M jak miłość, odcinek 1599: Marta zleci własne badania DNA dziecka Łukasza! To Marysia pomoże jej odkryć kto jest ojcem

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1599: Marta zleci własne badania DNA dziecka Łukasza! To Marysia pomoże jej odkryć kto jest ojcem

M jak miłość, odcinek 1599: Marta zleci własne badania DNA dziecka Łukasza! To Marysia pomoże jej odkryć kto jest ojcem

W 1599 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak Marta (Dominika Ostałowska) uratuje Łukasza (Jakub Józefowicz)! Wojciechowska wpadnie na pomysł, jak dowiedzieć się, kto tak naprawdę jest ojcem dziecka Patrycji (Lenska) i szybko przystąpi do jego realiacji! Marta nie uwierzy w ani jedno słowo Patrycji (Alżbeta Lenska), że ojcem jest na pewno Argasiński (Karol Strasburger) i nie pozwoli synowi dłużej cierpieć. Do całej akcji włączy się przejęta Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która pomoże Marcie zrobić własne, niezależne badania DNA dziecka Argasińskiej! Na ten genialny pomysł Marta wpadnie już w 1599 odcinku "M jak miłość" i wygląda na to, że to dzięki matce Łukasz odzyska miłość swojego życia, a na pewno dziecko! Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak do tego dojdzie!

"M jak miłość" odcinek 1599 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2 

W 1599 odcinku "M jak miłość" Marta nie zniesie dłużej cierpienia swojego syna i stanie do walki o niego! Wojciechowska nie będzie miała zamiaru dłużej patrzeć, jak Łukasz cierpi przez złamane serce, a do tego przestanie kompletnie ufać Patrycji. Marta dojdzie do przekonania, że skoro raz już skłamała i skrzywdziła wszystkich, nie ma powodu, aby wierzyć w jej zapewnienia, że ojcem jej dziecka jest Argasiński. I będzie miała rację!

Patrycja w 1599 odcinku "M jak miłość" "obdaruje" zakochanego bez pamięci Łukasza dwiema rzeczami: pierwszym będzie lewe badanie DNA dziecka, spreparowane przesz Argasińskiego. Drugim - cenna rodzinna pamiątka, niby na osłodę rozstania... Łukasz, zgodnie z założeniem mściwego ordynatora załamie się, kiedy dostanie od ukochanej papier, na którym będzie stało jak wól, że Patrycja go zdradzała! Ale na szczęście, Marta będzie trzymała rękę na pulsie i to ona odkryje prawdę! Jak tego dokona?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umiera. Ucieczka Basi z chłopakiem skończy się śmiercią?! – ZDJĘCIA

M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą
M jak miłość, odc. 1599: Marta (Dominika Ostałowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: tvp/vod

Marta w 1599 odcinku "M jak miłość" stanie pod domem Patrycji, niczym mściciel z Dzikiego Zachodu. I Argasińska w lot zrozumie, że nadszedł czas, aby wyznać przyjaciółce całą prawdę. Ale myśląc, że chroni Łukasza jednak skłamie w kwestii ojcostwa dziecka, które nosi pod sercem. 

- To dziecko Jerzego, nie ma innej opcji - skłamie bez mrugnięcia okiem Patrycja. A na dowód tych słów w 1599 odcinku "M jak miłość" wspomni o badaniach DNA, których wcale nie było. - Wszystko dokładnie policzyłam, zrobiłam badania. To właśnie wyniki przesądziły o tym, że wróciłam do Jerzego... Myślisz, że Jerzy by mi wybaczył? Zgodziłby się ratować nasze małżeństwo, gdyby nie miał pewności, że to jego dziecko? - przyjaciółka Marty będzie ją usilnie przekonywać, że nie zostanie babcią.

Marta jednak w 1599 odcinku "M jak miłość" nie da sobie wmówić, że Argasiński jest ojcem dziecka Patrycji. - Marta bardzo by chciała wierzyć, że nie jest to dziecko Łukasza. Natomiast gdzieś z tyłu głowy szemrze jej ten głos, że może być inaczej niż Patrycja to opisuje... - wyjaśniła Dominika Ostałowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Ostatecznie Marta w 1599 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł, jak poznać prawdę. W tym celu spotka się z Marysią i podzieli się z nią dramatem Łukasza wraz z podejrzeniem, że badania DNA Patrycji to oszustwo! 

- Chciałabym ci zadać pytanie... Pewnie jesteś na bieżąco, służba zdrowia... Od którego miesiąca ciąży można potwierdzić ojcostwo? - zapyta Marta siostrę. 

- Takie badania wykonuje się od 8 tygodnia. Widzę, że ta sprawa nie daje ci spokoju...

- To by się zgadzało... Spotkałam dziś Patrycję, powiedziała, że jest w ciąży w drugim miesiącu. Powiedziała też, że na 100 procent to jest dziecko jej męża, bo zrobiła badania...

- Czyli sprawa się wyjaśniła?

- No, jeżeli Patrycja nie kłamie...

Zapowiada się na to, że Marta i Marysia od 1599 odcinka "M jak miłość" razem odkryją prawdę o ojcostwie Łukasza. Czy zrobią w tym celu własne badania DNA? Prawdopodobnie tak, więc przy okazji ujawnią kolejny szwindel powszechnie szanowanego ordynatora Argasińskiego. Ale, co najważniejsze, uratują złamane serce Łukasza! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1602: Ostatni prezent Patrycji dla Łukasza. Najpierw go oszuka w sprawie ciąży, a później odda mu rodzinną pamiątkę - WIDEO

M jak miłość odc. 1602. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1602. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość, odcinek 1596, Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1596, Patrycja (Alżbeta Lenska)

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 1599 odcinka "M jak miłość"!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze