M jak miłość, odcinek 1603: Iza wyprowadzi się do Gródka! Zostawi Marcina na lodzie po tym jak znów ją obrazi

2021-09-21 10:53
M jak miłość, odcinek 1603: Iza wyprowadzi się do Gródka! Zostawi Marcina na lodzie po tym jak znów ją obrazi
Autor: Instagram/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1603: Iza wyprowadzi się do Gródka! Zostawi Marcina na lodzie po tym jak znów ją obrazi

W 1603 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) nie wytrzyma dłużej z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i zdecyduje się na wyprowadzkę z Warszawy! Nowy dom Izy i dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), będzie w Gródku, w pobliżu Mostowiaków. Ale decyzja Izy o przeprowadzce w 1603 odcinku "M jak miłość" zapadnie bez konsultacji z Chodakowskim. Kolejny raz mąż boleśnie zrani Izę, nie zapanuje nad swoją chorą zazdrością, więc nie będzie miała wyjścia! Uprzedzi tylko Marcina, że dzieci zabierze ze sobą, by w miasteczku pod Grabiną rozpocząć nowe życie bez niego. Chodakowski wpadnie w szał.

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Po tym co w 1603 odcinku "M jak miłość" będzie się działo u Izy i Marcina w związku ze zbliżającym się rozwodem nic dziwnego, że to właśnie ona posunie się do drastycznych kroków. Nie dość, że Marcin zupełnie odpuści sobie walkę o żonę i dzieci, zgodzi się na rozwód i warunki stawiane przez Izę, to jeszcze nadal będzie ją podejrzewał o najgorsze. Wystarczy, że w mieszkaniu przyjmie specjalnego gościa, słynnego pisarza Janusza Iwańskiego (Robert Czechowski), by Marcin zaczął snuć domysły o kolejnym romansie żony. I nie przyjmie jej wyjaśnień, że tylko współpracuje z Iwańskim, który odwiedzi ją w jednym konkretnym celu, żeby podpisać nową umową z wydawnictwem Michała (Paweł Deląg).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

Zachowanie Chodakowskiego w 1603 odcinku "M jak miłość" wyprowadzi Izę z równowagi do tego stopnia, że celowo boleśnie go zrani ogłaszając wyprowadzkę z dziećmi z Warszawy. Iza zapragnie rozpocząć nowe życie w Gródku, żeby wreszcie odzyskać spokój i uwolnić się od zaborczego, podejrzliwego męża, który nie zrobi nic, by między nimi znów było dobrze. Dzięki Iwańskiemu w 1603 odcinku "M jak miłość" Iza dostanie nową pracę. Narzeczona pisarza przyjmie ją do zespołu w lokalnej gazecie "Głos Gródka", której będzie naczelną. Tym samym Chodakowska zamieni dobrze płatną posadę w wydawnictwie Michała w Warszawie, na niepewną pracę na prowincji, gdzie zarobi na pewno marne grosze!

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy

Sprawdź też: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Dla Marcina w 1603 odcinku "M jak miłość" będzie to potężny cios. Myśl, że Iza go zostawi, zabierze mu dzieci i po rozwodzie będzie daleko od niego doprowadzi Chodakowskiego do kolejnego wybuchu złości. Wyżyje się na żonie, oskarżając ją o całe zło, jakie ich spotkało.

- I zabierzesz dzieci? Tak po prostu?! A ja? Rozumiem, że moje zdanie już się nie liczy? Mówiłaś, że musimy zadbać o dzieci, żeby wiedziały, że mimo wszystko, mimo tego cholernego rozwodu wciąż są i zawsze będą dla nas najważniejsze... A teraz chcesz im zafundować taką rewolucję?! - Marcin zarzuci Izie, że Szymek i Maja w ogóle się dla niej nie liczą w całej tej batalii.

Iza, która w 1603 odcinku "M jak miłość" pokrętnie wyjaśni, że nie może dłużej mieszkać tu, gdzie byli kiedyś tak szczęśliwi, a teraz została sama z dziećmi. Ale doda też, że nie podjęła ostatecznej decyzji i chce najpierw poznać zdanie Marcina. On jednak odbierze to zupełnie inaczej.

- Podjęłaś. Tak samo, jak z rozwodem - zadecydowałaś za nas oboje. Teraz sama chcesz decydować o przyszłości dzieci... A przecież nadal jesteśmy rodziną! - wypomni jej Marcin. Zaraz potem w 1603 odcinku "M jak miłość" wyjdzie z mieszkania, trzaskająca za sobą drzwiami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze