M jak miłość, odcinek 1544: Szymek uratuje życie przyjaciółki. 6-latek okradnie Marcina dla Amelki z przedszkola - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1544: Szymek uratuje życie przyjaciółki. 6-latek okradnie Marcina dla Amelki z przedszkola - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1544: Szymek uratuje życie przyjaciółki. 6-latek okradnie ojca dla biednej Amelki - ZWIASTUN

W 1544 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) zostanie prawdziwym bohaterem! Syn Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) okradnie własnego tatę dla głodnej koleżanki z przedszkola! I choć kradzieży nikt nie pochwali, dość szybko okaże się, że 6-letni Szymek uratuje nie tylko Amelkę, ale całą jej rodzinę! Jak do tego dojdzie zobaczymy już w 1544 odcinku "M jak miłość - teraz zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak  miłość" Marcin dopiero w pracy zorientuje się, że nie ma przy sobie portfela. Prawda o tym gdzie zniknął wyjdzie na jaw w domu - to Szymek zabierze go ze sobą do przedszkola! Dlaczego?

- Ile razy ci mówiłem, że nie wolno ruszać cudzych rzeczy? Dlaczego wziąłeś mój portfel do przedszkola? - Marcin nieco zdenerwuje się na synka w 1544 odcinku "M jak miłość".  

- Amelka je tylko w przedszkolu, a w domu nie, bo są strasznie biedni. Chciałem jej pomóc - wyzna smutny Szymek tacie. 

Zobacz też: M jak miłość. Sonia w żałobie po śmierci Janka. Będzie w ciąży i sama wychowa dziecko? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1544 WIDEO: Szymek uratuje życie biednej przyjaciółki z przedszkola! Bohaterski czyn 6-latka

Sprawą biednej koleżanki Szymka, Amelki zainteresuje się w 1544 odcinku "M jak miłość" także Iza. I to właśnie ona dowie się, że w domu koleżanki Szymka dzieją się potworne rzeczy!

- Kiedy Szymek opowiada o tym co się dzieje w domu Amelki Marcin stara się tego nie bagatelizować - mówi Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". 

- Czasami dzieci więcej widzą niż dorośli. Każdy rodzic powinien być czujny, powinien słuchać tego, co dziecko mówi. Na pewno nie powinien zakładać, że dziecko coś zmyśla. Tylko z czułością, wyrozumiałością, empatią sprawdzić  daną sytuację - wtóruje serialowemu i życiowemu partnerowi Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość".  

- Ja znam tych ludzi, oni mieszkają po drugiej stronie ulicy - pomoże Izie przedszkolanka Szymka w 1544 odcinku "M jak miłość".

Ale to to co zobaczy żona Marcina na własne oczy przerośnie jej wyobrażenia o nędzy i przemocy. Rodzina Amelki to straszna patologia, a ojciec dziewczynki jest agresywnym psycholem, który ostatecznie zaatakuje Izę w jej własnym domu!

- Iza zaczyna badać tę sprawę i tak dotrze do mamy Amelki I to jest taki tylko zalążek nieco bardziej dramatycznej historii - zdradza Kalska w "Kulisach M jak miłość". 

Niewątpliwie Szymek zostanie bohaterem 1544 odcinka "M jak miłość". Choć postąpi źle, zabierając tacie portfel, uratuje życie nie tylko Amelki, ale całej jej rodziny!

Najnowsze