M jak miłość, odcinek 1551: Szymek i Maja zaginą! Po tragedii Iza i Marcin ukryją prawdę przed rodziną

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1551: Szymek i Maja zaginą! Po tragedii Iza i Marcin ukryją prawdę przed rodziną

M jak miłość, odcinek 1551: Szymek i Maja zaginą! Po tragedii Iza i Marcin ukryją prawdę przed rodziną - ZWIASTUN

2020-12-14 21:41

Tragedia w "M jak miłość" u Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Ich dzieci, Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska), zaginą w 1551 odcinku "M jak miłość". Chodakowscy przeżyją chwile grozy kiedy okaże się, że maluchy zniknęły z przedszkola w niewyjaśnionych okolicznościach. Poszukiwania Szymka i Mai doprowadzą przerażonych rodziców na skraj załamania psychicznego. A kiedy w 1551 odcinku "M jak miłość" wyjaśni się co się stało z dziećmi Izy i Marcina, małżonkowie ukryją straszną prawdę. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1551 - wtorek, 15.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1551 odcinku "M jak miłość" Szymek i Maja znikną bez śladu! O zaginięciu dowie się jako pierwsza Iza, która odbierze dramatyczny telefon z przedszkola. Opiekunka przyzna się Chodakowskiej, że dzieci uciekły z placu zabaw kiedy na chwilę spuściła ich z oczu. Ta wiadomość sprawi, że Iza wpadnie w panikę. Mimo, że przedszkole zawiadomi policję, to Chodakowscy włączą się w poszukiwania dzieci. Niestety nigdzie nie będzie Szymka i Mai. Za ogrodzeniem placówki Marcin w 1551 odcinku "M jak miłość" znajdzie tylko wóz strażacki syna, którym bawiła się ich córeczka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1551: Histeria Izy po zaginięciu Szymka i Mai! Nie dopilnują dzieci w przedszkolu

Dopiero kolejny telefon do Izy w 1551 odcinku "M jak miłość" od matki (Joanna Niemirska) Amelki (Ninel Kos) wyjaśni co się stało z Szymkiem i Mają. Okaże się, że dzieci Chodakowskich uciekły razem z Amelką do jej mieszkania. Po powrocie do domu Szymuś opowie rodzicom o cierpieniu jakie przeżywa przyjaciółka z przedszkola. 6-latek będzie chciał jej pomóc na wieść, że Amelka jest bita przez ojca (Mateusz Łasowski). Dla Izy i Marcina to będzie prawdziwy wstrząs.

W 1551 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zapewni żonę, że nie zostawi Amelki, je matki i młodszej siostry na pastwę brutala. Zabroni jednak Izie mieszać się w tą sprawę. Bo przecież psychol groził jej śmiercią! - Nie będziesz się angażować w czyjeś prywatne awantury! Ja się tym zajmę, dobrze?! Zaufaj mi...

Po interwencji Marcina u matki Amelki w 1551 odcinku "M jak miłość" maltretowana kobieta zgłosi na policję, że mąż podniósł też ręką na małe córeczki. Chodakowski odetchnie z ulgą, choć na tym kłopoty jego i Izy się nie skończą. Bo ojciec Amelki nie przestanie im zagrażać!

M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina. Zobaczy horror w domu przyjaciółki Szymka – WIDEO, Kulisy

Zaginięcie Szymka i Mai w 1551 odcinku "M jak miłość" szybko pójdzie w zapomnienie, bo wieczorem Iza i Marcin zaproszą do siebie rodzinę na kolację. U Chodakowskich zjawią Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst) z matką Iwoną (Hanna Śleszyńska) oraz Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Żadne z nich nie wspomni o tym co się działo w dziećmi. Wszyscy w radosnych nastrojach będą cieszyć się świetną kolacją przy winie i świecach.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1566: Iza zdradzi Marcina z Michałem. Po pijaku spędzi z nim noc na służbowym wyjeździe - WIDEO

Jedyne do czego Iza się przyzna w 1551 odcinku "M jak miłość" to, że tym razem nie ona gotowała dla gości. - Marcin skoczył do Otara, bo byliśmy w lekkim niedoczasie... - wspomni Chodakowska, przemilczając fakt tragedii jaka ich spotkała w ciągu dnia.

M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1551. Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska), Amelka (Ninel Kos), matka Amelki (Joanna Niemirska), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska), Amelka (Ninel Kos), matka Amelki (Joanna Niemirska), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1551. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Amelka (Ninel Kos)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Amelka (Ninel Kos)
M jak miłość odc. 1551. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Amelka (Ninel Kos)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1551. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Amelka (Ninel Kos)
M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze