M jak miłość, odcinek 1602: Budzyński dowie się do czego jest zdolna Ania! Urządzi aferę po wypadku córki - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1602: Budzyński dowie się do czego jest zdolna Ania! Urządzi aferę po wypadku córki - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1602: Budzyński dowie się do czego jest zdolna Ania! Urządzi aferę po wypadku córki - ZDJĘCIA

2021-09-26 22:35

W 1602 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) tak wścieknie się po wypadku Ani (Gabriela Świerczyńska) w szkole, że natychmiast zacznie szukać winnego. I go znajdzie, bo dla Andrzeja w 1602 odcinku "M jak miłość" za tragiczny upadek córki ze schodów i ciężki uraz nogi będzie odpowiadał jej nauczyciel Adam Warecki (Wojciech Świeściak). Znienawidzony przez Budzyńskiego polonista zacznie się bronić przed atakiem oszalałego z gniewu ojca Ani. W szpitalu wybuchnie afera, a Andrzej niespodziewanie odkryje całą prawdę o wypadku córki. Przekona się do czego jest zdolna Ania, która już kompletnie oszaleje!

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Ani w 1602 odcinku "M jak miłość", który będzie wyglądał bardzo groźnie i skończy się wizytą 16-latki w szpitalu popchnie Budzyńskiego do ataku na Adama Wareckiego! Obaj panowie szczerze się nienawidzą. Andrzej podejrzewa nauczyciela Ani, a zarazem bliskiego przyjaciela Magdy (Anna Mucha) o niecne zamiary. Nie może znieść, że Warecki ma tak duży wpływ na jego rodzinę. Przecież Ania zakochała się w nim do szaleństwa, a Magdę desperacko podrywa mimo, że powiedziała mu już, że jest szczęśliwą mężatką i nie ma u niej żadnych szans.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid przed śmiercią powie Basi kim naprawdę jest! Przyzna się co zrobił byłej dziewczynie Kai - ZWIASTUN

Między Budzyńskim i Adamem w 1602 odcinku "M jak miłość" będzie naprawdę ostro. Bo właśnie jego Andrzej oskarży o wypadek Ani. Urządzi niezłą awanturę w szpitalu, bo zwyczajnie będzie miał dosyć tego, że Warecki stale się kręci obok jego żony i córki. - Mam duże wątpliwości co do pańskich kompetencji jako nauczyciela i pedagoga! I zastanawiam się co z tym zrobić!

Nauczyciel Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" postara się zachować spokój, żeby nie prowokować Budzyńskiego za bardzo. - A konkretnie, jakie pan ma do mnie zarzuty? Dla Andrzeja będzie jednak jasne, że polonista przekracza granice.- Znając sytuację powinien pan unikać mojej córki! A tymczasem odnoszę wrażenie, że za każdym razem jak coś się dzieje z moją córką, pan zawsze jest w pobliżu!

- Co pan sugeruje?

- Ja niczego nie sugeruję! Ja się po prostu zastanawiam o co chodzi! - rzuci gniewnie Budzyński.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1602: Ukartowany wypadek Ani. Budzyński zrzuci całą winę na Adama Wareckiego, ale to on oberwie najbardziej

Wzburzony Warecki w 1602 odcinku "M jak miłość" dokładnie opowie przebieg wypadku Ani. Nie podejrzewając nawet co tak naprawdę się za nim kryje. - Tak jak już mówiłem, Ania spadła ze schodów na moim dyżurze. I moim obowiązkiem jako opiekuna było udzielenie jej pomocy! To chyba oczywiste, prawda? Jej nowa wychowawczyni jest na zwolnieniu lekarskim, więc przejąłem jej rolę. A zrobiłem to na prośbę dyrektora szkoły! Oczekuje pan ode mnie jeszcze jakiś moich wyjaśnień? Świetnie! Nie chciałem tego mówić, ale mam wrażenie, że nie ocenia pan sprawiedliwie i obiektywnie całą sytuację!

Wreszcie Budzyński nie wytrzyma i w 1602 odcinku "M jak miłość" wygarnie Adamowi flirt z Magdą. - I tak samo nieobiektywnie oceniam pana zainteresowanie moją żoną?! Warecki nie zdąży nic odpowiedzieć, bo w szpitalu zjawi się Magda.

To właśnie ona w 1602 odcinku "M jak miłość" stanie w obronie Adama! Wytłumaczy Wareckiemu dlaczego jej mąż tak go atakuje, a do tego uwierzy w zapewnienia nauczyciela, że zachował się właściwie w tej sytuacji, nie zrobił niczego złego i trzyma się od Ani z daleka w szkole.

Tymczasem Olek w 1602 odcinku "M jak miłość" po badaniach ustali, że Ania udawała wypadek i nic jej się nie stało. Gdy Budzyński pozna prawdę o córce, zrozumie, że posunęła się za daleko i jest zdolna do wszystkiego z chorej miłości do Adama!  - Olek powiedział, że Ania symuluje, nie ma żadnego złamania... Symuluje, ściemnia! - przekaże Magdzie, choć sam nie będzie w stanie w to uwierzyć.

- Ja wiem co do znaczy! Pytam się dlaczego?! Dlaczego miałaby to robić? Chciała się zerwać z lekcji? O co chodzi? - Magda z trudem połączy wszystkie fakty związane z wypadek Ani. - Myślę, że chciała być bliżej Adama i zaplanowała to, żeby się nią zajął... - Budzyński nie będzie już miał żadnych wątpliwości.

- Słucham?! A ty jeszcze go opieprzyłeś w takim razie i zrobiłeś mu awanturę! Brawo!

- Skarżypyta... - Budzyński w 1602 odcinku "M jak miłość" wyśmieje Wareckiego, że pożalił się na niego Magdzie. - Co skarżypyta? Facet chce zrezygnować z pracy!Po tych słowach żony Andrzej obieca, że jakoś to wszystko odkręci. Ale większym problemem będzie nieszczęśliwa miłość Ani, która popycha ją do coraz większych szaleństw i wpędza w obłęd. Dla nauczyciela zakochana 16-letnia córka Budzyńskiego i Marty (Dominika Ostałowksa) będzie w stanie zrobić wszystko.

M jak miłość. Tajemnicza pacjentka siostrą Anety! Dla niej Chodakowska przekroczy wszelkie granice i zostanie matką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze