M jak miłość. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni - ZWIASTUN

M jak miłość. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni - ZWIASTUN

Jest zapowiedź "M jak miłość" nowego sezonu po wakacjach! Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie opublikowano fragment krótkiego zwiastuna, który pojawi się przed emisją premierowych odcinków "M jak miłość". I posypały się komentarze. Nic dziwnego - Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski opublikowali dokładnie to samo - Iza i Marcin pogodzą się i znów będą razem. Zwiastun "M jak miłość" to dowód, że miłość Izy i Marcina pokona wszystkie przeszkody i ulubiona para pokaże nam nie tylko jak się kłócić, ale i jak się godzić. Ale łatwo nie będzie... Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie ZAPOWIEDŹ.

Nowy ZWIASTUN "M jak miłość" z Izą i Marcinem! Tak się skończy ich kryzys

Wszyscy fani "M jak miłość" czekają z zapartym tchem, jak zakończy się okropny konflikt, który wkradł się w szczęście Izy i Marcina. Przypomnijmy - wszystko zaczęło się, kiedy w agencji detektywistycznej Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) pojawiła się niejaka Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska). Bogata kobieta szukała dowodów na niewiernego męża, a Marcin jej w tym pomógł. I tak zaczęła się paranoja zemsty Bosackiego, który poprzysiągł sobie, że zniszczy Chodakowskiemu życie.  W efekcie drań stworzył fałszywy film z "nocy Izy z Michałem (Paweł Deląg)", a Marcin oszalał z zazdrości.

Jednak zapowiada się na to, że twórcy "M jak miłość" pokażą nam, że prawdziwa miłość pokona wszystko! Jak do tego dojdzie? - zobacz ZWIASTUN 22 sezonu "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

M jak miłość NOWY ZWIASTUN. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni
M jak miłość, odc. 1595: Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: vod/tvp

Łatwo nie będzie - na początku nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2021 Iza i Marcin pokłócą się jeszcze bardziej. On wyprowadzi się z domu, ona wyjdzie w 1595 odcinku "M jak miłość" z dziećmi do Grabiny i zacznie myśleć o rozwodzie, a Bosacki (Dariusz Kordek) będzie miał nowy film. Tym razem ze sobą w roli głównej!

Ale jak widać w zwiastunie "M jak miłość", którym pochwalił się już Mikołaj Roznerski to wszystko jednak skończy się dobrze! Uprzedzamy jednak wszystkich - tą romantyczną zapowiedź finału kryzysu Chodakowskich widzowie zobaczą przed emisją niektórych odcinków "M jak miłość" w TVP2.

-Kochani! Wracamy do Was już od 6 września! Premierowe odcinki #MjakMiłość jak co roku w każdy poniedziałek i wtorek o 20:55 w TVP2! Czekamy na Was! ❤ "M jak miłość" - czytamy na Instagramie pod zwiastunem. 

Jak zareagowali fani serialu i Marcina i Izy? Oczywiście wybuchem wielkiej radości! Ale i gwiazdy serialu zdają się cieszyć z obrotu spraw. 

- Na Na Na Na Na Na ..❤️ Emisja @mjakmilosc. official już 6 września o godz 20. 45 ❤️??Czekacie? Pięknego końca wakacji ❤️??#Iza #Marcin #Co #To #bedzie #ach #coTo będzie #ach❤️? - napisał na swoim profilu na Instagramie Roznerski. Aktor z "M jak miłość" pomylił jednak godzinę emisji. Oczywiście nowy sezon "M jak miłość" będzie w TVP2 o stałej porze, czyli o godz. 20.55!

Nie mogę doczekać się ❤️ - czytamy w komentarzach fanów

- Super prezent na urodziny ?

- Czekam jesteście cudowni❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- Aaaaa❤️

- Nareszcie ?

A jak Wam się podoba w "M jak miłość" takie zakończenie wielkiej afery u Izy i Marcina? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze