M jak miłość. Taki będzie koniec kryzysu Izy i Marcina! Wszyscy już mają tego dość. Jedna rzecz ocali ich małżeństwo na zawsze?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Taki będzie koniec kryzysu Izy i Marcina! Wszyscy już mają tego dość. Jedna rzecz ocali ich małżeństwo na zawsze?

M jak miłość. Taki będzie koniec kryzysu Izy i Marcina! Wszyscy już mają tego dość. Jedna rzecz ocali ich małżeństwo na zawsze?

2021-09-17 9:05

A jednak! Kryzys Chodakowskich z "M jak miłość" dobiegnie końca! Wszyscy mają już serdecznie dość szarpania się Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), którzy nie potrafią się dogadać, zaufać sobie na nowo i wybaczyć. Widzowie "M jak miłość" mówią stanowcze "stop" dalszemu rozwojowi tego wątku, dlatego już niebawem kryzys dobiegnie końca. Administratorzy oficjalnego profilu "M jak miłość" na Instagramie zdradzili tajemnicę finału całego zamieszania u Chodakowskich, a sprawę potwierdził sam Mikołaj Roznerski. Sprawdź szczegóły!

Tak zakończy się kryzys Izy i Marcina z "M jak miłość". Jest potwierdzenie Mikołaja Roznerskiego 

Wątek kryzysu u Chodakowskich w "M jak miłość" trwa już dość długo, a oni wciąż nie dochodzą do żadnego porozumienia. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Iza i Marcin przymierzą się do rozwodu, o którym zadecyduje kobieta. Wyzna, że nie może znieść zachowania męża i nie uratują tego małżeństwa. Zdecyduje się nawet na wstępny podział majątku i właśnie wtedy okaże się, że Chodakowski miałby zostać z niczym.

Nie to jednak jest najważniejsze, bo do rozwodu może wcale nie dojść i nie tak zakończy cię kryzys małżeński. Bardzo dużo o całej sytuacji mówi post dotyczący Izy i Marcina na indtagramowym profilu "M jak miłość". Właśnie tam zdradzono, że Chodakowscy prawdopodobnie się nie rozwiodą i będą tworzyć szczęśliwą rodzinę! Pojawił się nawet wymowny komentarz Mikołaja Roznerskiego, który rozjaśnia sprawę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1598, ZWIASTUN. Iza przez rozwód z Marcinem sięgnie dna. Marcin namierzy oszusta podającego się za Mateusza. Tragedia u Zduńskic

Post na profilu "M jak miłość" wzbudził wiele kontrowersji, ale pobudza wyobraźnię.

- Taka miłość nie zdarza się często. Marcin i Iza muszą być razem! Wierzymy, że pokonają kryzys i znów stworzą szczęśliwą rodzinę. Chcielibyście takiego finału ich wątku? ❤ - pytają administratorzy pod postem na profilu "M jak miłość" na Instagramie. 

Opis jasno świadczy o tym, że do żadnego rozwodu prawdopodobnie w ogóle nie dojdzie, a Iza i Marcin się pogodzą. Łączy ich wyjątkowe uczucie, które prędzej czy później wygra. Chodakowscy mogą dywagować na temat rozwodu, ale tak naprawdę już mało kto wierzy, że naprawdę spotkają się na sali sądowej. 

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość w więzieniu. Monika Mielnicka wróciła na plan i pokazała jakim stanie się potworem - ZDJĘCIA

Sam Mikołaj Roznerski skomentował post "M jak miłość". - Miłość wszystko zwycięży , miłość wszystko wybaczy ❤️ - podsumował aktor. On najlepiej wie, jakie losy czekają Marcina z "M jak miłość" i dał dowód na to, że na pewno jego miłość z Izą przetrwa. Nie ma zatem żadnych wątpliwości, że się pogodzą. Może to i lepiej, bo fani "M jak miłość" zaczynają mieć serdecznie dość przeciągającego się kryzysu jednej z ulubionych par. Ostro skomentowali zdjęcie Chodakowskich. 

Z przykrością muszę powiedzieć że nie ? to już się robi strasznie nudne 

Dla mnie ten wątek jest strasznie słaby ?

Mogą wyjechać w nieznana podróż bo wątki z nimi ostatnio wieją nudą ???

Albo wóz albo przewóz... Ileż można ciągnąć ten wątek.

A to tylko niektóre z komentarzy, które uderzają w scenariusz "M jak miłość" i go miażdżą. Jedno jest pewne, na zakończenie wątku kryzysu i pogodzenie się Izy i Marcina będzie trzeba poczekać. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze