M jak miłość, odcinek 1576: Psychol Dawid wyzna Jaszewskiej co zrobił Kai! Matka zaleje się łzami

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1576: Psychol Dawid wyzna Jaszewskiej co zrobił Kai! Matka zaleje się łzami

M jak miłość, odcinek 1576: Dawid przyzna się matce co zrobił byłej dziewczynie Kai. Jaszewska będzie kryła zbrodnię syna - ZWIASTUN

2021-03-23 21:46

W 1576 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) znów pokaże swoją mroczną, nieobliczalną stronę. Nastolatek da popis podczas wystawy zdjęć swojego autorstwa. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska) będzie w szoku, kiedy podczas oglądania fotografii zauważy portret byłej dziewczyny syna, którą ten w przeszłości bardzo skrzywdził. W 1576 odcinku "M jak miłość" załamie się, a Dawid pierwszy raz szczerze z nią porozmawia. Po tym co usłyszy od syna, Olga zaleje się łzami. Jaki dramat rozegrał się przez młodego Jaszewskiego? Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1576 - poniedziałek, 22.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1576 odcinku "M jak miłość" odbędzie się wystawa zdjęć Dawida, która skończy się dla Olgi załamaniem. Nastolatek ma niewątpliwy talent, ale znów nie powstrzyma się przed pokazaniem mrocznej strony. Jedną z fotografii będzie portret pięknej dziewczyny, łudząco podobnej do Basi Rogowskiej (Karina Woźniak). To właśnie na jej widok Olga w "M jak miłość" oniemieje.

- Te zdjęcia... Jak je zobaczyłam, wróciły wspomnienia. Jakby czas się cofnął... - skomentuje Jaszewska do Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

- To prawda. Zdążyłam tylko rzucić okiem, ale są bardzo poruszające. Choć niektóre dość mroczne (...) - doda Rogowska. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1578: Marcin w więzieniu po bójce! Aneta wygarnie mu, że straci Izę jeśli się nie opamięta

M jak miłość odcinek 1576 ZWIASTUN. Marcin wróci do Izy, ale nie zostanie na długo! Dawid zabił byłą dziewczynę?

Basia w 1576 odcinku "M jak miłość" również zauważy zdjęcie pięknej Kai, a Dawid wyjaśni jej, że to dziewczyna z jego przeszłości. Po powrocie do domu, młody Jaszewski zastanie roztrzęsioną matkę, czekającą na niego w fotelu.

- Mamo? Co tak po ciemku siedzisz? Dobrze się czujesz? - powie Dawid.

- Nie. Jak mogłeś to zrobić?... Pokazać na wystawie tamto zdjęcie Kai? Po tym wszystkim, co jej zrobiłeś? - zapyta.

- Mamo, błagam, już przestań! Znowu do tego wracasz? Niczego jej nie zrobiłem! Nie masz pojęcia, jak było naprawdę... I kto był winny. Może przestańmy już to wałkować, dobrze? - wyzna chłopak w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1578: Marcin wpadnie w obłęd z zazdrości o Izę! Nie pozwoli, żeby ją dłużej krzywdził tak jak psychol Artur

W 1576 odcinku "M jak miłość" Dawid wreszcie szczerze wyzna matce, że ta nie ma pojęcia, co tak naprawdę zaszło między nim, a Kają i musi mu bardziej ufać. Olga nie powstrzyma się od łez. Jaszewska nie chce, żeby syn spotykał się z Basią, ale wygląda na to, że sprawy zaszło za daleko. Czy Dawid to mroczny i zły nastolatek, który poluje na Rogowską, czy może zagubiony chłopak, który potrzebuje zrozumienia? Dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość". 

Najnowsze