Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Piotrek z "M jak miłość" wyznał, jak bardzo cierpi! Marcin Mroczek na swoim profilu na Instagramie przyznał się, że z bólu nie może nawet wstać z łóżka! Gwiazdor poprosił fanów o sposoby na poradzenie sobie z tą upiorną przypadłości - z czymś takim nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Mecenas Zduński w "M jak miłość" już nie raz mocno oberwał. Skatowali go bandyci myląc z Pawłem (Rafał Mroczek), skopał go zwyrodnialec, który znęcał się nad psem. Piotrek zawsze dochodził do zdrowia, otoczony czułą opieką Kingi (Katarzyna Cichopek), a kiedy było z nim bardzo źle, lądował w szpitalu. Przypadłość Marcina Mroczka na razie nie wymaga przyjazdu karetki, ale jeżeli aktor nie znajdzie sposobu na poradzenie sobie z upiornym bólem, nie wiadomo jak to się skończy! Zobaczcie koniecznie WIDEO z apelem Mroczka o pomoc!

"M jak miłość". Marcin Mroczek bardzo cierpi i prosi fanów o pomoc!

Piotrek z "M jak miłość" zaszokował wszystkich na swoim profilu na Instagramie. Marcin Mroczek opublikował WIDEO, na którym przyznaje się, że z powodu bólu nie może nawet podnieść się z łóżka! Ulubieniec fanów "M jak miłość" zaapelował o wszystkie możliwe sposoby poradzenia sobie ze swoim stanem. Co się dzieje z serialowym zPiotrkiem? 

- Dopadł mnie straszny ból karku! Żeby dzisiaj rano wstać musiałem chwycić się za włosy i wynieść swoją głowę - wyznaje Mroczek na Instagramie. Gwiazdor "M jak miłość" ma przy tym okrutnie zbolałą minę i po prostu widać, że cierpi! - zobacz koniecznie WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1600: Żałoba u Rogowskich. Tak Marysia i Artur będą opłakiwać śmierć Mateusza - ZDJĘCIA

Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek
M jak miłość. Marcin Mroczek (Piotrek)

i

Autor: Instagram

- Pomóżcie, proszę was. Instagram to jest kopalnia wiedzy - Mroczek zaapelował do fanów. - Może ktoś zna lekarstwo?

Piotrek w "M jak miłość" nie raz cierpiał z bólu. Bandyci pomylili go z Pawłem i mocno oberwał za brata - wówczas karetka zawiozła go do szpitala. Został także zmasakrowany przez zwyrodnialca, który zostawił psa przywiązanego do drzewa, a kiedy Zduński i Kinga próbowali psiaka uratować, mecenas mocno oberwał. Nie raz też pobił się w całej historii "M jak miłość" ze swoim bratem... Wszystko jednak zawsze kończyło się dobrze i Piotrek nie doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu. Czy tak samo będzie w rzeczywistości gwiazdora "M jak miłość"?  

Nie wiadomo na razie, czy Mroczek otrzymał skuteczny lek na ból karku. Wiadomo, co doprowadziło do cierpienia aktora: - Przewiało mnie na rowerze - przyznał Mroczek na Instagramie. 

Pewne jest, że Piotrek z "M jak miłość" pomimo okrutnego cierpienia zmobilizował się dla... dzieci! Mroczek na swoim profilu na Instagramie pokazał wyprawę z synami do cyrku, w którym według słów aktora, nie dręczy się zwierząt, a prezentuje oszałamiające akrobacje. 

Czytaj także: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Sonda
Czy Piotrek z M jak miłość powinien zrobić sobie przerwę i zająć się swoim zdrowiem?
Najnowsze