M jak miłość, odcinek 1603: Joasia w coraz gorszym stanie! Wojtek będzie błagał Michał o pomoc

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1603: Joasia w coraz gorszym stanie! Wojtek będzie błagał Michał o pomoc

M jak miłość, odcinek 1603: Joasia w coraz gorszym stanie! Wojtek będzie błagał Michał o pomoc

2021-09-28 21:23

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w 1603 odcinku "M jak miłość" nie zniesie dłużej koszmaru, który zafundował jej los. Odepchnęła Michała (Paweł Deląg), który sam również miał serdecznie dość niezdecydowania Chodakowskiej. Pomimo to, w 1603 odcinku "M jak miłość" Wojtek (Feliks Matecki) zdecyduje się zwrócić się o pomoc do Ostrowskiego. Chłopak nie będzie mógł dłużej patrzeć, co wyprawia się z Joasią. Kobieta może udawać silną, ale jeśli szybko nie dostanie pomocy, może być naprawdę źle. Bo choroba Joasi da kolejne objawy. Michał oniemieje na wieść o tym, co przekaże mu Wojtek.

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Stan Joasi w 1603 odcinku "M jak miłość" znacząco się pogorszy. Znajdzie pracę, ale zarobki nie będą pozwalały na nieplanowane wydatki. Pensja Chodakowskiej nie pozwoli jej prowadzić nieco lepszego poziomu życia, co nie spodoba się Wojtkowi. Odkąd Joasia w poprzednich odcinkach "M jak miłość" wróciła z Francji, nic jej się nie układa. Telefon z wiadomością o śmierci jej ojca dobił ją na tyle, że trudno jej się podnieść. 

W 1603 odcinku "M jak miłość" Wojtek zwróci się za plecami Joasi do Michała i podszepnie mu o nieciekawej sytuacji finansowej. Mało tego, pożyczy od Ostrowskiego pieniądze! Nastolatek uprze się, że chce jechać na wycieczkę, na którą nie stać Joasi. Ostrowski wymyśli plan, jak pomóc kobiecie w trudnej sytuacji. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1601: Potworne odkrycie Rogowskiego o córce Basi! To psychol Dawid ją do tego zmusił - ZWIASTUN

Michał zaalarmowany słowami Wojtka w 1603 odcinku "M jak miłość", postanowi wesprzeć Joasię finansowo tak, żeby nie czuła się niekomfortowo. Zakupi u niej meble do biura, by dzięki temu kobieta dostała premię i pochwałę od szefa. Niestety kłamstwo dość szybko wyjdzie na jaw, bo niedługo później w "M jak miłość" Joasia porozmawia z Izą (Adriana Kalska), która niechcący wygada się, że Michał nie potrzebował żadnych mebli. Joasia zrozumie, że kupił od niej towar tylko po to, by mogła zarobić... To jednak nie koniec problemów! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2479: Zaginiony Damian wróci i okrutnie zemści się na Renacie! Znajdzie pocieszenie u Dominiki

Niebawem w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że także zdrowie Joasi szwankuje. Wzrok kobiety będzie pogarszał się z dnia na dzień. Niestety Chodakowska podupadnie także na zdrowiu psychicznym, co zauważy również Wojtek. Michał zachowa się w dużą troską i zaproponuje Joasi pomoc. Pomimo że kobieta dość długo go zwodziła, on stanie na wysokości zadania. Ostrowski stwierdzi, że Joasia potrzebuje fachowej opieki psychologa i właśnie dlatego przekona ją do pójścia na wizytę. Może to będzie jej początek nowego życia. 

M jak miłość, odcinek 1601. Paweł załatwi nachalnego adoratora Franki! To nie jego powinien się bać - jest Jarek, ale Krzysiek też się koło niej kręci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany