M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym!

M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym - ZWIASTUN

2021-09-21 20:15

W 1599 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) aż zblednie na wieść, że jest w ciąży z Kamilem (Marcin Bosak). Życie sekretarki z kancelarii, która stała się dla Kamila i jego córki Poli (Hania Nowosielska) członkiem rodziny, zastąpiła 6-latce matce w 1599 odcinku "M jak miłość" wywróci się do góry nogami. Bliska przyjaciółka Gryca, którą ten na razie bezskutecznie chce zaciągnąć do łóżka w najmniej spodziewanym momencie dowie się, że będzie miała dziecko z Kamilem. Jakby tego było mało drań, u którego mieszkania wyrzuci ją na bruk i perfidnie oszuka. Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1599 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Anity w 1599 odcinku "M jak miłość" spanie na nią jak grom z jasnego nieba! Jak to możliwe, że będzie spodziewała się dziecka Kamila skoro nie było żadnych scen sugerujących, że zostali kochankami i spędzili razem choć jedną noc? Czyżby coś umknęło widzom, a w 1599 odcinku "M jak miłość" dopiero wyszły na jaw nieznane fakty świadczące o romansie Anity i Kamila? To już pewne, że między tą dwójką będzie iskrzyć coraz bardziej. Aż dojdzie do tego, że Gryc oświadczy się Anicie przy Poli, a wcześniej sekretarka zgodzi się z nim zamieszkać. Ale zanim to nastąpi Anitę czeka niezły wstrząs.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1599: Matka Poli sprzeda córkę Kamilowi! Zrzekła się praw do dziecka, a teraz weźmie za nią duże pieniądze - ZWIASTUN

To Magda (Anna Mucha) w 1599 odcinku "M jak miłość" będzie pierwszą osobą, która dowie się o problemach przyjaciółki z kancelarii. Roztrzęsiona Anita zadzwoni do niej, by wyjaśnić, że nie pojawi się w pracy, bo drań - właściciel mieszkania wyrzuca ją na bruk. - Strasznie cię przepraszam, ale nie dam rady zastąpić cię w kancelarii. Mam straszny problem z facetem, od którego wynajmuje mieszkanie... Kazał mi się wyprowadzić z dnia na dzień! Mam już z nim ogromną awanturę przed telefon i teraz czekam tutaj. A najgorsze jest to, że nie chce mi oddać kaucji za trzy miesiące!

Dla Budzyńskiej w 1599 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Anicie trzeba jak najszybciej pomóc. - No co ty?! Spokojnie, pogadam z Andrzejem, na pewno znajdzie jakiś sposób, żeby załatwić gada!

- Sama to załatwię. Wyszarpię mu tę kasę z gardła. To jest równowartość czynszu za trzy miesiące. Nie stać mnie na to, żeby tak mu to podarować! Zastąpisz mnie?

- Ale ja myślałam, że ty masz swoje mieszkanie... Mówiłaś kiedyś, że spłacasz kredyt? - Magda będzie zaskoczona, że tak mało wie o Anicie, ale nie to w 1599 odcinku "M jak miłość" będzie najważniejsze. - Tak, to jest długa historia. Może kiedyś ci opowiem... - utnie szybko temat sekretarka.

Bo w 1599 odcinku "M jak miłość" będzie musiała bronić się przed obrzydliwym typem, który już startował do niej z łapami.  - To mieszkanie jest dokładnie w takim stanie, w jakim je wynajęłam! Właściciel nie da jednak za wygraną. Byle tylko naciągnąć kobietę. - Co pani gada?! Mieszkanie jest do remontu i tyle w tym temacie. Ja ani grosza nie oddam pani z kaucji!

M jak miłość, odcinek 1599 ZWIASTUN. Brutalny napad na Łukasza. Budzyński odkryje co łączy Magdę z Wareckim!

Sprawdź też: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Właśnie dzięki Magdzie w 1599 odcinku "M jak miłość" na pomoc Anicie ruszy Kamil, który rozprawi się z właścicielem mieszkania w swoim stylu. Gryc zdecydowanie wkroczy do akcji, posuwając się do kłamstwa, by Anita odzyskała pieniądze od naciągacza. - Kim pan jest? - zapyta właściciel mieszkania Anity na widok Kamila, który nagle wejdzie bez pukania.

- Jestem narzeczonym! I tutaj będziemy mieszkać razem... - oznajmi Gryc ze swoim charakterystycznym szyderczym uśmiechem na ustach. - Co za bzdury! Przecież ja właśnie wypowiedziałem tę umowę!

- Bezskutecznie! Jeżeli się jeszcze pan nie zdążył zorientować, to jestem prawnikiem. Kamil Gryc, miło mi...

- Dosyć tego! Zabierajcie graty i wynoście się! - krzyknie właściciel, ale Kamil wcale się nie przestraszy.

I właśnie w tym momencie w 1599 odcinku "M jak miłość" Anita dowie się, że jest w ciąży z Kamilem! - Nie może pan nas tak po prostu wyrzucić, bo moja narzeczona jest w ciąży. I musi jej pan zapewnić jakiś lokal zastępczy albo może się jakoś inaczej dogadamy? Ja jestem otwarty, a ty? - zwróci się do niej Gryc. Oczywiście to będzie jedno wielkie oszustwo, by załatwić właściciela mieszkania.

Ale tego dnia w 1599 odcinku "M jak miłość" Anita zamieszka z Kamilem i Polą na Wietrznej. Gryc nie przepuści okazji, by się z nią przespać. Ich pierwsza noc będzie miała jednak tragiczny finał.

Zobaczcie w naszej GALERII więcej ZDJĘĆ Anity w objęciach Kamila >>>

Sonda
Czy w "M jak miłość" Anita powinna być z Kamilem?
Najnowsze