M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

W "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) stanie po stronie Izy (Adriana Kalska) i przeprowadzi jej rozwód z Marcinem (Mikołaj Roznerski)! Zrozpaczona stanem małżeństwa Iza zwróci się do Zduńskiego po pomoc. Przedłużające się w nieskończoność szaleństwo Marcina doprowadzi ją na skraj rozpaczy, a Piotrek weźmie sprawy w swoje prawnicze ręce bez roztkliwiania się nad stanem psychicznym Chodakowskiego. Prawdopodobnie Zduński wyjaśni Izie, że jej mąż miał wystarczająco dużo czasu, aby się pozbierać po aferze z Bosackim (Dariusz Kordek). Zapowiada się na to, że to właśnie mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) zakończy dramat małżeństwa Chodakowskich. Czy w 1598 odcinku "M jak miłość" złoży w imieniu Izy pozew o rozwód? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1598 po wakacjach - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W nowym sezonie "M jak miłość" sprawy w małżeństwie Chodakowskich potoczą się w złym kierunku. Choć już w pierwszym powakacyjnym, 1595 odcinku serialu będzie jasne, że Iza i Marcin nadal kochają się do szaleństwa, nie będą już w stanie się porozumieć. Marcin wyprowadzi się z domu i zamieszka w biurze, a Iza wywiezie dzieci do Grabiny i wyzna Marysi całą prawdę o stanie swojej rodziny. I będzie wyglądało to źle.    

W 1598 odcinku "M jak miłość" Iza że nie jest w stanie tak dłużej żyć i postanowi zrealizować plan, o którym wcześniej uprzedzi Marcina - jeżeli Chodakowski nie opanuje swoich emocji, ona wystąpi o rozwód! Iza zrobi to też dla dobra dzieci, które będą coraz bardziej zagubione w konflikcie rodziców... Czy rozwód okaże się najlepszym wyjściem z kryzysu rodziny?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO
M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

Iza w Dlatego w 1598 odcinku "M jak miłość" odwiedzi w kancelarii Piotrka (Marcin Mroczek) i oficjalnie go poprosi, aby zajął się sprawą jej rozwodu. Zduński przyjmie zlecenie i wyjaśni Izie wszystkie rozwiązania prawne, które będzie można zastosować. Czy prawnik poradzi Chodakowskiej, aby walczyła o rozwód z winy Marcina i prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi?

Bardzo możliwe, że taka właśnie twarda propozycja rozwiązanie konfliktu małżeństwa Izy i Marcina okaże się zbawienna w skutkach. Czy Piotrek Zduński w 1598 odcinku "M jak miłość" swoim pozwem potrząśnie wystarczająco Marcinem, aby zrobił wszystko dla ratowania swojej rodziny?   

Później w 1597 odcinku "M jak miłość" Chodakowska spotka się także z Marcinem i postawi sprawę jasno, że nie widzi już szans na uratowanie ich związku! Czy będzie już miała przygotowany przez Piotrka pozew? Przekonamy się już 14 września w TVP2!  

Czytaj także: Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka! - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze