M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

2021-09-28 21:23

W 1603 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) będą mieli wypadek. Dzieci Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) pojadą na wycieczkę z przedszkola, która zamieni się w koszmar. Do Chodakowskich w 1603 odcinku "M jak miłość" dojdzie wstrząsająca wiadomość, że w drodze do Bajkolandii, gdzie maluchy miały spędzić cały dzień, doszło do tragedii. Przerażeni rodzice Szymka i Mai pojadą na miejsce zdarzenia, by upewnić się, że dzieciom nic się nie stało. Strach, że stracą dzieci uświadomi Chodakowskim co jest w życiu ważne i wreszcie się pogodzą? Właśnie wtedy nastąpi długo oczekiwany przełom?

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Szymka i Mai w 1603 odcinku "M jak miłość" będzie tak gwałtownym ciosem dla Izy i Marcina, że nareszcie się otrząsną, a ich rozwód zejdzie na dalszy plan. Dzieci Chodakowskich znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie kiedy raz z grupą z przedszkola pojadą na wycieczkę autokarem do parku zabaw i rozrywki "Bajkolandia". Dla maluchów będzie to miła odmiana po traumie jaką zafundowali im rodzice. Rozstanie Izy i Marcina odbije się bowiem na dzieciach, które będą bardzo przeżywały, że tata już z nimi nie mieszka, a mama ciągle jest smutna. Nadal jednak w 1603 odcinku "M jak miłość" nie będą świadome, że ich rodzina się rozpadnie po rozwodzie.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

Co się stanie z Szymkiem i Mają w 1603 odcinku "M jak miłość" podczas wypadku?

Radość Szymka i Mai w 1603 odcinku "M jak miłość" na wycieczce z przedszkola szybko się skończy! Po drodze dojdzie do wypadku, którego konsekwencją będą kolejne dramatyczne sceny u Chodakowskich. Tuż po wyjeździe dzieci do Izy i Marcina dotrze wstrząsająca wiadomość, że autokar, którym jechali Szymek i Maja z innymi przedszkolakami miał wypadek. Do głowy przerażonych rodziców w 1603 odcinku "M jak miłość" zaczną docierać czarne myśli, że ich dzieciom coś się stało, że grozi im śmierć i mogą na zawsze je stracić. Jak wtedy kiedy maluchy uciekły razem z przedszkola i zaginęły!

W tym tragicznym momencie w 1603 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin uświadomią sobie, że ich rozwód nie ma już żadnego znaczenia, że życie ich dzieci jest najważniejsze i nie ma nic cenniejszego niż to, że je mają. Natychmiast przestaną się kłócić o rozwód, podział opieki nad Szymkiem i Mają. Od razu pojadą na miejsce zdarzenia, modląc się, żeby wypadek nie pochłonął żadnych ofiar, żeby dzieci były całe i zdrowe.

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1602: Łukasz przeżyje napad i wróci do kliniki Argasińskiego! Tak szybko mu nie odpuści - ZDJĘCIA

Strach Izy i Marcina o dzieci w 1603 odcinku "M jak miłość" zbliży ich do siebie, a tragedia jaką przeżyją sprawi, że będą o krok od pogodzenia. Szczęśliwie okaże się, że wypadek to był fałszywy alarm. Nic złego nie stanie się Szymkowi, Mai i innym przedszkolakom z wycieczki. Po prostu po drodze do parku zabaw popsuje się autokar, a spanikowane nauczycielki zawiadomią rodziców o wypadku, żeby odebrali dzieci. W chwili kiedy w 1603 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin przytulą dzieci, przekonają się na własne oczy, że Szymek i Maja są bezpieczni, będą gotowi się pogodzić. Ale wydarzenia jakie się rozegrają po ich powrocie do domu jeszcze bardziej ich ze sobą skłócą! Iza postanowi wyprowadzić się z dziećmi do Gródka!

M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze