M jak miłość, odcinek 1544: Szymek uratuje życie przyjaciółki. 6-latek okradnie Marcina dla Amelki z przedszkola - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1544: Szymek uratuje życie przyjaciółki. 6-latek okradnie Marcina dla Amelki z przedszkola - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1544: Szymek uratuje życie przyjaciółki. 6-latek okradnie ojca dla biednej Amelki - ZWIASTUN

W 1544 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) zostanie prawdziwym bohaterem! Syn Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) okradnie własnego tatę dla głodnej koleżanki z przedszkola! I choć kradzieży nikt nie pochwali, dość szybko okaże się, że 6-letni Szymek uratuje nie tylko Amelkę, ale całą jej rodzinę! Jak do tego dojdzie zobaczymy już w 1544 odcinku "M jak miłość - teraz zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak  miłość" Marcin dopiero w pracy zorientuje się, że nie ma przy sobie portfela. Prawda o tym gdzie zniknął wyjdzie na jaw w domu - to Szymek zabierze go ze sobą do przedszkola! Dlaczego?

- Ile razy ci mówiłem, że nie wolno ruszać cudzych rzeczy? Dlaczego wziąłeś mój portfel do przedszkola? - Marcin nieco zdenerwuje się na synka w 1544 odcinku "M jak miłość".  

- Amelka je tylko w przedszkolu, a w domu nie, bo są strasznie biedni. Chciałem jej pomóc - wyzna smutny Szymek tacie. 

Zobacz też: M jak miłość. Sonia w żałobie po śmierci Janka. Będzie w ciąży i sama wychowa dziecko? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1544 WIDEO: Szymek uratuje życie biednej przyjaciółki z przedszkola! Bohaterski czyn 6-latka

Sprawą biednej koleżanki Szymka, Amelki zainteresuje się w 1544 odcinku "M jak miłość" także Iza. I to właśnie ona dowie się, że w domu koleżanki Szymka dzieją się potworne rzeczy!

- Kiedy Szymek opowiada o tym co się dzieje w domu Amelki Marcin stara się tego nie bagatelizować - mówi Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". 

- Czasami dzieci więcej widzą niż dorośli. Każdy rodzic powinien być czujny, powinien słuchać tego, co dziecko mówi. Na pewno nie powinien zakładać, że dziecko coś zmyśla. Tylko z czułością, wyrozumiałością, empatią sprawdzić  daną sytuację - wtóruje serialowemu i życiowemu partnerowi Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość".  

- Ja znam tych ludzi, oni mieszkają po drugiej stronie ulicy - pomoże Izie przedszkolanka Szymka w 1544 odcinku "M jak miłość".

Ale to to co zobaczy żona Marcina na własne oczy przerośnie jej wyobrażenia o nędzy i przemocy. Rodzina Amelki to straszna patologia, a ojciec dziewczynki jest agresywnym psycholem, który ostatecznie zaatakuje Izę w jej własnym domu!

- Iza zaczyna badać tę sprawę i tak dotrze do mamy Amelki I to jest taki tylko zalążek nieco bardziej dramatycznej historii - zdradza Kalska w "Kulisach M jak miłość". 

Niewątpliwie Szymek zostanie bohaterem 1544 odcinka "M jak miłość". Choć postąpi źle, zabierając tacie portfel, uratuje życie nie tylko Amelki, ale całej jej rodziny!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze