M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej!

2021-10-14 22:27
M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej!
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej!

W 1607 odcinku "M jak miłość" odbędzie się rozprawa rozwodowa Chodakowskich, ale szybko się okaże, że jest dla nich spora nadzieja, bo ostatecznie wyjdą z budynku wciąż jako małżeństwo! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie zapanują nad emocjami. Wykończeni emocjonalnie dosłownie rzucą się na siebie! W 1607 odcinku "M jak miłość" ich jeden pocałunek zmieni wszystko. Chodakowskim trudno będzie się od siebie oderwać, ale kiedy już to zrobią, wszystko pójdzie gorzej niż się spodziewali.

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin wylądują na rozprawie sądowej, która ma położyć kres ich małżeństwu. Kiedy jednak dojdzie do spotkania w sądzie, Chodakowskim wyraźnie zrzedną miny. Zrozumieją, że sprawa zaszła za daleko, a oni żadnego rozwodu tak naprawdę nie chcą. Podczas rozprawy w 1607 odcinku "M jak miłość" Marcin w ostatniej chwili podejdzie do żony i w obecności sędziego szepnie jej do ucha parę słów. Ostatecznie para zdecyduje się na separację, więc wyjdzie z sądu nadal jako małżeństwo. 

- To jak to teraz będzie wyglądać? - zapyta Iza po rozprawie. - Nie wiem, myślę, że przyda nam się obojgu taka przerwa. Poukładamy sobie wszystko, jakoś. Wszystko, tylko nie rozwód - powie Marcin. - Za miesiąc są wakacje, później Szymek idzie do pierwszej klasy. Właściwie to byłby okres próbny, te 3 miesiące. Chciałabym spróbować - nawiąże do swoich planów Iza. - Mówisz o tej gazecie w Gródku? - zapyta Marcin, a żona potwierdzi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

W 1607 odcinku "M jak miłość" Iza da wyraźnie do zrozumienia, że chce zmienić swoje życie i zacząć od początku. Potem Iza pokaże mężowi rysunek synka, który wygrał konkurs. Oboje rozczulą się nad pracą i zaczną się dogadywać jak dawniej. Kiedy przyjdzie do ostatecznego rozstania, oboje rzucą się na siebie! W 1607 odcinku "M jak miłość" połączy ich gorący pocałunek.

- Dziękuję, że nie dopuściłeś do naszego rozwodu - powie Iza i nie będzie mogła oderwać się od męża, który pocałuje ją z wielką namiętnością. 

Przeczytaj: Michał odchodzi z M jak miłość, a Paweł Deląg zalicza wpadkę! Za wcześnie się pożegnał, bo pomylił odcinki

W 1607 odcinku "M jak miłość" Iza, Marcin i dzieci spotkają się na wspólnej kolacji. Śmiechów nie będzie końca, a Chodakowscy zachowają się tak, jakby w ogóle nie było mowy o żadnym sądzie. Niestety atmosfera padnie, kiedy Szymek (Staś Szczypiński) poprosi ojca, by ten znalazł mu coś w telefonie Izy. Marcin natknie się wtedy na wiadomość Michała (Paweł Deląg) do Izy, w której zaprasza ją na wspólny wyjazd. Mina mu zrzednie i zrozumie, że żona umawia się z kimś za jego plecami! 

- Tak sobie dzisiaj myślałem, że cokolwiek się stanie, to zawsze będziemy rodziną - powie Marcin na odchodne, ale nie zdradzi Izie, że wie o jej zażyłości z Michałem. 

M jak miłość, odcinek 1607 ZWIASTUN. Iza i Marcin nie rozwiodą się! Michał na pożegananie wyzna Joasi miłość
M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze