M jak miłość, odcinek 1609: Marysia weźmie się za grabarza Leona! Dopiero przy niej stanie na wysokości zadania

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1609: Marysia weźmie się za grabarza Leona! Dopiero przy niej stanie na wysokości zadania

M jak miłość, odcinek 1609: Marysia weźmie się za grabarza Leona! Dopiero przy niej stanie na wysokości zadania

2021-10-13 20:01

W 1609 odcinku „M jak miłość” Leon (Dariusz Toczek) ciągle nie będzie mógł poradzić sobie ze swoją fobią przed małymi dziećmi. Grabarz będzie załamany faktem, że nie umie zająć się własną córką, Gabrysią (Sara Lesiczka)! W 1609 odcinku „M jak miłość” jego rozsypkę postanowi wykorzystać Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która weźmie niesfornego przyjaciela Roberta (Krzysztof Tyniec) w obroty! Rogowska jako jedyna potraktuje go bez ogródek i nieźle nim wstrząśnie! Dopiero po jej ostrych słowach Leon się opamięta i w końcu stanie się prawdziwym mężczyzną!

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1609 odcinku „M jak miłość” Leon ciągle nie będzie mógł pogodzić się z myślą, że jest ojcem. W końcu seks z Olą (Justyna Orłowska) był jedynie pomyłką i marnym pocieszeniem po bolesnym rozstaniu z Sonią (Barbara Wypych), która zamiast niego wybrała Janka (Tomas Kollarik). Jednak z jednorazowego skoku w bok narodziła się Gabrysia, która wywróciła jego życie do góry nogami! Niestety Leon całkowicie nie poradził sobie jako ojciec, gdyż bał się własnej córki i uniknął z nią kontaktu jak ognia! Płacił Oli alimenty, ale ciągle nie mógł się przekonać do własnej córki. Uznał, że ma fobię, która wywołuje u niego paniczny strach przed małymi dziećmi! Choć grabarz próbował go przełamać, to niestety każda próba kończyła się fiaskiem! W 1609 odcinku „M jak miłość” zachowanie Leona mocno zirytuje Marysię, która postanowi wziąć sprawy w swoje ręce!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1609: Wielkie szczęście Uli i Bartka! Powrót do Grabiny okaże się ich wybawieniem

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Leon zmaga się ze swoją fobią do małych dzieci w "M jak miłość" >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1609 odcinku „M jak miłość” zdesperowany Leon uda się do Rogowskiej z prośbą o pomoc. Grabarz wyzna Marysi, że wciąż nie umie poradzić sobie z tym, że jest ojcem i wciąż będzie się nad sobą użalał, co mocno zirytuje żonę Artura (Robert Moskwa).

- Potrzebuję porady. Medycznej... sercowej... i takiej ogólnoludzkiej... Już sam nie wiem co robić. Całkiem jestem skołowany... Moje serce wciąż należy do Soni, do Oli nic nie czuję. Ale pojawiło się to... dziecko – wyżali się Marysi.

- Samo się nie pojawiło – wytknie mu.

Wtedy w 1609 odcinku „M jak miłość” Leon przyzna, że wszystko przemyślał i naprawdę chciałby spróbować zająć się Gabrysią, jednak obawia się, ze jego lęk mu na to nie pozwoli. Otwarcie spyta Rogowską, czy medycyna mogłaby mu pomóc uporać się z tym problemem, czym kolejny raz tylko ją zdenerwuje!

- Wiem, co pani chce powiedzieć i biorę pełną odpowiedzialność... I dlatego... chciałbym spróbować... Być... ojcem. Dlatego przyszedłem... Nie ma na to jakichś leków? – spyta na poważnie.

- Ale... na co? Na bycie ojcem?! – spyta zszokowana.

- Na ten lęk przed małymi dziećmi. Medycyna niczego nie wymyśliła? - wyjaśni jej.

- Zwykle w takich sytuacjach przydaje się choć odrobina rozsądku. I proszę wybaczyć... ale moim zdaniem to zwykła wymówka – spróbuje przywołać go do porządku, jednak Leon wciąż będzie robił z siebie ofiarę.

- Chciałbym, ale niestety, nie... Przy małych dzieciach dostaję ataków paniki, robi mi się gorąco, pot mnie oblewa... – przyzna zdołowany.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

Jego słowa w 1609 odcinku „M jak miłość” doprowadzą Marysię do szału! Rogowska już dłużej nie będzie mogła znieść bredni, jakie wygaduje Leon i bez ogródek powie mu co sądzi o jego zachowaniu!

- Mnie też, jak pana słucham... Niechże się pan jakoś ogarnie, człowieku. I może czas w końcu dorosnąć? -  skwituje Rogowska.  

Ostry komentarz Marysi w 1609 odcinku „M jak miłość” da Leonowi do myślenia i sprawi, że grabarz w końcu się opamięta! Ojciec Gabrysi uzna, że jest już gotowy i podejmie kolejną próbę zbliżenia się do własnej córki. Czy to mu się uda? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze