go o zbyt wiele! Sfałszowanie otrzymanych dokumentów oznaczałoby jego koniec jako lekarza! A przecież nie może zrzucić tego na Olka (Maurycy Popiel), który już raz mu się sprzeciwił w tej sprawie. Po chwili zastanowienia Jerzy mimo rzekomych szczerych chęci nie zgodzi się na propozycję bandyty, czym nieźle go rozbawi.

- Chciałbym pomóc, ale…to jest niemożliwe. Ja po prostu stracę wiarygodność jako lekarz – zacznie bronić się Argasiński.

- Bzdura. Wszystko jest możliwe, jest pan tu szefem – wytknie Jerzemu.

- No tak, ale to nie ma nic do rzeczy. Ja naprawdę nie mogę – odpowie.

Wtedy w 1606 odcinku „M jak miłość” Herman już przestanie żartować i wyłoży karty na stół! Szef mafii zacznie szantażować Argasińskiego i zagrozi mu, że i tak się go pozbędzie za zlecenie pobicia Łukasza (Jakub Józefowicz)! Słysząc te słowa mina Jerzego nieco zrzędnie, ale to będzie dopiero początek, bowiem Herman pójdzie na całość i zagrozi, że załatwi też jego żonę!

- A ten młody człowiek, którego zdyscyplinowaliśmy. O ile się nie mylę to pracownik pańskiej kliniki, prawda? Chyba nie muszę mówić w jakim świetle stawia pana cała ta sprawa? Po co te wszystkie nerwy, stres? Najważniejsza jest przecież rodzina. Żona, która przecież pana potrzebuje. No chyba nie chce pan jej narażać. Szpital Wojewódzki, Szturmowa 8, oddział położniczy. Ma tam chyba bardzo dobrą opiekę, prawda? – zagrozi mu.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1609: Wielkie szczęście Uli i Bartka! Powrót do Grabiny okaże się ich wybawieniem

Słowa bandyty w 1606 odcinku „M jak miłość” zrobią na Argasińskim niemałe wrażenie, gdyż sam przecież najlepiej wie, że Herman jest skory spełnić swoje groźby! Jerzy nie będzie miał wyboru i chwyci się swojej ostatniej deski ratunku! Tym razem zleci sfałszowanie dokumentacji Hermana, Karnowskiemu (Mikołaj Bartosiewicz), który tak jak wcześniej Olek, będzie miał swoje obiekcje. Jednak w 1606 odcinku „M jak miłość” Argasiński szybko nim zmanipuluje i zaproponuje, że jego sprawa molestowania Kasi (Paulina Lasota) pójdzie w niepamięć, czym szybko go sobie pozyska.

Jeszcze w 1606 odcinku „M jak miłość” Argasiński skontaktuje się z Hermanem i powie, że spełnił jego żądanie! Tylko tak będzie mógł ocalić swoje życie, a także żony i dziecka!

- Jak nasze sprawy? – zapyta Herman.

- Dokumentacja medyczna załatwiona. Będzie na poniedziałek – zapewni go Argasiński.

- Bardzo mnie to cieszy – odpowie zadowolony Herman.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

M jak miłość, odcinek 1606 ZWIASTUN. Marta poświęci życie dziecka Łukasza i Patrycji dla syna! Argasiński go zabije?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze