M jak miłość, odcinek 1603: Michał zanim odejdzie uratuje Joasi życie. Zmusi ją do leczenia u psychiatry

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1603: Michał zanim odejdzie uratuje Joasi życie. Zmusi ją do leczenia u psychiatry

M jak miłość, odcinek 1603: Michał zanim odejdzie uratuje Joasi życie. Zmusi ją do leczenia u psychiatry

2021-09-20 12:20

Michał (Paweł Deląg) w 1603 odcinku "M jak miłość" wykaże się niebywałą empatią! Może i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) go nie chciała, ale on i tak się nie podda i w momencie okrutnego kryzysu Chodakowskiej, będzie tuż obok. Jeszcze przed swoim odejściem z "M jak miłość" Michał uratuje Joasi życie! Piękny gest potwierdzi, że Ostrowski ma wielkie setce, którego kobieta nigdy nie doceniła. Niestety Joasia będzie się coraz bardziej pogrążać w mroku i problemach, aż w końcu doprowadzi do tragedii! Na własne życzenie wpadnie pod koła samochodu. Na szczęście Michał zareaguje.

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1603 odcinku "M jak miłość" Joasia odpowie za swoje roztargnienie i zagubienie. Niedługo spadnie na nią tyle tragedii i nieprzyjemności, że w końcu sama sprowadzi na siebie niebezpieczeństwo! Rozchwiana emocjonalnie i roztargniona w 1603 odcinku "M jak miłość" wpadnie pod samochód! Na szczęście kierowca będzie jechał na tyle wolno, że obejdzie się bez wzywania karetki. 

- Weszłam dziś na jezdnię, prosto pod auto... Nie zauważyłam... Serce tak mi kołatało. Dobrze, że kierowca jechał wolno i wykazał się refleksem. Nic mi się nie stało. Ale zostawiłam przed pracą swoje auto. Nie miałam odwagi do niego wsiąść. Stale ostatnio wszystko gubię... Ciągle o wszystkim zapominam... Nie wiem, co się ze mną dzieje... - wyzna roztrzęsiona Joasia, która będzie miała serdecznie dość swojego stanu, który wyda się naprawdę poważny. Michał od razu podejmie działanie. 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęcia z planu

Michał z przerażeniem będzie wpatrywał się w Joasię, która w 1603 odcinku "M jak miłość" będzie opowiadać kolejne "rewelacje" ze swojego życia. Nikt się nie spodziewa, że będzie aż tak źle! 

- Nie wiem, co się dzieje, ale są takie dni, że jestem zdenerwowana, serce tak szybko mi bije, robi mi się gorąco... Myślałam, że to wina stresu, ten ostatni okres... śmierć taty... To wszystko było dla mnie bardzo trudne. Miałam nadzieję, że z czasem wszystko się unormuje, ale nic z tego - zwierzy się Joasia, a Ostrowski bardzo zdziwi się, że nie przyszła do niego wcześniej. Chodakowska skromnie wyjaśni, że  nie chciała się narzucać. Prawda jednak będzie taka, że pewnie bała się prosić go o pomoc. On jednak nie odpuści. 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość zniknęła nagle, bo lada moment urodzi dziecko! Tak Ilona Janyst ukrywa ciążę w serialu - ZDJĘCIA

Michał zanim odejdzie z "M jak miłość" uratuje Joasię! Od razu poda jej kontakt do profesora Halicza, specjalisty od zdrowia psychicznego. W 1603 odcinku "M jak miłość" stwierdzi, że Joasia nie może pozostać sama ze swoimi problemami. Wiadomo już, że niedługo Michał zniknie z "M jak miłość", ale przed tym uratuje Joasię! To on (jako jedyny), da jej kontakt do sprawdzonego profesora, który ma czuwać nad psychiką Chodakowskiej. Ostrowski może i poddał się w związku z miłością do kobiety, ale zrobi dla niej naprawdę wielką rzecz! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze