Gwiazda M jak miłość zniknęła nagle, bo lada moment urodzi dziecko! Tak Ilona Janyst ukrywa ciążę w serialu? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Gwiazda M jak miłość zniknęła nagle, bo lada moment urodzi dziecko! Tak Ilona Janyst ukrywa ciążę w serialu? - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość zniknęła nagle, bo lada moment urodzi dziecko! Tak Ilona Janyst ukrywa ciążę w serialu - ZDJĘCIA

2021-09-20 8:42

Aneta z "M jak miłość", którą gra Ilona Janyst wróciła na plan po długiej przerwie. Prawie dwa miesiące gwiazda "M jak miłość" nie grała Anety Chodakowskiej. Krótko przed tym jak Janyst ogłosiła na Instagramie, że jest w ciąży i jeszcze w tym roku urodzi drugie dziecko, nagrała ostatnie sceny wcielając się w postać Anety. Jeszcze wtedy ciążowy brzuszek aktorki nie był aż tak widoczny. I choć Janyst odlicza już tygodnie do porodu, to nie mogło jej zabraknąć w "M jak miłość", gdzie ruszyły właśnie nagrania do nowych odcinków. Zdjęcia zza kulis wskazują, że Janyst ukrywa ciążę w serialu, a to może oznaczać tylko jedno. Poznajcie szczegóły.

Czy Aneta z "M jak miłość" będzie w ciąży tak jak Ilona Janyst?

Ciąża Ilony Janyst wpłynie na losy Anety w "M jak miłość" i żona Olka (Maurycy Popiel) także zostanie matką? Po dwóch miesiącach przerwy od pracy w serialu Janyst znów pojawiła się na planie z widocznym brzuszkiem. Choć do porodu aktorki z "M jak miłość" zostało zaledwie kilka tygodni. Przez chwilę wydawało się, że fakt, iż za chwilę urodzi dziecko będzie się wiązał z jej odejściem z produkcji. Teraz okazuje się, że Janyst wcale nie zrezygnowała z roli Anety. Po urodzeniu dziecka na pewno będzie chciała poświęcić się opiece nad dzieckiem, więc teraz intensywnie pracuje, by nakręcić jak najwięcej odcinków z udziałem Anety.

Na Instagramie Janyst pochwaliła się ujęciami zza kulis "M jak miłość", na których jej bohaterka nosi obszerne sukienki maskujące już całkiem pokaźny brzuszek. A to może oznaczać tylko jedno - Aneta nie będzie w ciąży z Olkiem, a ciąża Janyst nie zostanie przeniesiona na ekran, do serialowego życia bohaterów. Janyst razem z Małgorzatą Pieczyńską, czyli ekranową teściową Aleksandrą Chodakowską, nagrywała właśnie pierwsze sceny po wakacyjnej przerwie. Te ujęcia zostaną pokazane w "M jak miłość" dopiero na początku 2022 roku. Choć w nowym sezonie nie zabraknie wątku Anety i Olka, to widzowie muszą się liczyć z tym, że Janyst będzie zdecydowanie mniej.

Nie przegap: Nowa Aneta w M jak miłość! Takiej zmiany jeszcze nie było w historii serialu!

Kiedy wiosną 2019 roku Janyst urodziła pierwszą córkę, na długo wcześniej pożegnała się z "M jak miłość". Jej bohaterka Aneta wyjechała za granicę, po burzliwym rozstaniu z Olkiem. Już niespełna cztery miesiące po porodzie Janyst znów była na planie "M jak miłość", a powrót Anety miał duży wpływ na życie Olka, który zmagał się z traumą po zabójstwie Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski).

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

Sprawdź też: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Oczywiście na razie produkcja trzyma w tajemnicy co teraz w "M jak miłość" stanie się z Anetą w związku z porodem Janyst i jej urlopem macierzyńskim. Niewykluczone, że ciąża Janyst będzie ukrywana skoro aktorka nosi tak luźne sukienki, aż wreszcie Aneta wyjedzie gdzieś na dłużej. Natomiast pewne jest, że do końca tego roku nie zabraknie Anety w "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze