M jak miłość, odcinek 1548: Iza napadnięta przez ojca Amelki! Szymek zobaczy jak brutal bije jego matkę

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość, odcinek 1548: Iza napadnięta przez ojca Amelki! Szymek zobaczy jak brutal bije jego matkę

W 1548 odcinku "M jak miłość" w domu Izy (Adriana Kalska) rozegra się przerażający dramat! Szymek (Staś Szczypiński) będzie bezradnie patrzył jak brutalny psychol (Mateusz Łasowski) bije jego matkę! Wszystko przez dobre serce Chodakowskich - najpierw syn Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski) pomoże biednej koleżance Amelce, a później jego mama jej mamie (Joanna Niemirska)... I tak pijak i psychopata, który znęca się nad własną rodziną zaatakuje Izę w jej własnym domu! Czy ktoś zdąży na ratunek Izie i Szymkowi w 1548 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy Szymek w 1544 odcinku "M jak miłość" niechcący ściągnął na rodzinę Chodakowskich kłopoty. A dokładnie dobre serce synka Izy i Marcina spowoduje lawinę przerażających wypadków. Amelka to przedszkolna koleżanka Szymka, dla której chłopiec ukradnie nawet swojemu tacie portfel!

Iza, doświadczona w pracy z patologicznymi rodzinami, w 1548 odcinku "M jak miłość" zacznie drążyć, dlaczego Amelka jest codziennie głodna. I tak dotrze do obskurnej kamienicy, w której w koszmarnych warunkach żyje cała rodzina. I jak by tego było mało "głowa rodziny" (Mateusz Łasowski) to alkoholik, który znęca się nad żoną (Joanna Niemirska) i dziećmi!   

M jak miłość, odcinek 1548 ZWIASTUN. Brutalny napad na Izę i Marcina. Olek prześladowany za zabójstwo!

W 1548 odcinku "M jak miłość" Iza odwiedzi matkę Amelki. Żona Marcina spróbuje przekonać ofiarę domowej przemocy, że nie jest z tym problemem sama, a ona jest właściwą osobą aby jej pomóc. 

- Proszę mi zaufać… Wiele lat pracowałam jako kurator sądowy. Wiem, co to przemoc domowa. Może pani to zgłosić pracownikowi socjalnemu, na policji albo w prokuraturze, jest też Niebieska Linia - powie Iza pobitej matce Amelki.

Matka Amelki będzie jednak zbyt przerażona w 1548 odcinku "M jak miłość", żaby choć pomyśleć o działaniu. 

- Nie! Pani nie rozumie… On by mnie zabił... Nie mogę! 

- Wiem, że pani się boi, ale musi się pani bronić, przełamać ten strach! Jeśli nie dla siebie, to dla swoich dzieci - Iza nie opuści. 

I tak jak bita matka Amelki nie znajdzie siły, aby zrobić coś dla ochrony swojej rodziny, to jej agresywny mąż i owszem - zadba o siebie. Drań wyśledzi gdzie mieszka Iza i zaatakuje ją w jej domu! A biedny Szymek będzie musiał na to bezradnie patrzeć w 1548 odcinku "M jak miłość". Czy Marcin zdąży z pomocą?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze