Lilka z M jak miłość w więzieniu. Monika Mielnicka wróciła na plan i pokazała jakim stanie się potworem - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Lilka z M jak miłość w więzieniu. Monika Mielnicka wróciła na plan i pokazała jakim stanie się potworem - ZDJĘCIA

Lilka z M jak miłość w więzieniu. Monika Mielnicka wróciła na plan i pokazała jakim stanie się potworem - ZDJĘCIA

2021-09-16 9:57

Lilka z "M jak miłość" wróciła na plan i pokazała szokujące sceny, które mrożą krew w żyłach! Młoda aktorka wylądowała w więzieniu i będzie oglądać świat zza metalowych krat... Okropna sceneria pełna mroku to nowe miejsce, w którym Monika Mielnicka musi się odnaleźć. Gwiazda "M jak miłość" stanie się prawdziwym potworem, a sama podpisuje się pod stwierdzeniem, że wręcz "patusiarą". Kryminał stanie się jej domem powszednim, a wszystko przez wielką metamorfozę i pokazanie się z zupełnie innej strony.

Lilka z "M jak miłość" za kratami! Pokazała szokujące zdjęcia z planu

Lilka z "M jak miłość" kolejny raz szokuje! Podzieliła się z widzami projektem, nad którym właśnie pracuje. Monika Mielnicka pokazała okrutną rzeczywistość życia w więzieniu, która wkrótce spotka jej bohaterkę. 

- Tak się prezentuje cela, mój nowy dom - powiedziała aktorka pokazując więzienne kraty i mikroskopijny pokój, w którym mieści się jedynie niewygodne łóżko. 

Mielnicka podzieliła się nagraniami i zdjęciami z więzienia, do którego trafi jako degeneratka bez zasad, która łamie prawo i przepisy. Przejdzie ogromną metamorfozę w (jak to sama określa) "pausiarę". Stanie się potworem i niczym nie będzie przypominać miłej i grzecznej. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nieobliczalna Majka zagrożeniem dla Franki. Paweł zdąży ostrzec narzeczoną, ale sam jej ulegnie!

Przypomnijmy, że Lilka z "M jak miłość" tworzyła zgrany duet z Mateuszem (Krystian Domagała), była zawsze uprzejma i troskliwa. Niestety przeszła przemianę w wyrachowaną materialistkę, która zostawiła męża dla bogatego kochanka i po prostu zniknęła. Okazuje się, że to nie koniec spektakularnych przemian gwiazdy "M jak miłość". Mielnicka nie pojawi się już na planie kultowego serialu TVP2, ale to nie znaczy, że znika z ekranów. Aktorka zagra w nowej produkcji, do której zdjęcia kręcone są we Wrocławiu. Wystąpi w nowej roli zdegenerowanej dziewczyny z problemami. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Monika Mielnicka nie zaszokuje jedynie zmianą charakteru. Jej nowa postać będzie umierała się w ciemne, mroczne ciuchy i nosiła zadziorną fryzurę. Mocniejszy makijaż tylko uwydatni zło postaci. Gwiazda "M jak miłość" całkowicie odcina się od roli grzecznej Lilki i teraz pokaże na co ją stać. Póki co nie wiadomo z jakich powodów wyląduje w więzieniu i będzie patrzeć na świat zza krat. Wszystko okaże się wkrótce, a póki co widać, że Monika Mielnicka doskonale czuje się w roli czarnego charakteru. 

Sprawdź szokującą metamorfozę Moniki Mielnickiej w degeneratkę i potwora w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze