M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umrze? Zrozpaczona Basia nie zdąży uratować chłopaka! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umrze? Zrozpaczona Basia nie zdąży uratować chłopaka! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umrze? Zrozpaczona Basia nie zdąży uratować chłopaka! - ZDJĘCIA

2021-09-22 21:55

Czy Dawid (Iwo Wiciński) z "M jak miłość" umrze w 1601 odcinku? Basia (Karina Woźniak) zakochała się bez pamięci w Dawidzie. To jednak on od początku steruje kierunkiem i intensywnością tej znajomości. Jaszewski myśli, że ma nad wszystkim kontrolę, włączając w to rodziców, ale w 1601 odcinku "M jak miłość" okaże się, że i on jest "tylko" człowiekiem. Dawid wyląduje na ostrym dyżurze, a załamani Olga (Małgorzata Lewińska) i Mariusz (Tomasz Lulek) będą czuwać przy jego łóżku. Wkrótce dojdzie do tragedii, która wstrząśnie Rogowskimi, Jaszewskimi i wreszcie samą Basią. Dawid umrze na oczach bliskich i zakochanej bez pamięci Basi?

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1601 odcinku "M jak miłość" romantyczny wypad Basi i Dawida do stolicy, zakończy się tragedią! Jak dotąd Dawid czuł się bezkarny i żył jak król życia i śmierci. To wraz z pojawieniem się rodziny Jaszewskich w Grabienie rozpoczęły się kłopoty. W 1601 odcinku "M jak miłość" nastolatek i Basia urwą się z wycieczki szkolnej, no chłopak zaplanuje dla nich wypad do Warszawy i wspólną nockę w internacie u kolegi.

Rogowska i jej wielka nastoletnia miłość faktycznie będzie się świetnie bawić w stolicy. Pójdą na bulwary wiślane i wszystko będzie cudownie, ale do czasu! Nagle chłopak kolejny raz źle się poczuje i straci świadomość. Runie na chodnik, a przerażona Basia nie będzie wiedziała co robić. Wykona dramatyczny telefon do ojca, a to dopiero początek. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym - ZWIASTUN

W 1601 odcinku "M jak miłość" Basia z przerażeniem zadzwoni do ojca, który wcześniej od niej i Dawida pozna przerażające wyniki badań. Jaszewski już nieco przed feralnym wypadem do Warszawy zacznie mieć dziwne symptomy. Chłopakowi poleje się krew z nosa, będzie miał siniaki, a nawet zemdleje! Badania potwierdzą, że jest z nim źle, a wycieczka do Warszawy skończy się tragicznie. Po młodego Jaszewskiego przyjedzie karetka i odwiezie go do szpitala. Tak chłopak wyląduje na oddziale i szpitalnym łóżku, podpięty do aparatury. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

W 1601 odcinku "M jak miłość" Basia będzie zza szyby obserwować jak jej ukochany walczy o zdrowie. Jaszewscy też dotrą do szpitala i wszyscy pochylą się nad Dawidem. Niestety może się okazać, że chłopak ma poważne problemy, których nikt by nie przewidział, a już na pewno nie on sam. Wkrótce w "M jak miłość" okaże się czy chłopak wygra nierówną walkę. Dawid umrze? Tego jeszcze nie wiadomo, ale może być to brutalna próba pozbycia się tej postaci z "M jak miłość"... Wszystko okaże się niebawem. 

Sonda
Chcesz żeby postać Dawida odeszła z "M jak miłość"?
M jak miłość, odcinek 1601 ZWIASTUN: Paweł uratuje Majkę z rąk bandyty. Dawid wyląduje w szpitalu, Rogowski przewidzi najgorsze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany