M jak miłość, odcinek 1603: Iza i Marcin wezwani do sądu na pierwszą rozprawę rozwodową! Dotrze do nich, że to naprawdę koniec

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1603: Iza i Marcin wezwani do sądu na pierwszą rozprawę rozwodową! Dotrze do nich, że to naprawdę koniec

M jak miłość, odcinek 1603: Iza i Marcin wezwani do sądu na pierwszą rozprawę rozwodową! Dotrze do nich, że to naprawdę koniec

2021-09-18 22:00

W 1603 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) dostaną z sądu wezwanie na rozprawę w związku z rozwodem. Pozew, który w imieniu Izy złoży jej adwokat Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), wstrząśnie Chodakowskim, ale nie zrobi nic, by powstrzymać żonę! Mało tego, sam w 1603 odcinku "M jak miłość" będzie brnął w to szaleństwo. Za nic w świecie nie będzie chciał się rozwieść z Izą, ale dojdzie też do wniosku, że cokolwiek teraz zrobi, to i tak stracił wszystko i jest przegranym. Rozwód Izy i Marcina w 1603 odcinku "M jak miłość" nie będzie jeszcze przesądzony, ale uprzedzą już dzieci, że się rozstają się...

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Iza i Marcin się rozwiodą? A może stanie się coś, co uratuje ich małżeństwo, poruszy Chodakowskiego do tego stopnia, że wybaczy i zapomni żonie wszystkie kłamstwa, by mogli znów być szczęśliwi razem tak jak kiedyś? Obsesyjna zazdrość Marcina o Izę, jego głupie zachowanie, bezczynność i niechęć do pogodzenia, rozpoczęcia wszystkiego od nowa doprowadzą do tego, że w 1603 odcinku "M jak miłość" oboje dostaną z sądu pismo z pozwem o rozwód i datą pierwszej rozprawy! Chodakowski załamie się, bo będzie jeszcze miał nadzieję, że Iza wycofa pozew. Nie zrobi jednak nic, by ją przekonać do zmiany zdania!

Nie przegap: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Tylko przyjacielowi Jakubowi Karski (Krzysztof Kwiatkowski) w 1603 odcinku "M jak miłość" zwierzy się jak bardzo cierpi przez rozwód, którego tak naprawdę nie chce. - Dopiero dziś do mnie dotarło, że to się dzieje naprawdę. Jakiś abstrakt. Świat wali ci się na głowę, a tu drzewa kwitną, ptaki śpiewają... - wyzna. Na próżno jednak w 1603 odcinku "M jak miłość" Karski będzie przemawiał Chodakowskiego do rozumu, że powinien sam skończyć z tym szaleństwem. - Za późno. Sam to wszystko nakręciłem. Cokolwiek teraz zrobię i tak już przegrałem - oceni Marcin.

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy

Sprawdź też: M jak miłość. Taki będzie koniec kryzysu Izy i Marcina! Wszyscy już mają tego dość. Jedna rzecz ocali ich małżeństwo na zawsze?

Pozew o rozwód w 1603 odcinku "M jak miłość" dobije też Izę, która pocieszenia poszuka u Michała (Paweł Deląg). Przybita faktem, że Marcin nie chce już o nich walczyć powie Ostrowskiemu, że nie rozpoznaje już własnego męża, że zmiana jaka w nim zaszła wydaje się nieodwracalna. Jakby Marcinowi wcale nie zależało na rodzinie, która kiedyś była najważniejsza.

- Złożyłam ten pozew, bo miałam nadzieję, że to Marcinem jakoś wstrząśnie, że go otrzeźwi... Ale on po prostu przyjął to do wiadomości. Spodziewałam się po nim wszystkiego, tylko nie tego, że tak łatwo zaakceptuje moją decyzję - Iza pełna żalu będzie w 1603 odcinku "M jak miłość" wypłakiwać się przyjacielowi, od którego zaczął się kryzys w jej małżeństwie.

W 1603 odcinku "M jak miłość" Michał nie uwierzy, że Marcin tak naprawdę pogodził się z decyzją o rozwodzie. On sam jeszcze niedawno musiał pozwolić odejść kobiecie, którą tak bardzo kocha... Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). - Nie chcę tłumaczyć Marcina, ale znam dobrze ten problem. Czasem przychodzi w życiu taki moment, kiedy człowiek uświadamia sobie, że musi odpuścić. I robi to. Po prostu...

Czy w 1603 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin powiedzą dzieciom o rozwodzie?

Zbliżający się rozwód Izy i Marcina w 1603 odcinku "M jak miłość" zmusi Chodakowskich do trudnej rozmowy o tym jak zawiadomić dzieci o ich rozstaniu, rozpadzie ich rodziny. Bo Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) nadal nie będą mieli pojęcia, że ich rodzice nie są już razem, że tata mieszka w agencji detektywistycznej i nigdy już nie wróci do ich domu.

- Musimy im o tym powiedzieć razem. A wcześniej jakoś je przygotować... Może wpadniesz wieczorem na kolację? Dzieci wrócą z wycieczki, będą w dobrych nastrojach, łatwiej będzie podprowadzić temat. Powiemy, że szykują się zmiany, że będą teraz mieszkać trochę z mamą, trochę z tatą... Muszą czuć, że bez względu na to, co się stanie, są dla nas najważniejsze. I że nie dzieje się nic strasznego... - Iza w 1603 odcinku "M jak miłość" wymyśli kolejne kłamstwa, by oszczędzić Szymkowi i Mai cierpienia.

Co na to Marcin w 1603 odcinku "M jak miłość"? Zgodzi się z planem Izy, choć będzie pewny, że Szymek zorientuje się, że coś jest nie tak, że dzieje się coś złego.

Czy w "M jak miłość" dojdzie do rozwodu Izy i Marcina?

Zdjęcia zza kulis "M jak miłość" wskazują na to, że Iza i Marcin się jednak nie rozwiodą, że uda im się posklejać wszystko, uratować małżeństwo i rodzinę. Adriana Kalska pochwaliła się ujęciem zza kulis, na którym jest z Mikołajem Roznerskim i ich ekranowymi dziećmi.

Najnowsze