M jak miłość, odcinek 1601: Potworne odkrycie Rogowskiego o córce Basi! To psychol Dawid ją do tego zmusił - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1601: Potworne odkrycie Rogowskiego o córce Basi! To psychol Dawid ją do tego zmusił - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1601: Potworne odkrycie Rogowskiego o córce Basi! To psychol Dawid ją do tego zmusił - ZWIASTUN

2021-09-28 8:11

W 1601 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) dokona wstrząsającego odkrycia o Basi (Karina Woźniak) i Dawidzie (Iwo Wiciński)! Powierzy 12-letnią córkę opiece starszego chłopaka, licząc na to, że Jaszewski troskliwie zajmie się jego największym skarbem. Nie będzie miał jednak pojęcia co w 1601 odcinku "M jak miłość" zaplanował Dawid, który ma na sumieniu swoją byłą dziewczynę i zachowuje się jak psychol! Kiedy prawda o Basi i Dawidzie wyjdzie na jaw, Rogowski nie będzie mógł nic zrobić. Słysząc w telefonie płacz 12-letniej córeczki będzie podejrzewał najgorsze. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1601 odcinku "M jak miłość" Basia i Dawid zrealizują swój plan ucieczki ze szkolnej wycieczki. Oszukają wszystkich, rodziców i nauczycieli, zręcznie podrabiając podpisy dorosłych na zwolnieniu. A wszystko po to, by wyrwać się razem z Grabiny! Co będzie siedziało w głowie 17-letniego Dawida, który w przeszłości skrzywdził swoją byłą dziewczynę Kaję (Justyna Zielska) i jakiś czas temu chciał zrobić z Basi dawną ukochaną? Mroczne zdjęcia z Krakowa, gdzie Jaszewski dopuścił się potwornego czynu, milczenie Olgi Jaszewskiej (Małgorzata Lewińska), która kryje występki syna ze strachu to tylko cześć ciemnej strony rodziny Dawida, która kryje jeszcze wiele tajemnic.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umrze? Zrozpaczona Basia nie zdąży uratować chłopaka! - ZDJĘCIA

Zobaczcie ZDJĘCIA z 1601 odcinka "M jak miłość" kiedy Rogowski dowie się co się stało z Basią >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

Ale w 1601 odcinku "M jak miłość" nic nie będzie zwiastowało tego, że Dawid może skrzywdzić Basię, tak jak kiedyś Kaję. Zanim nastolatki uciekną z Grabiny do Warszawy Artur i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) odwiozą córkę do szkoły i oddadzą ją pod opiekę Dawida. W nadziei, że chłopak Basi troskliwie się nią zajmie. Na pożegnanie Rogowski pośle Dawidowi surowe spojrzenie. - Bardzo cię proszę, opiekuj się naszą córeczką… Powierzam ją twojej pieczy, nie zawiedź mnie!

Tymczasem Jaszewski w 1601 odcinku "M jak miłość" będzie myślał tylko o jednym, jak zabrać Basię z dala od rodziców, by pokazać jej inne życie w Warszawie, w gronie swoich przyjaciół. Jedną z atrakcji ma być ich pierwsza noc w pokoju w internacie jakiegoś podejrzanego kolegi. Nie dotrą jednak na miejsce, bo tuż po tym jak w 1601 odcinku "M jak miłość" Dawid przyzna się Basi co zrobił Kai, z którą kiedyś był blisko, rozegra się tragedia.

To Rogowski jako pierwszy w 1601 odcinku "M jak miłość" dowie się, że Basia i Dawid uciekli razem. - Jak to Basi nie ma na wycieczce?! Z Dawidem?!- Artur nie zapanuje nad gniewem gdy skontaktuje się z nauczycielką córki. Tylko Marysia zdoła zachować spokój i natychmiast zacznie dzwonić do koleżanek Basi, ale one też nic nie będą wiedziały gdzie teraz jest Rogowska z chłopakiem.

Strach Artura o Basię w 1601 odcinku "M jak miłość" będzie w pełni uzasadniony po wcześniejszych wyskokach chłopaka. A do tego Rogowski odkryje, że Dawid jest poważnie chory. Wyniki badań wykażą, że to może być białaczka albo coś jeszcze gorszego. Na wieść o ucieczce nastolatków Olga Jaszewska wpadnie w histerię. - Dawid w ogóle nie powinien wychodzić z domu! To jest twoja wina! Ja bym go nie puściła! - zarzuci mężowi Mariuszowi (Tomasz Lulek).

- Daj spokój, to nie jest niczyja wina. Jak można było to przewidzieć! - uspokoi ją Marysia. Ale wstrząsający telefon od Basi w 1601 odcinku "M jak miłość" z błaganiem o pomoc wszystkich wyprowadzi z równowagi!

M jak miłość, odcinek 1601 ZWIASTUN: Paweł uratuje Majkę z rąk bandyty. Dawid wyląduje w szpitalu, Rogowski przewidzi najgorsze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze