M jak miłość, odcinek 1602: Magda po wypadku Ani stanie w obronie Adama! Narazi się Budzyńskiemu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1602: Magda po wypadku Ani stanie w obronie Adama! Narazi się Budzyńskiemu

M jak miłość, odcinek 1602: Magda po wypadku Ani stanie w obronie Adama! Narazi się Budzyńskiemu - ZDJĘCIA

2021-09-23 14:09

W 1602 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) ostro narazi się Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek). Dobrze wie, że Ania (Gabriela Świerczyńska) oszalała na punkcie Adama (Wojciech Świeściak), a nauczyciel w ogóle nie jest zainteresowany nastolatką. Nie można tego samego powiedzieć, kiedy patrzy na Magdę, która w 1602 odcinku "M jak miłość" stanie po stronie Adama! Tego będzie dla Andrzeja za wiele. Zrobi aferę Wareckiemu i tak mu nagada, że odechce mu się pełnienia funkcji nauczyciela. Magda zamiast zająć się pasierbicą, zacznie go pocieszać! Budzyński straci cierpliwość.

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1602 odcinku "M jak miłość" przerazi się na wieść o wypadku Ani, do którego dojdzie w szkole. Rzekomo dziewczyna miałaby spaść ze schodów i uszkodzić nogę. Dlatego też pełniący dyżur Adam, zawiezie ją do szpitala. O ile Magda zachowa zimną krew, tak Andrzej nie wytrzyma i rozkręci nauczycielowi aferę. 

- To się stało na pańskim dyżurze? To czym się pan zajmował, skoro nie upilnował pan dzieci? - Budzyński nie będzie się bawił w uprzejmości w 1602 odcinku "M jak miłość". - To był nieszczęśliwy wypadek. Nie jestem w stanie upilnować każdego dziecka. W szkole mamy trzystu uczniów... - obwieści Adam na widok wściekłego Andrzeja. - To kiepska wymówka! Moja córka była pod pana opieką! - wytknie mu prawnik. - Tato, proszę... - wtrąci speszona Ania. - Uważa pan, że to była moja wina? Serio? - Warecki nie da się oskarżać.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid przed śmiercią powie Basi kim naprawdę jest! Przyzna się co zrobił byłej dziewczynie Kai - ZWIASTUN

Magda spróbuje zachować zdrowy rozsądek, ale Andrzej będzie bezkompromisowy. Nie przewidzi, że żona stanie za Adamem...

- Niestety, mam coraz poważniejsze wątpliwości dotyczące pana kompetencji jako nauczyciela Ani. I w ogóle pedagoga. Zastanawiam się, co powinienem z tym fantem zrobić... - ostro stwierdzi Andrzej w 1602 odcinku "M jak miłość" - A konkretnie? Jakie zarzuty ma pan wobec mnie? - zapyta Warecki. - Znając sytuację, powinien pan raczej unikać Ani, trzymać się od niej jak najdalej. Tymczasem odnoszę wrażenie, że jest dokładnie odwrotnie... Dziwnym zbiegiem okoliczności, kiedy coś dzieje się z moją córką, pan zawsze jest w pobliżu... - zauważy bystry Andrzej, ale Magda nie zostawi tak tej sprawy. Porozmawia z kolegą sam na sam. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1604: Naćpana Majka zrujnuje bistro Kingi. Tego będzie już dla Zduńskiej za wiele

Magda nie pozwoli by Warecki w 1602 odcinku "M jak miłość" kompletnie się załamał.

- Ostatnio zastanawiałem się czy nie powinienem zmienić miejsca pracy, a po dzisiejszych wydarzeniach jestem już tego pewien... - wyzna Magdzie Adam. - Adam, no przecież to nie jest twoja wina - okaże mu wsparcie Budzyńska w 1602 odcinku "M jak miłość". - Nie wszyscy tak uważają - wypomni wkurzony nauczyciel. - Przepraszam cię za Andrzeja, poniosło go, ale martwi się o Ankę, poniosły go emocje - Magda zacznie tłumaczyć zachowanie męża, a nieco później z nim porozmawia. - (...) A ty jeszcze go opieprzyłeś i zrobiłeś mu awanturę, brawo! - naskoczy na męża Magda. - Skarżypyta - podsumuje Andrzej, ale ostatecznie zejdzie z tonu. 

M jak miłość, odcinek 1601. Paweł załatwi nachalnego adoratora Franki! To nie jego powinien się bać - jest Jarek, ale Krzysiek też się koło niej kręci
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze