M jak miłość, odcinek 1599: Matka Poli sprzeda córkę Kamilowi! Zrzekła się praw do dziecka, a teraz weźmie za nią duże pieniądze - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1599: Matka Poli sprzeda córkę Kamilowi! Zrzekła się praw do dziecka, a teraz weźmie za nią duże pieniądze - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1599: Matka Poli sprzeda córkę Kamilowi! Zrzekła się praw do dziecka, a teraz weźmie za nią duże pieniądze - ZWIASTUN

2021-09-20 21:09

W 1599 odcinku "M jak miłość" matka Poli (Hania Nowosielska), nieobliczalna Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) znów wkroczy do życia Kamila Gryca (Marcin Bosak), ale ten zrobi wszystko, by 5-letnia córka już przez nią nie cierpiała. Kolejny przyjazd Weroniki w 1599 odcinku "M jak miłość" będzie związany z problemami w jakie się wpakowała była kochanka Kamila. Wyjdzie na jaw, że Gryc sporo jej płaci, żeby nie pokazywała się Poli na oczy. Ale Weronika Stępień zażąda jeszcze więcej. Nie będzie jej chodziło o Polę, tylko o pieniądze Kamila. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1599 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Pola w "M jak miłość" odmieniła życie Kamila, całkowicie zawładnęła jego sercem, dzięki córce bezwzględny, cyniczny Gryc zyskał ludzką twarz. Oczywiście wciąż zdarzają mu się momenty, w których wychodzi z niego zimny drań, ale w 1599 odcinku "M jak miłość" udowodni, że jest gotów na wszystko, by Pola nie cierpiała więcej przez matkę. Choć 5-latka tęskni za Weroniką i utrzymują z nią kontakt tylko przez telefon, to wyjdzie na jaw, że matka Poli wcale nie chce być obecna w jej życiu. Co prawda w 1599 odcinku "M jak miłość" pojawi się w nowym domu Kamila, ale tylko dlatego, że będzie miała interes, wpakuje się bowiem w poważne kłopoty.

Nie przegap: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Wizyta Weroniki w 1599 odcinku "M jak miłość" nie będzie związana z pragnieniem zobaczenia dziecka. Kamil postara się o to, by Pola została w domu i nie zauważyła matki. A Weronika zarzuci go pretensjami, że nie powiedział jej nic o przeprowadzce, że od Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) na Wietrznej dowiedziała się gdzie teraz mieszkają z Polą.

- Gratuluję, piękny dom. Swoją drogą to powinieneś mnie poinformować, że się przeprowadziłeś. Powinnam wiedzieć gdzie mieszka moja córka! - była kochanka Gryca będzie udawała zatroskaną mamusię. Ale Kamil w 1599 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy w jej przemianę. - Nie muszę cię informować o czymkolwiek...

- Kamil, staram się, chociaż jest mi ciężko! Doceń to! Chciałeś, żebym nie widywała się z Polą, żebym nie mąciła jej w głowie. Zgodziłam się, ale bardzo za nią tęsknię!

- Tak? Ale to ty zrzekłaś się córki!

- Ale ty nawet nie pytałeś dlaczego! Nie interesowało cię to!

- A powinno? Zresztą nieważne!

- Kamil, poczekaj! Mam bardzo duże problemy, musisz mi pomóc!

- Muszę?

- Idę ci na rękę. Nie zadzwoniłam, nie weszłam do środka, a mogłam to zrobić - Weronika w 1599 odcinku "M jak miłość" użyje szantażu, by wyciągnąć od Kamila pieniądze, a on szybko się zorientuje do czego zmierza Stępień.

M jak miłość, odcinek 1599 ZWIASTUN. Brutalny napad na Łukasza. Budzyński odkryje co łączy Magdę z Wareckim!

Sprawdź też: Grają razem w M jak miłość, a prywatnie są rodziną! Teraz Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy ogłaszają radosną nowinę

W 1599 odcinku "M jak miłość" Kamil nie pozwoli, by Weronika zobaczyła Polę. Skutecznie się jej pozbędzie, ale następnego dnia umówią się na rozmowę w parku. Gryc będzie dobrze wiedział, że była kochanka nie zrezygnuje tak szybko z łatwych pieniędzy. Porzuciła córkę, a teraz zwyczajnie ją sprzeda.

- Ustaliliśmy, że nie będziesz się widywać z Polą, nie będziesz się pojawiać w zależności od swojego stanu ducha i widzimisię. Ustaliliśmy to wspólnie, dla dobra naszego dziecka! I tego się trzymamy!

- Wiem, że nie byłam dla Poli dobrą mamą... - przyzna Weronika w 1599 odcinku "M jak miłość", lecz nie zrobi nic, by naprawić swoje błędy.  - Ale cieszę się, że tak świetnie sobie radzisz w roli ojca i w ogóle, że tak dobrze ci się powodzi, że stać cię na duży dom z ogrodem w dobrej dzielnicy. A ja, tak jak ci wczoraj mówiłam znowu mam problemy finansowe...

Kiedy w 1599 odcinku "M jak miłość" Kamil zrobi pokaźny przelew na konto matki Poli, Weronika zadzwoni z podziękowaniem. - Mam nadzieję, że to zamyka sprawę? Wiesz o czym mówię? - zapyta Gryc, który będzie łudził się, że była kochanka wreszcie przestanie ich nękać, a Pola nigdy już jej nie zobaczy.

- Tak, zamyka... - odpowie Weronika, ale gdy się rozłączy doda już do siebie: " Przynajmniej na razie!".

A to oznacza tylko jedno - matka Poli w "M jak miłość" jeszcze się pojawi w jej życiu, by rozbić szczęśliwą rodziną jaką Kamil razem z Anitą (Melania Grzesiewicz) stworzyli dla tak skrzywdzonej przez mamę 5-latki.

Najnowsze