M jak miłość, odcinek 1604: Franka wyciągnie z Kingi prawdę o tragicznych losach miłości Pawła i Majki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1604: Franka wyciągnie z Kingi prawdę o tragicznych losach miłości Pawła i Majki

M jak miłość, odcinek 1604: Franka wyciągnie z Kingi prawdę o tragicznych losach miłości Pawła i Majki

W 1604 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) nareszcie pozna cała prawdę o miłości Pawła (Rafał Mroczek) i Majki (Laura Samojłowicz). Uda jej się namówić na zwierzenia Kingę (Katarzyna Cichopek), która wyzna jej, że tak naprawdę nigdy nie lubiła kochanki Zduńskiego i odetchnęła z ulgą, jak zniknęła z jego życia. Dlaczego? Okazuje się, że szwagierka Pawła już dawno temu poznała się na Majce i nie spodziewała się po niej niczego dobrego. Szczegóły związku Zduńskiego z Chojnacką zrobią ogromne wrażenie na France. Czy w 1604 odcinku "M jak miłość" cała prawda o nieszczęśliwej miłości Pawła do Majki będzie dla jego dzisiejszej narzeczonej wystarczającym ostrzeżeniem?

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1604 odcinku "M jak miłość" Kinga wyzna France cała prawdę o Majce i roli, jaką odegrała w życiu Pawła. Do tego Zduńska dołoży własne spostrzeżenia i okaże się, że tak naprawdę nigdy nie lubiła dawnej kochanki szwagra. Dlaczego? Przecież Majka 10 lat temu wydawała się taka niewinna i zakochana... A jednak skrzywdziła ukochanego!

Franka w 1604 odcinku "M jak miłość" poprosi Kingę o pomoc przy wyborze sukni ślubnej. Przy tej okazji narzeczona Pawła znajdzie sposób, aby dowiedzieć się czegoś o Majce, która kiedyś była dla niego ważna, a teraz wraca nie do końca wiadomo po co. Niestety, Kinga tylko potwierdzi jej najgorsze obawy. 

Czytaj też: Spektakularna przemiana Lilki z M jak miłość. Szykuje się na wielki powrót do Mostowiaków? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1597: Narkomanka Majka zacznie nękać Pawła. Pożałuje rozstania
M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

Kinga zdradzi France w 1604 odcinku "M jak miłość" wszystko o dawnej kochance Pawła. Powie, że złamała mu serce, bo zniknęła bez śladu, a ona od tego czasu, ani jej nie ufa, ani tym bardziej nie darzy sympatią. Kinga nie będzie ukrywała też, że spodziewa się po Majce wszystkiego najgorszego!

Niestety, do tego momentu w "1604 odcinku "M jak miłość" Franka zdąży już zatrudnić w bistro Majkę i zaopiekować się "skrzywdzoną przez los" kobietą. A Chojnacka bezwzględnie to za jakiś czas wykorzysta. 

Ujawniamy, że również w 1604 odcinku "M jak miłość" Kinga wezwie do siebie Majkę na poważną rozmowę i powie jej wprost, że tylko jeden "numer", a wylatuje z bistro. Czy zdoła ochronić Frankę i Pawła przed popełnieniem największego życiowego błędu? Majka zacznie nachodzić Pawła w rowerowni, a kiedy już skruszy dobre serce Franki i złamane kiedyś Pawła, zaatakuje. Ujawniamy, że Chojnacka narobi strasznych kłopotów całej rodzinie Zduńskich!   

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Szokujący zwrot akcji u Stańskich. Bożena i Bruno nie przewidzą reakcji Wiśniewskich na Tadzia

M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: AKPA M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze