M jak miłość. Córka Ewy Błaszczyk u boku największego przystojniaka! Zagra nową kobietę w życiu Kamila Gryca - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA M jak miłość. Córka Ewy Błaszczyk u boku największego przystojniaka! Zagra nową kobietę w życiu Kamila Gryca - ZDJĘCIA

M jak miłość. Córka Ewy Błaszczyk u boku największego przystojniaka! Zagra nową kobietę w życiu Kamila Gryca - ZDJĘCIA

2021-08-19 22:12

Obsada "M jak miłość" powiększy się o córkę znanej aktorki Ewy Błaszczyk. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 jedną z nowych bohaterek zagra 27-letnia Marianna Janczarska, która ostatnio postawiła na rozwój kariery w zupełnie innej branży. Rola córki Ewy Błaszczyk w "M jak miłość" będzie znacząca, bo wcieli się w postać psycholog Dagmary Bednarek, kolejnej pięknej kobiety w życiu Kamila Gryca (Marcin Bosak), której serce skradnie 5-letnia Pola (Hania Nowosielska). Zapowiada się gorący romans Kamila z Dagmarą? Nic z tych rzeczy! Choć psycholog pomoże mu w walce o córkę z byłą kochanką. Poznajcie szczegóły!

Kogo córka Ewy Błaszczyk, Marianna Janczarska zagra w "M jak miłość" jesienią 2021?

Marianna Janczarska w "M jak miłość" zagra psycholog Dagmarę, którą poruszy los Poli, córki Kamila. Życie Gryca i 5-latki skomplikuje się jeszcze bardziej kiedy do Polski z Londynu wróci matka Poli. Bezwzględna Weronika Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska) znów przypomni sobie o córce, którą porzuciła i podrzuciła byłemu kochankowi, bo za bardzo pochłaniał ją nowy romans. Ale tym razem na jednej wizycie Weroniki się nie skończy!

Nie przegap: M jak miłość. Kryzys u Rogowskich, o którym nikt nie zapomni. Marysia wyjawi jak potwornie Artur ją skrzywdził

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie za wszelką cenę dążyła, by zabrać Kamilowi dziecko. Okrutne zachowanie Weroniki odbije się nie tylko na Grycu, lecz przede wszystkim na Poli, która kocha swoją mamę, ale chciała zostać z tatą i żeby ciocia Anita (Melania Grzesiewicz) była członkiem ich rodziny. Po traumie jaką w "M jak miłość" przeżyła Pola w nowym sezonie "M jak miłość" Kamil będzie musiał skorzystać z pomocy psychologa dziecięcego. Właśnie Dagmara pomoże córce Kamila poradzić sobie z emocjami, z tym co się wokół niej będzie działo.

M jak miłość. Kamil chce zaliczyć Anitę i nie odpuści tak łatwo! Przez wybryki Gryca ucierpi jego córka Pola

Kiedy Marianna Janczarska pojawi się w "M jak miłość"?

Jak podaje "Świat Seriali" 27-letnia córka Ewy Błaszczyk niedawno podpisała kontrakt z produkcją i ma już za sobą pierwsze dni zdjęciowe na planie serialu. Nagrała jeden odcinek "M jak miłość" z udziałem Dagmary, Kamila, Poli, a także Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek) i jego syna Miśka (Aleksander Bożyk). Ale na ekranie zadebiutuje dopiero w grudniu 2021 roku! Ze zdjęć z "M jak miłość" wynika, że psycholog Dagmarę i Polę połączy silna więź. Pod jej urokiem będzie także Kamil, który nieco wcześniej nawiąże romans z Anitą. Znając wcześniejsze wyskoki Gryca może skrzywdzić nie tylko Anitę, ale także własne dziecko.

Sprawdź też: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Kim jest Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk?

Marianna Janczarska jest jedną z bliźniaczek Ewy Błaszczyk i pisarza i dramaturga Jacka Janczarskiego. Jej siostra Aleksandra w 2000 roku uległa tragicznemu wypadkowi w domu. Sto dni po nagłej śmierci Janczarskiego, Aleksandra straciła przytomność wskutek zakrztuszenia się tabletką. Od tamtej pory pozostaje w śpiączce. W lutym 2001 roku Błaszczyk po raz pierwszy publicznie opowiedziała o chorobie córki, by nagłośnić problem śpiączki w Polsce

Marianna Janczarska kilka lat temu podjęła decyzję, że chce iść w ślady mamy. W 2018 roku ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, zagrała w kilku filmach. Ale jakiś czas temu postanowiła zarabiać na życie w zupełnie inny sposób. Postanowiła nieco się przebranżowić i została właścicielką sklepu odzieżowego!

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość. Anita straci dziecko Kamila! Tylko Magdzie zwierzy się z tragedii jaką przeżyje!

Ewa Błaszczyk niedawno chwaliła się, że Marianna skończyła studia dziennikarskie i napisała pracę magisterską o swoim ojcu, Jacku Janczarskim. Wciąż jednak szuka swojej drogi życiowej, pracuje nad nowymi projektami. Napisała nawet bajkę dla dzieci. Rola Dagmary w "M jak miłość" będzie dla Marianny Janczarskiej szansą, by zdobyć ogromną popularność.

Najnowsze