M jak miłość, odcinek 1610: Magda nie wróci ze szpitala do domu. Maciek przewidzi najgorsze

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1610: Magda nie wróci ze szpitala do domu. Maciek przewidzi najgorsze

M jak miłość, odcinek 1610: Magda nie wróci ze szpitala do domu. Maciek przewidzi najgorsze

2021-11-02 8:39

W 1610 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) będzie leżeć w szpitalu, bo chore serce znów da o sobie znać. Andrzej (Krystian Wieczorek) odejdzie od zmysłów, bo doskonale wie, że przeszczepione serce żony może nie wytrzymać kolejnych powikłań. W 1610 odcinku "M jak miłość" to Maciek (Franciszek Przanowski) zauważy dziwne zachowanie Magdy, ale niestety nie zareaguje i to będzie błąd. Chłopak przewidzi najgorsze, a Budzyńska nie wróci ze szpitala do domu! Tego nikt się nie spodziewa, a we wszystko zamieszany zostanie Paweł (Rafał Mroczek).

"M jak miłość" odcinek 1610 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1610 odcinku "M jak miłość"  Magda zostanie w szpitalu na obserwacji, bo chore serce znów da o sobie znać. Andrzej będzie w potężnym stresie, a Budzyńska w swoim stylu nie ułatwi sytuacji. Wykorzysta Maćka, by ten kupił bukiet kwiatów, a syn posłuszne zrobi, co każe matka. Nie będzie wiedział, że popełnia błąd

- No piękne, wspaniałe dziękuję. To co ile jestem ci winna? – zapyta się Magda na widok kwiatów w 1610 odcinku "M jak miłość". - No nic, no – odpowie Maciek. - Nie, nie, nie, nie żadne nic. Proszę cię to była misja specjalna rozumiesz. Świetnie się wywiązałeś, masz – powie Magda i da synowi 100 złotych, a nastolatek połknie haczyk. Kiedy będzie wychodził z sali, w głowie zaświta mu jedna myśl. - Chyba nie zamierzasz zrobić nic głupiego? - zapyta Maciek, ale Magda stanowczo zaprzeczy. 

Przeczytaj: M jak miłość znika z TVP! To nie żaden przypadek. Wstrzymana emisja w poniedziałek, 15.11.2021

W 1610 odcinku "M jak miłość" Budzyńska będzie chciała ze wszelką cenę uciec ze szpitala. W końcu ubłaga lekarza, żeby móc poczekać na wyniki badać z domu. Właśnie wtedy w 1610 odcinku "M jak miłość" wręczy mu bukiet kwiatów, a lekarz zmięknie. Niestety w 1610 odcinku "M jak miłość" Magda nie wróci ze szpitala do domu! Nie dość, że wykorzysta syna i zwieje z placówki, to jeszcze nie pojedzie prosto do Andrzeja! To Paweł porwie ją na romantyczny wypad! Zamiast do domu, gdzie powinna odpoczywać i uspokoić martwiącego się Andrzeja, ona spędzi czas ze Zduńskim nad Wisłą.

Przeczytaj: Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

Kiedy Zduński w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie bajerował Budzyńską, prawnik oniemieje na wieści, że żony nie ma na oddziale. - Przepraszam panią bardzo, przepraszam. Moja żona Magda Budzyńska tutaj leżała. Gdzie ona jest? – spyta nerwowo pielęgniarki, ale nie usłyszy żadnej odpowiedzi, gdyż kobieta będzie równie zaskoczona jak on.

Tymczasem Magda w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie szczerze rozmawiać z Pawłem, z którym relacja nadal wykracza spoza zwykłego koleżeństwa. - A ty pamiętasz naszą umowę sprzed 10-ciu, nie z 15-stu, nie jeszcze wcześniej! Rany boskie, jacy my jesteśmy starzy! – zacznie Paweł. - Mów za siebie. Ja ciągle czuję się młody, ale tak pamiętam naszą umowę. Obiecałaś mi, że jeśli do 40-stki z nikim nie będziesz, to zostaniesz moją żoną! I co? Wystawiłaś mnie pani Budzyńska! – zarzuci jej w żartach. Oboje nie pomyślą, że Magda powinna być teraz w domu z Andrzejem, a nie na schadzce nad Wisłą.

M jak miłość, odcinek 1610 ZWIASTUN: Magda umiera na serce? Budzyński nie znajdzie jej w szpitalu. Majka przyłapana na kradzieży
Najnowsze