Nowa Aneta w M jak miłość! Takiej zmiany jeszcze nie było w historii serialu!

i

Autor: MTL Maxfilm Nowa Aneta w M jak miłość! Takiej zmiany jeszcze nie było w historii serialu!

Nowa Aneta w M jak miłość! Takiej zmiany jeszcze nie było w historii serialu!

2021-09-18 9:38

Aneta (Ilona Janyst) dołączyła do „M jak miłość” przebojem i dała się poznać jako twarda i zimna osoba bez uczuć, która nie cofnie się przed niczym byleby osiągnąć swój cel. Jednak z czasem jej postać zaczęła się zmieniać, co nie uszło uwadze widzów „M jak miłość”, którzy aż nie mogli uwierzyć w tak spektakularną przemianę bohaterki. Nowa Aneta nie uszła także uwadze administratorom oficjalnego profilu „M jak miłość” na Instagramie, którzy zaznaczyli, że to największa metamorfoza od lat! Jedno jest już pewne Aneta, jaką znaliśmy do tej pory, już nigdy nie wróci!

Niezwykła metamorfoza Anety z "M jak miłość"! Takiej zmiany jeszcze nie było!

Ilona Janyst dołączyła do „M jak miłość” w 2017 roku, jednak z początku o jej bohaterce nie można było powiedzieć miłego słowa. To ona okazała być się kochanką Olka (Maurycy Popiel), z którą Chodakowski notorycznie zdradzał swoją żonę Magdę (Anna Mucha). Kochankowie poznali się w klinice w Kuwejcie, gdzie Olek na długi czas wyjechał za pracą i w taki sposób rekompensował sobie rozstanie z żona i przyszywanym synem Maćkiem (Franciszek Przanowski). W przeszłości również Chodakowski miał swoje grzeszki i skakał z kwiatka na kwiatek. Wydawało się, że Aneta nie zagości na dłużej w jego życiu, jednak kochanka postanowiła o niego zawalczyć! Najpierw doprowadziła do jego rozwodu z Magdą, a potem manipulowała i knuła byleby tylko zostać przy Olku, co finalnie jej się udało. Jej intrygi w „M jak miłość” nie podobały również Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska), ale z czasem również i ją zjednała sobie Aneta.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1600: Żałoba u Rogowskich. Tak Marysia i Artur będą opłakiwać śmierć Mateusza - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

W „M jak miłość” Aneta zyskiwała z czasem. Jej kontakt z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski), a także ich uroczymi dzieciakami Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska) powoli zmieniał ją w dobrego człowieka, jednak to aresztowanie Olka sprawiło, ze Aneta przeszła niezwykłą metamorfozę. Lekarka walczyła o niego jak prawdziwa lwica, czym zyskała wiele w oczach jego najbliższych. Tylko ona umiała do niego dotrzeć i sprawiła, że znów chciało mu się żyć, a także mocno przyczyniła się do tego, że Chodakowski uniknął więzienia za nieudzielnie pomocy psycholowi Arturowi (Tomasz Ciachorowski)! Wtedy w „M jak miłość” po dawnej Anecie nie było już żadnego śladu. Chodakowska wreszcie stała się dobrym człowiekiem i skradła serca milinów widzów, którzy już nie wyobrażają sobie ich ulubionego serialu bez jej postaci!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

Na oficjalnym profilu „M jak miłość” na Instagramie pojawiło się zdjęcie Anety z listą zadań, jakie postawili przed nią scenarzyści w 1598 odcinku „M jak miłość”. Tuż pod nim posypała się prawdziwa lawina komentarzy od fanów „M jak miłość”, którzy są zszokowani przemianą, jaką od początku serialu przeszła Aneta. Widzowie są zadowoleni z metamorfozy bohaterki i już nie wyobrażają sobie „M jak miłość” bez jej bohaterki!

„Aneta ma dziś ręce pełne roboty! Po nocnym dyżurze najpierw pomoże swojej mamie w wyborze sukienki przed wieczorną randką, potem zajmie się młodą pacjentką, która znów nabawiła się kontuzji podczas meczu, a na końcu – wisienka na torcie – będzie wsparciem dla Izy. Słowem – będzie się działo!...”

- Kto by pomyślał, że z naszej Anetki zrobi się takie serialowe cudo.. uwielbiam ja teraz :),

- Bardzo lubię Anetę i jej mamę , wprowadzają taki luz do serialu i lekkość ~ wątki są fajne i chce się je oglądać ? ?,

- Na początku Aneta strasznie mnie irytowała, ale odkąd jej rola się zmieniła to miło się na nią patrzy ?…,

- Kiedyś nie lubiłam Anetki ale teraz bardzo ją lubię ❤️,

- Aneta powinna zyskać tytuł miss metamorfoza w mjm ❤️

- Na początku denerwowała mnie jej postać.? Ale teraz ją uwielbiam za jej energię, spontaniczność, luz ??. Okazało się też że pod skorupą tak naprawdę jest dobrym człowiekiem, który o walczy o swoje szczęście, bliskich i pomaga innym ?.

Ilość komentarzy o przemianie Anety z „M jak miłość” była tak duża, że nawet administratorzy oficjalnego profilu „M jak miłość” na Instagramie postanowili skomentować zmianę Chodakowskiej, która okazała się być jedna w swoim rodzaju!

- Prawda? To największa metamorfoza ostatnich lat!

Ich komentarz może oznaczać tylko jedno! Aneta z „M jak miłość” przeszła niezwykłą przemianę i ku uciesze fanów już nigdy nie będzie taką intrygantką i manipulantką jak na początku! I bardzo dobrze, gdyż nową wersję Anety w "M jak miłość" lubimy zdecydowanie bardziej!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1599: Marta zleci własne badania DNA dziecka Łukasza! To Marysia pomoże jej odkryć kto jest ojcem

Zobacz ZDJĘCIA, jak zmieniała się Aneta w "M jak miłość"!

Sonda
Podoba Ci się metamorfoza Anety w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze