M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

2021-09-28 21:23
M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

W 1603 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) będą mieli wypadek. Dzieci Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) pojadą na wycieczkę z przedszkola, która zamieni się w koszmar. Do Chodakowskich w 1603 odcinku "M jak miłość" dojdzie wstrząsająca wiadomość, że w drodze do Bajkolandii, gdzie maluchy miały spędzić cały dzień, doszło do tragedii. Przerażeni rodzice Szymka i Mai pojadą na miejsce zdarzenia, by upewnić się, że dzieciom nic się nie stało. Strach, że stracą dzieci uświadomi Chodakowskim co jest w życiu ważne i wreszcie się pogodzą? Właśnie wtedy nastąpi długo oczekiwany przełom?

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Szymka i Mai w 1603 odcinku "M jak miłość" będzie tak gwałtownym ciosem dla Izy i Marcina, że nareszcie się otrząsną, a ich rozwód zejdzie na dalszy plan. Dzieci Chodakowskich znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie kiedy raz z grupą z przedszkola pojadą na wycieczkę autokarem do parku zabaw i rozrywki "Bajkolandia". Dla maluchów będzie to miła odmiana po traumie jaką zafundowali im rodzice. Rozstanie Izy i Marcina odbije się bowiem na dzieciach, które będą bardzo przeżywały, że tata już z nimi nie mieszka, a mama ciągle jest smutna. Nadal jednak w 1603 odcinku "M jak miłość" nie będą świadome, że ich rodzina się rozpadnie po rozwodzie.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

Co się stanie z Szymkiem i Mają w 1603 odcinku "M jak miłość" podczas wypadku?

Radość Szymka i Mai w 1603 odcinku "M jak miłość" na wycieczce z przedszkola szybko się skończy! Po drodze dojdzie do wypadku, którego konsekwencją będą kolejne dramatyczne sceny u Chodakowskich. Tuż po wyjeździe dzieci do Izy i Marcina dotrze wstrząsająca wiadomość, że autokar, którym jechali Szymek i Maja z innymi przedszkolakami miał wypadek. Do głowy przerażonych rodziców w 1603 odcinku "M jak miłość" zaczną docierać czarne myśli, że ich dzieciom coś się stało, że grozi im śmierć i mogą na zawsze je stracić. Jak wtedy kiedy maluchy uciekły razem z przedszkola i zaginęły!

W tym tragicznym momencie w 1603 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin uświadomią sobie, że ich rozwód nie ma już żadnego znaczenia, że życie ich dzieci jest najważniejsze i nie ma nic cenniejszego niż to, że je mają. Natychmiast przestaną się kłócić o rozwód, podział opieki nad Szymkiem i Mają. Od razu pojadą na miejsce zdarzenia, modląc się, żeby wypadek nie pochłonął żadnych ofiar, żeby dzieci były całe i zdrowe.

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1602: Łukasz przeżyje napad i wróci do kliniki Argasińskiego! Tak szybko mu nie odpuści - ZDJĘCIA

Strach Izy i Marcina o dzieci w 1603 odcinku "M jak miłość" zbliży ich do siebie, a tragedia jaką przeżyją sprawi, że będą o krok od pogodzenia. Szczęśliwie okaże się, że wypadek to był fałszywy alarm. Nic złego nie stanie się Szymkowi, Mai i innym przedszkolakom z wycieczki. Po prostu po drodze do parku zabaw popsuje się autokar, a spanikowane nauczycielki zawiadomią rodziców o wypadku, żeby odebrali dzieci. W chwili kiedy w 1603 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin przytulą dzieci, przekonają się na własne oczy, że Szymek i Maja są bezpieczni, będą gotowi się pogodzić. Ale wydarzenia jakie się rozegrają po ich powrocie do domu jeszcze bardziej ich ze sobą skłócą! Iza postanowi wyprowadzić się z dziećmi do Gródka!

M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze