M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

2021-09-21 9:43

W 1603 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) pokaże na co ją stać. Nie będzie się rozczulała nad Marcinem (Mikołaj Roznerski) i załatwi go na całego. Speszony Chodakowski nawet Karskiemu (Krzysztof Kwiatkowski) zwierzy się, że nie spodziewał się pisma z sądu i tak ostrej decyzji żony. Ne przewidzi, że w 1603 odcinku "M jak miłość" Iza będzie miała plan. To Michała (Paweł Deląg) wciągnie w swoją gierkę, a Ostrowski jako jedyny pozna zamiary Chodakowskiej. Okaże się, że kobieta złożyła pozew w konkretnym celu i teraz czeka tylko na efekty.

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1603 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Iza nie rzuca słów na wiatr. Ma konkrety plan, który ma zadziałać na męża. Złoży pozew rozwodowy i będzie miała nadzieję, że wstrząśnie on Marcinem. Tylko Michałowi zwierzy się, że czeka na konkretną reakcję męża. Iza uzna, że jeśli Marcin otrzeźwieje na widok pisma i zacznie walczyć, jest jeszcze dla nich nadzieja. Niestety mężczyzna jedyne co zrobi, to użalanie się Karskiemu. 

- Co się stało? -zapyta się Karski. - Sądziłem... miałem nadzieję, że Iza... że ona... się z tego pozwu wycofa... - przyzna załamany Chodakowski w 1603 odcinku "M jak miłość".   

- Wystąpiła o rozwód? - dopyta Jakub, a Marcin zrezygnowany kiwnie głową. - Dopiero dziś do mnie dotarło, że to się dzieje naprawdę. Jakiś abstrakt. Świat wali ci się na głowę, a tu drzewa kwitną, ptaki śpiewają... - szczerze powie Chodakowski.

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęcia z planu

Iza w 1603 odcinku "M jak miłość" przekona się, że jej plan nie działa. Marcin miał stanąć na nogi, zacząć walczyć o nią i dzieci. Podejdzie męża, a ten nie wyrazi żadnej reakcji. Kobieta nie zrozumie postępowania Chodakowskiego. 

- Złożyłam ten pozew, bo miałam nadzieję, że to Marcinem jakoś wstrząśnie, że go otrzeźwi... Ale on po prostu przyjął to do wiadomości... - powie załamana Iza w 1603 odcinku "M jak miłość".

- Spodziewałam się po nim wszystkiego, tylko nie tego, że tak łatwo zaakceptuje moją decyzję - doda i nie przewidzi, że mąż przeżywa katusze, ale nie umie sobie z nimi poradzić i uznał, że skoro decyzja zapadła, on nie ma szans odzyskać żony, która złożyła pozew specjalnie, by uświadomić mu powagę sytuacji. 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość zniknęła nagle, bo lada moment urodzi dziecko! Tak Ilona Janyst ukrywa ciążę w serialu - ZDJĘCIA

Michał w 1603 odcinku "M jak miłość" wstawi się za mężczyzną i spróbuje uświadomić Izę w toku jego rozumowania. 

- Nie chcę tłumaczyć Marcina, ale znam dobrze ten problem. Czasem przychodzi w życiu taki moment, kiedy człowiek uświadamia sobie, że musi odpuścić. I robi to. Po prostu... - powie Michał, ale Iza pójdzie o krok dalej.

Jej plan w 1603 odcinku "M jak miłość" przerodzi się w prawdziwą podłość, bo wykorzysta fakt, że o rozwodzie nie wiedzą jeszcze ich dzieci. Specjalnie zaprosi męża do domu i pod pretekstem przygotowania maluchów na rozwód rodziców, znów da mężowi szansę do walki. Na miejscu wywiąże się kolejna afera, a wszystko przez propozycję pracy, którą złoży Izie narzeczona Iwańskiego (Robert Czechowski). Okaże się, że mogłaby zacząć pracę w gazecie "Głos Gródka", co oznaczałoby przeprowadzkę. Marcin wścieknie się na tę myśl.

- Bo jak to sobie dalej wyobrażasz, Marcin? Mam tu mieszkać bez ciebie? Jakby nic się nie zmieniło? - wyzna zraniona Iza.

 - I zabierzesz dzieci? Tak po prostu?! A ja? Rozumiem, że moje zdanie już się nie liczy? Mówiłaś, że musimy zadbać o dzieci, żeby wiedziały, że mimo wszystko, mimo tego cholernego rozwodu... wciąż są i zawsze będą dla nas najważniejsze... A teraz chcesz im zafundować taką rewolucję? - zapyta wściekły Chodakowski. 

- Chciałam to z tobą omówić... Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji - wywinie się Iza, a mąż wypomni jej, że właśnie podjęła, dokładnie tak, jak z rozwodem. 

Sonda
Chcesz rozwodu Izy i Marcina w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze