Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

2021-11-03 21:44

Ilona Janyst odeszła z "M jak miłość", a jej bohaterka Aneta Chodakowska pożegnała całą rodzinę. Nagrano już ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem Janyst, która jest w ciąży i odlicza dni do porodu. Aktorka już dawno ujawniła, że Aneta nie będzie w ciąży i dlatego musi zniknąć z serialu na jakiś czas. Na szczęście nie na zawsze! Janyst zapowiedziała, że po urodzeniu dziecka wróci do "M jak miłość", ale nie od razu. Poznajcie szczegóły co się stanie z Anetą i jak będzie wyglądało jej odejście!

Kiedy Aneta odejdzie z "M jak miłość" i będzie ostatni odcinek z udziałem Ilony Janyst?

Ciąża Ilony Janyst wpłynie na losy Anety w "M jak miłość", bo scenarzyści nie chcieli, że żona Olka (Maurycy Popiel) została matką tak jak aktorka. Właśnie nadeszła chwila pożegnania Anety na planie serialu. Ilona Janyst na Intagramie ogłosiła, że odeszła z "M jak miłość" na chwilę przed porodem. Teraz czeka ją poród, urlop macierzyński i opieka nad drugim dzieckiem, które przyjdzie na świat jeszcze w tym roku! Przez jakiś czas aktorka miała przerwę w kręceniu scen do kolejnych odcinków "M jak miłość", a kiedy jej ciążowy brzuszek stał się jeszcze bardziej widoczny przyszła pora na rozstanie z produkcją. To jednak wcale nie oznacza, że Aneta zniknie z "M jak miłość" lada moment, bez zapowiedzi!

Nie przegap:  Ciężarna Ilona Janyst musi oszukiwać w M jak miłość. Aneta nie będzie już taka sama - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1618: Śmierć Andrzejka i Marzenki. Pijany Mariusz Jaszewski zabije Lisieckich

Ilona Janyst nakręciła sporo odcinków "M jak miłość", w którym sprytnie ukrywała ciążę! Widzowie zobaczą je jeszcze w tym roku, a także na początku przyszłego roku. Ostatnia scena "M jak miłość" z udziałem Anety zostanie wyemitowana w TVP2 najpewniej w okolicach lutego 2021. Co się stanie z Anetą? Czy Olek rozstanie się z żoną na zawsze? Jakie wydarzenia poprzedzą pożegnanie Anety z mężem i rodziną Chodakowskich?

Gwiazda "M jak miłość" zapowiedziała, że Anetę czeka sporo przełomowych chwil w życiu, związanych ze zmarłym ojcem i przyrodnią siostrą Karoliną (Oliwia Motyka-Radłowska), a także nowym romansem matki Iwony (Hanna Śleszyńska)! Jedno jest pewne - małżeństwo Anety i Olka nie rozpadnie się.

"Trzeba wiedzieć kiedy z planu zejść przed rozwiązaniem ? Naturalnie nie mogę zdradzić, co fabularnie wydarzy się u mojej bohaterki, ale drogie Fanki i Fani "M jak miłość" - nudno to raczej nie będzie??. Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miałam ogromną przyjemność pracować przy tej transzy - Produkcji, Ekipie, Aktorkom i Aktorom, do zobaczenia za jakiś czas!" - napisała Janyst i tym samym potwierdziła, że wróci do "M jak miłość" po urodzeniu dziecka.

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?
Najnowsze