M jak miłość, odcinek 1548: Iza zginie z rąk ojca Amelki?! Psychopata zacznie jej grozić - ZWIASTUN

2020-12-04 9:20 jkk
M jak miłość, odcinek 1548: Iza zginie przez ojca Amelki?! Psychopata zacznie jej grozić - ZWIASTUN
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1548: Iza zginie przez ojca Amelki?! Psychopata zacznie jej grozić - ZWIASTUN

Tragedia w 1548 odcinku "M jak miłość"! Czy psychol (Mateusz Łasowski), który znęca się nad własną rodziną zamorduje Izę (Adriana Kalska)? To właśnie żona Marcina (Mikołaj Roznerski) ściągnie na siebie krwawą zemstę, pomagając jego katowanej żonie (Joanna Niemirska), matce Amelki (Ninel Kos). W 1548 odcinku "M jak miłość" agresywny pijak spełni swoje przerażające obietnice i zabije je obie? Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1548 odcinku "M jak miłość" rozegra się dramat w w domu Izy i Marcina. Kolejny psychopata weźmie na celownik kruchutką Izę, która spróbuje uratować ofiarę przemocy domowej. Matka Amelki będzie w strasznym stanie, kiedy żona Marcina w końcu ją znajdzie. Nie tylko fizycznym, ale także psychicznym - będzie się psychola śmiertelnie bała!

Ojciec przyjaciółki Szymka (Staś Szczypiński), Amelki  to typowy psychopata, któremu w życiu nie wyszło, a płacą za to najsłabsze osoby w jego otoczeniu. Niestety, Iza chcąc pomóc, w 1548 odcinku "M jak miłość" znajdzie się wśród nich. Brutalny pijak nie tylko ją wyśledzi, ale wtargnie do domu i na oczach Szymka ją pobije!    

M jak miłość, odcinek 1548 ZWIASTUN. Brutalny napad na Izę i Marcina. Olek prześladowany za zabójstwo!

Na szczęście, w 1548 odcinku "M jak miłość" w domu będzie także Marcin, który w ułamku sekundy zjawi się na pomoc Izie i unieszkodliwi psychola. Niestety puszczony wolno drań wróci do żony i dzieci, gdzie znów urządzi rodzinie piekło. Ale tym razem mama Amelki zadzwoni po pomoc! 

Aresztowany w 1548 odcinku "M jak miłość" psychol nie odpuści. Z więzienia zadzwoni do swojej skatowanej żony i złoży jej przerażająca obietnicę:  

- Pamiętaj, jak tylko mnie wypuszczą, to cię załatwię! A tej suce powiedz, że rozerwę ją na strzępy, jak...- połączenie zostanie przerwane.

Czy nowy psychopata w życiu Izy spełni swoje groźby i pozbawi Izę życia, a rodzinę Marcina żony i mamy? Zobacz koniecznie ZWIASTUN 1548 odcinka "M jak miłość"!

Najnowsze